Direksiyon

Direksiyon Fiyatları

144 Ürün gösteriliyor.
Direksiyon fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Direksiyon modelleri ve Direksiyon fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Direksiyon kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Mercedes, Fiat, Doğan, Peugeot, Opel. 144 adet Direksiyon fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Direksiyon Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Direksiyon markası:

En Çok İncelenen Direksiyon Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Direksiyon Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 144 Direksiyon modeli içerisinde en ucuz Direksiyon fiyatı 34.21 TL iken, en yüksek Direksiyon fiyatı 9886.8 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Direksiyon fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Direksiyon fiyatı ise 1480.4 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Direksiyon Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Direksiyon Nedir? Ne Tür Direksiyonlar Vardır?

Direksiyon dendiği vakit mutlaka herkesin en az bir defa temas ettiği, ülkenin büyük çoğunluğunun gün içinde muhakkak el değdirdiği bir üründür. Kısacası direksiyon yaşamlarımızın vazgeçilmezidir. Tekneleri, yatları, tırları, kamyonetleri, otobüsleri, tarım yaparken traktörleri ve benzeri tüm araçları direksiyon olmadan kullanamayız. Bu anlamda hayati bir işlevi yerine getirir direksiyonlar. Direksiyonlar çeşit çeşittir. Kimi direksiyon tipleri çemberinde tutmaca sahiptirler. Bu sayede direksiyon ile manevra yaparken daha sağlam direksiyona tutunmak mümkün olmaktadır. Bir diğer direksiyon türü ise spor arabalarda veya yarış arabaları için kullanılan türdendir. Bu direksiyonların özelliği daha küçük ve genelde demir bir gövdeye sahip olmalarından gelir. Dış çeperi yumuşak direksiyonlar olduğu gibi sert ve pürüzlü direksiyonlar da vardır. Sertliği veya pürüzlüğü tamamen sizin tercihiniz ile alakalı olabilmektedir.

Direksiyon Alırken Hangi Ayrıntılara Dikkat Edilmeli?

Kimi insanların terleme sorunları vardır. Vücutları olduğundan daha fazla terlerler. Özellikle avuç içleri hep nemlidir. Dış çeperi sert bir plastikten üretilen ve pürüzsüz yani kaygan olması daha muhtemel direksiyonlar bu gibi hassasiyetlere sahipseniz eğer tercih edilmemesi gerekir. Aksi taktirde olası bir hata kaçınılmazdır. Bir diğer dikkat edilmesi gereken husus ise kornalardır. Kimi kornalar direksiyonda bulunurken kimi direksiyonlar vardır onlar korna bulundurmazlar. O tür araçlarda kornalar bir konsolda tutulur. İşte direksiyonunuzu değiştirmeye karar verdiğiniz vakit bu noktaya çok dikkat etmelisiniz. Aracınızın kornası hangi tarafta ise siz de o türe uygun bir direksiyon almalısınız. Bu sizin için daha sağlıklı olacaktır. Son bir husus ise tutmacı olan direksiyonların daha güvenli olduğudur. Direksiyonu toplarken elinizden hızlıca kaymasını engellemiş olursunuz böyle tutmaçlar sayesinde.

Direksiyon Fiyatları Nelerdir?

Direksiyon fiyatları tabi ki üstünde ne tür bir mekanizma bulundurduğuna göre veya çeperinin özelliklerine göre farklılık arz etmektedir. Ortalama olarak piyasada direksiyon fiyatları 100 ile 120 Türk Lirası arasında başlamaktadır. İstenilen özelliklere göre, tasarımına göre 5000 Türk Lirasına değin varan fiyatlar mevcuttur. En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarda karşılaştırmalı bir analizi için Cimri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery