Araca Özel Silecekler

Araca Özel Silecekler Fiyatları

9554 Ürün gösteriliyor.
Araca Özel Silecekler fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Araca Özel Silecekler modelleri ve Araca Özel Silecekler fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Araca Özel Silecekler kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Bosch, KalitePlus, Autoen, Michelin. 9554 adet Araca Özel Silecekler fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Araca Özel Silecekler Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Araca Özel Silecekler markası:

2021 yılı Araca Özel Silecekler Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 9554 Araca Özel Silecekler modeli içerisinde en ucuz Araca Özel Silecekler fiyatı 7.95 TL iken, en yüksek Araca Özel Silecekler fiyatı 1000.82 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Araca Özel Silecekler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Araca Özel Silecekler fiyatı ise 79.08 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Araca Özel Silecekler Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Araca Özel Silecek

İyi bir görüş iyi bir sürüş için altın değerindedir. Ön camın çeşitli nedenlerle perdelenmesi bu görüşü zora sokar. Gerek yağmur gerekse biriken toz görüşü engelleyebilir. Aracın ön camında sürüş esnasında meydana gelen görüş eksikliğini gidermenin tek yolu silecek kullanmak olur. Aracın kendi sileceklerini değiştirme zamanı geldiğinde ise araca özel silecekler devreye girer. Her aracın kendine uygun bir silecek modeli kullanması nedeniyle ürünlere isim verilir. Doğru şekilde seçilmiş ve takılmış bir silecek güvenli sürüşün kilit noktalarından birisidir. Bu nedenle araca özel silecek satın alırken ince eleyip sık dokumak gerekir. Birçok marka bu alanda ürün üretir. Yanlış seçilen ürünler sonucunda aracın camına zarar gelme ihtimali doğar. Bu nedenle bu alanda bilinen ürünler üreten markalara yönelmek doğru olur. Aksesuarlar arasında fiyatı düşük, işlevi yüksek olan ürünler arasında sayılır. Uygun ürün seçildiğinde uzun zaman keyifle kullanılır. Aracının silecekleri konusunda sıkıntı yaşayan kişilerin birinci önceliği bu aksesuarları değiştirmek olmalıdır. 

Araca Özel Silecek Modelleri ve Özellikleri

Araca özel silecek modelleri adı üzerinde araca özel üretilir. Birçok arabanın kendi marka ve modeline uyum sağlayan silecek modelleri bulunur. Hatta bazı silecekler bazı araçların belli model yıllarına göre bile değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle oto yedek parçaları arasında belki de en fazla seçeneğe sahip ürün grubu haline gelir. Aynı kategoride birden fazla markanın üretim yaptığı kolayca görülür. İsmi bilinen birkaç marka bu alana öncülük eder. Bosch bu markalardan birisidir. Aerotwin adı altında çıkardığı silecek modelleri ile adı anılır. Kaliteli kauçuk silecek yüzeyleri araçların camına zarar vermeden işlevini yerine getirir. Cam ile silecek arasında boşluk kalmaması önemlidir. Bosch Aerotwin serisinden araç için doğru silecek seçildiğinde böyle bir durum ile karşılaşılmaz. Bosch Aerotwin A392S Honda Civic ile uyumlu bir silecektir. 2012 ile 2015 model arasındaki araçlarla uyumlu olarak çalışır. Ölçülerine bakıldığında 700 mm / 575 mm boyutları görülür. Bosch Aerotwin Opel Astra J 2009-2015 muz silecek takımı da bir başka ürün seçeneğidir. Model isminde de görüldüğü üzere Opel Astra araçlar için tasarlanmıştır. 2009 model araçlardan 2015 model araçlara kadar uyum içinde çalışır. Muz tipi olan bu silecek cama standart telli modellerden daha iyi tutunduğu için camı çok daha başarılı temizler. İz bırakmadan temizlemesi önemli bir artıdır. Bosch Aerotwin Renault Clio 4 2012-2017 muz silecek takımı ise Renault Clio araçlar için özel üretilmiştir. 2012 ile 2017 model arasındaki araçlarla uyumlu çalışabilir. Muz tipi bir silecektir. Telli sileceklere göre daha fazla alanı temizler. Sıvı miktarı yeterli olduğu sürece camda iz bırakmadan ve ses çıkarmadan çalışır. Dört mevsim rahatlıkla kullanılabilir. Aynı araca uygun kullanılabilecek bir diğer marka Inwells Renault Clio 4 silecek takımıdır. Alanında öncü bir başka marka olan Inwells sileceklerde tel ve kaliteli silecek lastiği bulunur. Teli sayesinde baskıyı başarılı şekilde yaparken lastiğiyle de tertemiz bir cam bırakır. Inwells markasının da birçok araca uygun sileceğini bulmak mümkündür. Kalite anlamında birbiriyle yarışan markalar arasında ilk sıralarda anılır. 

Araca Özel Silecek Fiyatları

Araba aksesuarları arasında en hayati aksesuarlardan birisi sileceklerdir. Markalar direkt olarak araçlara uygun silecekler üretir. Bu nedenle aynı araba modeline uygun birden fazla silecek bulmak mümkün olur. Araca özel silecek fiyatları uygun fiyat aralığında bulunur. Aynı ürün kategorisinde farklı markaların üretim yaptığı her ürün gibi bu alanda da markalar arası ve ürünler arası fiyat farklılıkları göze çarpar. Fiyatları etkileyen en önemli faktör sileceğin hangi araç için kullanılacağıdır. Araç lüks bir noktaya taşındıkça kullanılacak silecek fiyatı da yükselebilir. Bir diğer fiyatlar üzerinde önemli rol oynayan nokta sileceklerin markası olur. Bu alanda uzun zamandır çalışan ve ürün skalası geniş olan markaların fiyatları daha yüksek olabilir. Markaya olan güven arttıkça markanın alandaki bilinirliği de artar. Bu durumun fiyatlara etki etmesi beklenen bir durumdur. Ürün kalitesi de fiyatları doğrudan etkiler. Kullanılan malzemelerin kalitesi yükseldikçe ürünün performansı da yükselir. Performansı daha yüksek olan ürün fiyatının olmayan seçeneğe göre yüksek olması da doğal karşılanır.

Araca Özel Silecek Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Güvenli sürüş için önemi ilk sıralarda olan araç silecekleri değiştirileceği zaman, kişilerin karşısına onlarca seçenek çıkar. Onlarca seçenek arasından kişinin kendine ve aracına en uygun silecekleri satın alması için küçük bir araştırma yeterlidir. Araç sileceği satın alırken kişilerin dikkat etmesi gereken ilk nokta ürünün kalitesidir. Mümkünse sileceğin cama temas eden kısmı kauçuktan yapılmış olmalıdır. Böylece hem araca zarar vermeden hem de işlevini tam yerine getirerek silecekler kullanılabilir. Satın alınacak oto sileceklerinin markası detaylı incelenmelidir. Bu alanda birçok farklı araca silecek üreten markalar diğerlerine göre daha güvenilir olabilir. Bunun sebebi bu alanda geniş bir araştırma ve geliştirme çalışmalarının yapılmış olmasıdır. Bir diğer göz önünde bulundurulması gereken nokta ise ürünün aracınıa uygun olmasıdır. Ürün seçerken öncelikle aracınızın markasını göz önünde bulundurmanız gerekir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery