Bantlar - Otomobil İçin

En Ucuz Bantlar - Otomobil İçin Fiyatları

51 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Bantlar Ne İşe Yarar?

Değişik renk, desen ve boyutlarda üretilen bantlar, esnek ve kesilebilir olmasından dolayı çok farklı yerlerde kullanılabilir. Işığı yansıtma özelliği sayesinde trafikte, trafik levhalarında, uyarı levhalarında kullanılır. Bisiklet, motosiklet, okul servis, araç tamponu, uzun araçların arka kısımları gibi yerlerde de kullanılmaktadır. Hastaneler, oteller, okullar, endüstriyel yapılar, askeri bölgeler, depolar, gemiler, yatlar gibi birçok farklı alanda; acil çıkış, yangın merdiveni, koridor, merdiven basamakları gibi alanları işaret etmekte sıkça  bantlar tercih edilmektedir. Yangın, deprem gibi ışığın kesilmesinin olası olduğu afetlerde hayat kurtarır. Acil durumlarda kaçış yönü, fosforlu bantların üzerindeki ok yönüyle belirlenir.

Tehlikeli işler sınıfında çalışan özel firmalar, eleman üniformalarının üzerinde bantları kullanarak iş güvenliğini ön plana alabilirler. Birçok bina ve yapıda fosforlu merdiven bandı kullanılarak, acil çıkışlar çok daha güvenli hale getirilebilir. Motosiklete veya bisiklete yapıştırılacak küçük fosfor bant parçaları, karanlıkta fark edilmenizi sağlayarak hayat kurtarır. Özellikle iyi ışıklandırılmamış bir yolda gece yolculuğu yapıyorsanız, fosfor bant arabanızın görünür hale gelmesini sağlar. Kıyafetinizin kol ve paçalarına yapıştıracağınız, ortalama 450 metre uzaktan fark edilebilen kendisi küçük, işlevi büyük bu bant sayesinde, gece spor aktivitelerinizi kaybolma korkusu olmadan rahatlıkla yerine getirebilirsiniz. Dayanıklı mikro taşlı kağıttan üretilen fosfor bant, mevsim şartlarının zorluğunda görevini eksiksiz olarak yerine getirir. Ayrıca çift taraflı bantlar ile de aracınızda istediğiniz ürünleri monte edebilirsiniz. Beyaz, siyah, kırmızı, mavi ve yeşil renklerinde üretilen, üzerinde farklı desenler bulunabilen bu bantları istediğiniz kalınlıkta Cimri’den temin edebilirsiniz. Fosforlu ya da çift taraflı olan bu bantları bantlar - otomobil için kategorisi altında inceleyebilir ve en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Fosfor Bant Nedir?

Karanlıkta yapay olarak aldığı ışığı yansıtan foto lümen pigmentleri ve kendinden yapışkanlı yapısıyla üretilen pvc banttır. Temiz ve nemli olmayan her yüzeye kolayca uygulanabilir. Gelen ışığı yansıtma özelliğiyle gerekli her yerde kullanılabilecek işlevsel şeritlerdir. Reflektif bant olarak da isimlendirilir.

Bantların Kullanım Alanları Nelerdir?

Bantların kullanım alanları oldukça geniştir. Öncellikle ofisler, okullar, hastaneler, oteller, endüstriyel yapılar, askeri bölgeler, depolar, gemiler, yatlar, otomobiller, evler, yangın - deprem gibi uyarılar, iş güvenliği alanları ve acil çıkışlarda oldukça önemli olan bu ürünler kullanılmaktadır. Genellikle uyarıları sabitleme amacıyla ve göze çarpması amacıyla kullanılmaktadır. Bu nedenle de küçük ve sıradan bir ürün olmasına rağmen sabitlediği ürünlerle birlikte önemli bir ürün haline gelmiştir.

Bantlar - Otomobil İçin Fiyat Aralıkları Nelerdir?

Bantlar - otomobiller için olan ürünlerin fiyat aralıkları model, marka ve ürün özelliğine göre farklılık göstermektedir. Fosfor bant 10 - 100 TL fiyat aralığındayken çift taraflı bant ise 1 - 10 TL fiyat aralığında yer almaktadır. Sizde ihtiyacınıza göre olan ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca fiyat alarmı butonu sayesinde seçtiğiniz ürünlerin fiyatları değiştiği an haberdar olabilirsiniz.