İskarpela

İskarpela Fiyatları

387 Ürün gösteriliyor.
İskarpela fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. İskarpela modelleri ve İskarpela fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. İskarpela kategorisinde en favori markalar şu şekilde: İzeltaş, Ceta Form, Stanley, Tomax, Elta. 387 adet İskarpela fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Rox Wood 5 Parça Bez Çantalı Ahşap Kaşık Kuksa Oyma Bıçağı Seti

Rox Wood 5 Parça Bez Çantalı Ahşap Kaşık Kuksa Oyma Bıçağı Seti

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen İskarpela Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 İskarpela markası:

2021 yılı İskarpela Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 387 İskarpela modeli içerisinde en ucuz İskarpela fiyatı 10.0 TL iken, en yüksek İskarpela fiyatı 3436.15 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm İskarpela fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama İskarpela fiyatı ise 101.44 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan İskarpela Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

İskarpela

Günümüzde el aletleri içinde en çok kullanılan ve en çok tercih edilen ürünlerin birisi iskarpela olarak bilinir. İskarpela ağaç ve ağaçtan üretilen ahşap ürünlere şekil vermekte kullanılan son derece kullanışlı aletlerin başında gelir. Marangoz ve mobilya işlerinde sıklıkla kullanılan bir üründür. Ahşap ürünlere güzel ve istediğiniz şekli daha kolay bir şekilde vermenizi sağlar. Piyasada tek bir parça olmanın yanında iskarpela setlerini görmenizde mümkündür. Set halinde sunulan iskarpelaların birbirinden farklı işlevi görevi vardır. Günümüzde el işçiliğinde iskarpela setlerini sıklıkla görmeniz mümkündür. Birbirinden farklı başlıklara sahip olan iskarpela setleri metal bir uca sahiptir. İskarpelaların baş kısmı ise çoğunlukla ahşap malzemeden yapılan tahta başlıktır. Elinizi rahat bir şekilde kavrama özelliği bulunan iskarpelalar sayesinde rahatça ağaç kabuklarının soyulmasına kullanabilirsiniz. Ayrıca bunun yanında ahşapların yüzey tamirinde ve yontulmalarında iskarpela set ürünleri sizin yardımcınız olacaktır. Hobi olarak yapılan kabartma ve oymacılık işlerinde bu ürün sizler için vazgeçilmez bir ürün olacaktır.

İskarpela Modelleri

Günümüzde birçok yerli ve yabancı modellerde iskarpela modelleri vardır. Bu yüzden marka ve çeşitliliğine göre iskarpela birbirinden farklı modellere sahiptir. Elle kullanılan bir ürün olduğu için dayanıklı ve sağlamlığı ile ön planda tutulur. İki tane ahşap malzemeyi birleştirmek ve ahşap malzemede delik, oyuk gibi şeyler açmak için ıskarpela modellerinden size en uygun modeli kullanırsınız. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık elektrikli iskarpela modellerinin üretimine başlanmıştır. Daha kullanışlı bir tığ uçları istiyorsanız iskarpela bileme modeli sayesinde tığ başlarınızı daha keskin ve kullanışlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Ahşaplarda oyuk açma ve delme gibi işlevlerinizin çoğunda iskarpela modellerine ihtiyaç duyarsınız. Bu tarz işleriniz için iskarpela ahşap oyma modelini kullanarak işlerinizi daha kolay ve düzgün bir şekilde yapabilirsiniz. Bir başka modeller içinde ise iskarpela ahşap modeli yer alır. Bu model sayesinde ahşap oyma gibi işlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca bu model sayesinde evleriniz için süs eşyaları yapabilir ve evinizin daha güzel bir görüntüye sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Ahşap iskarpela modellerinin farklı işlevde birçok modeli vardır. Tutulacak yerlerinin sağlam olduğu için eliniz ile kolay tutabilir ve elinizden kayma özelliği göstermez. Çoğunlukla küçük el işlerinde kullanılan iskarpela modelleri ayrıca mobilya yapımı gibi büyük işler yapımında da kullanılır. İskarpela modelleri yardımı ile ahşap masa, tabure ve sandalyeler yapımında kullanabilirsiniz. Ayrıca bu tarz ürünlerinin tamiratında da yine iskarpela modellerini kullanabilirsiniz. Genellikle ahşap kenarlarını düzeltmek ve tamir etmeniz için tercih edilen modeller arasında ağaç iskarpela modeli yer alır. Bu model sayesinde evinizde kullanabileceğiniz ahşap masa, sandalye ve süs eşyaları gibi ürünleri yapabilirsiniz. Piyasada sabit uçlu birbirinden farklı modellerde iskarpela tekli modelleri vardır. Bu tarz modellerin uç metal kısımları değiştirilmez ve sabit işlerinizde kullanabilirsiniz. Ahşap ürünlerine daha kolay bir şekil vermek için en çok tercih edilen modeller arasında iskarpela bıçak modeli yer alır. Keskin ve sağlam metal ucu yardımı ile bütün ahşap işlerinizde kullanabileceğiniz bu model size her konuda yardımcı olacaktır. Yüksek kaliteli dövme çelikten yapılan metal ucu, sağlam ahşap tutacak yeri ile siz değerli kullanıcıların en çok tercih ettiği iskarpela modelleri arasında yer alır.

İskarpela Fiyatları

El işçiliğinde önemli bir yere sahip olan iskarpela uygun bütçesi ve kaliteli ürünler ile siz değerli kullanıcıların ihtiyaçlarının başında gelir. İskarpela seti fiyatları her kullanıcının bütçesine uygunluğu ile bilinse de bazı koşul ve kullanımlarda fiyat farklılığı oluşturur. Farklı tasarım ve kullanışlara  sahip olan bu modeller bazen siz kullanıcıların tercihine göre de fiyat farklılığına neden olur. İskarpela metal uçları ve metal uçlarını oluşturan materyallerin   kalitesi de iskarpela fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulan özellikler arasında yer alır. Düz model iskarpela modeli fiyatları ile oluklu iskarpela modelleri arasında doğru orantılı bir fiyat farkı oluşturur. İskarpela modelleri üretici firmaların kalite özelliklerine göre fiyat farkı gözetir. Ayrıca çok kullanışlı ve yer kaplamaz özellikleri ile kullanıcıların tercihi olmuştur. Ayrıca teknolojinin gelişmesi ile elektronik iskarpela modelleri de üretilmiştir. Elektrikli iskarpela modelleri diğer normal modellerine göre doğru orantılı bir artış gösterir. 

İskarpela Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Evinizde bulunan ahşap eşyalarınızın tamirinde ve yapımında iskarpela modellerini kullanabilirsiniz. Hobi olarak oymacılık ve yontma işleri ile uğraşıyorsanız iskarpelalar sizin yardımcınız olacaktır. Bu yüzden iskarpela satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler vardır. Bu özelliklerin en başında dikkat etmeniz gereken özellik tercih ettiğiniz iskarpela modelinin yaptığınız iş ile uyumlu olup olmaması gerekir. İskarpela bileme aparatı set halinde bulunur. Bu set modellerini tercih ederken ürünlerin metal kısımları ve el tutma yerlerinin sağlamlığı elden kolay kolay kaymama  özellikleri dikkat edilmesi gereken özellikler arasında yer alır. Kabza kısımları sağlam olan iskarpela seti satın alırken dikkat etmeniz gereken özellikler arasında kabza kısımlarının sağlamlığı yer alır. Kabza kısımları sağlam olan iskarpela ürünleri yaptığınız işte size daha yardımcı olur ve yaptığınız ahşap işlerini daha kolay yapma imkanı sağlar. Sizde bu özelliklere dikkat ederek ve bu özellikleri göz önünde bulundurarak size en uygun model ve fiyatta bulunan iskarpela ürününü satın alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery