track source
track source
track source

Fosfor Bant

Fosfor Bant Fiyatları

9 Ürün gösteriliyor.
Fosfor Bant fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Fosfor Bant modelleri ve Fosfor Bant fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Fosfor Bant kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Modacar, Dreamcar, Skygo, Post-it. 9 adet Fosfor Bant fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Fosfor Bant Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Fosfor Bant markası:

En Çok İncelenen Fosfor Bant Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Fosfor Bant Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 9 Fosfor Bant modeli içerisinde en ucuz Fosfor Bant fiyatı 19.9 TL iken, en yüksek Fosfor Bant fiyatı 146.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Fosfor Bant fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Ekim 2021 tarihinde ortalama Fosfor Bant fiyatı ise 73.29 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Fosfor Bant Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Fosfor Bant

Hayatınızın birçok alanında ışık kaynağının yetersizliği durumunda fosfor bant çeşitlerini kullanabilirsiniz. Fosfor bant çeşitleri ile yapı marketlerde yapı malzemeleri arasında, bahçe aksesuarları arasında ve oto aksesuarları malzemeleri arasında karşılaşabilirsiniz. Işık ortamının yetersizliği durumunda hem güvenliği sağlamak hem de farkedilebilirliği artırmak için fosfor bant çeşitlerini kullanabilirsiniz. Bu anlamda otomobil, motosiklet ya da bisiklet kullanıcıları için uyarıcı yöntemlerin başında gelen fosfor bant çeşitleri ile hem kendiniz hem de trafikteki diğer kullanıcıların can ve mal güvenliğini sağlayabilirsiniz. Araçların seyir halindeyken farkedilebilir olması sağlayan ve olası riskleri ortadan kaldırmak için faydalı olan fosfor bant çeşitleri ile çok daha güvenli sürüşler elde edebilirsiniz. Yapı malzemeleri arasında ya da bahçe aksesuarları arasında da hem estetik görünümü hem de tehlikeli alanları kontrol altına alabilmek için fosfor bant çeşitlerini kullanabilirsiniz. Ev hayatında da yaşlı ya da çocukların dikkatini çekebilmesi ve güvenliğini sağlaması açısından birden fazla bant çeşidi bulabilir ve kullanabilirsiniz. Fosforlu bant seçenekleri ile hayatınızın birçok alanını düzenleme ve kontrol etme fırsatı bulabilirsiniz. 

Fosfor Bant Çeşitleri

Fosfor şerit bant çeşitleri sayesinde kuru yüzeylere yapıştırarak kullanabileceğiniz fosforlu bant seçenekleri ile hayatınızı kolayca düzene sokabilirsiniz. Çok yönlü ve işlevsel bir kullanım sağlayan fosforlu şerit bant çeşitleri arasında birbirinden farklı çözüm yolları bulabilirsiniz. Fosforlu reflektif bant seçenekleri ile kullanıcılar için güvenliği sağlayan oto aksesuar seçenekleri bulabilirsiniz. Özellikle motosiklet ve bisiklet kullanıcıları için hayati önem taşıyan fark edilebilir olma özelliğini sağlayan fosforlu bant seçenekleri ile kendiniz ve çevrenizdeki araçlar için güvenliği sağlayabilirsiniz. Şehir içi ulaşım alanında kullanım sağlayan ya da hobi olarak kullanım sağlayan motosiklet ve bisiklet kullanıcıları için trafikte ışık yoğunluğu az olmasa da reflektör kullanımı sağlanabilir. Genellikle araçların ışıklarını yansıtan reflektif bantlar sayesinde çok daha konforlu sürüşler elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile kullanıcılarına hitap eden bant seçenekleri arasında Fosforlu kol bandı modellerini de tercih edebilirsiniz. Özellikle spor yapan bireylerin karanlık ortamlarda görünmelerini sağlayan kol bandı modelleri ile çok daha güvenli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Fosforlu yapışkanlı bant modelleri ile temiz ve kuru yüzeylerde rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Yapışkanlı olması ile tüm kullanıcıların kolaylıkla uygulamasını sağladığı fosforlu bant seçenekleri ile hem kendiniz hem de aileniz için oldukça fonksiyonel kullanımlar elde edebilirsiniz. Fosforlu kaydırmaz bant seçenekleri ile evlerde ya da işyerlerinde özellikle merdivenlerde güvenli kullanım ortamları sağlayabilirsiniz. Fosforlu merdiven bandı seçenekleri sayesinde merdivenlerin ön kısımlarının karanlık ortamlarda belirgin olmasını sağlayabilirsiniz. Loş ışık altında da kullanım sağlayabileceğiniz ve çevrenizdeki insanların güvenliğini sağlayabileceğiniz merdiven bandı çeşitleri sayesinde evinizde dilediğiniz renkte dekoratif ışık kaynağı da elde edebilirsiniz. Fosforlu zemin bandı modelleri ile sadece merdivenlerde değil aynı zamanda evin diğer köşelerinde ya da bahçe dekorasyonunda da kullanım elde edebilirsiniz. Fosforlu uyarı bantları arasında bulabileceğiniz modeller arasında merdiven dışında lamba ve prizlerin kenarlarında, tehlikeli alanların etrafını çevrelemek için ve çocuklar için önlem almak adına kullanım sağlayabilirsiniz. Fosforlu bez bant seçeneklerinde doğal yapışkanlı kauçuk alt taban ve akrilik kaplı bez şerit bant seçeneklerini elde edebilirsiniz. Fosforlu koli bandı modelleri ile de klasik modellere göre dikkat çekici olan bant modellerini bulabilirsiniz. Sadece taşınma esnasında değil hayatınızın diğer alanlarında geniş yüzeyli fosforlu bant ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Fosforlu elektrik bandı seçenekleri ile de elektrik tesisatının görünür kısımlarını dekoratif hale getirebilirsiniz. 

Fosfor Bant Fiyatları

Fosforlu bant fiyatlarını değerlendirirken öncelikle kullanmak istediğiniz bant özelliklerine göre karar verebilirsiniz. Tüm modelleri şerit bant şeklinde sunulan fosfor bant modelleri ile işlevsel anlamda kullanım sağlayabileceğiniz alanlara göre fiyat değerlendirmesi yapabilir ve seçtiğiniz bandın şerit uzunluğuna ve bant yüzeyinin kalınlığına göre fiyatların değiştirdiğini görebilirsiniz. Fosforlu bant modellerinin hemen hemen çoğunda yapışkanlı kullanım sunduğunu görebilirsiniz. Bu yapışkanların dayanıklılığı ve kullanım ömrü de modellerin fiyatlarını etkileyen özellikler arasında bulunabilir. Modellerin reflektör özellikleri ve ışık güçleri de önemli olan faktörler arasında yer alır. Fosfor bant çeşitlerini standart bant çeşitleri ile karşılaştırdığınızda daha yüksek rakamlarla karşılaşabileceğinizi unutmamalısınız. Bu anlamda elde ettiğiniz faydayı, can ve güvenliğinizi de dikkate alarak karar verebilirsiniz. Yapı malzemelerinde kullanılan elektrik bandı ya da koli bandı seçenekleri ile fosforlu kol bandı seçeneklerini karşılaştırırken öncelikle kullanım alanlarında ürünleri kendi kataloglarında değerlendirebilirsiniz. Bahçe aksesuarı seçenekleri arasında tercih ettiğiniz bantların dış hava koşullarına karşı dayanıklı olması da fiyatların artmasını sağlayan özellikler arasında bulunur. Her alanda ihtiyaç duyduğunuz fosfor bant seçeneklerini cimri.com adresi üzerinde bulabilir ve kendi bütçenize uygun modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Fosfor Bant Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Fosforlu bant çeşitleri arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken özellikler arasında öncelikle kullanım alanını belirlemek gelir. Bu anlamda hayatın birçok alanına rahatlıkla kullanım sağlayabileceğiniz seçenekleri değerlendirmeli ve işlevsel bir sonuç alabilmek için uygun seçenekleri tercih etmelisiniz. İç mekanda kullanılan kaydırmaz bant, merdiven bandı gibi seçeneklerle dış mekanlarda kullanılan seçenekler aynı gibi görünse de farklı olacaktır. Bu anlamda kullanım alanına karar verdikten sonra ortam koşullarını da göz önünde bulundurmalısınız. Trafikte kullanım sağlayacaksanız bulunduğunuz ortamdaki trafik koşullarını da göz önünde bulundurarak renk ve ışık yoğunluğuna karar vermelisiniz. Kullanıcılar için de genellikle parlak yeşil fosforlu kol bandı seçeneklerini bulabilir ve ayak bileklerinizde de kullanabilirsiniz. Hayatınızda trafik levhalarında, araba tamponlarında, evde priz ve lamba düğmelerinin çevrelerinde, acil çıkış göstergelerinde, merdiven basamaklarında ve toplu ortamlardaki güvenlik tedbirlerinin çoğunda fosforlu bant seçeneklerinin kullanıldığını görebilirsiniz. Hem kendiniz hem de sevdiklerinizin sağlığı için öncelikle can ve mal güvenliği için gerekli önlemleri almalı ve bunları özenle hayatınıza uygulamalısınız. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery