Trafik Setleri

Trafik Setleri Fiyatları

185 Ürün gösteriliyor.
Trafik Setleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Trafik Setleri modelleri ve Trafik Setleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Trafik Setleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Modacar, Powermaster, Universal, Arı Metal. 185 adet Trafik Setleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Trafik Setleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Trafik Setleri markası:

En Çok İncelenen Trafik Setleri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Trafik Setleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 185 Trafik Setleri modeli içerisinde en ucuz Trafik Setleri fiyatı 5.4 TL iken, en yüksek Trafik Setleri fiyatı 1927.53 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Trafik Setleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Trafik Setleri fiyatı ise 115.02 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Trafik Setleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Trafik Seti

Araçlar kullanım bakımından oldukça pratik ve biryerden biryere gitmeye yarayan, günlük hayatı kolaylaştıran özellikleri ile bilinirler. Fakat araç kullanımı esnasında oldukça güvenli ve tedbirli olmak gerekir. Can güvenliğinin büyük önem taşıdığı araç içerisinde bulunması gereken belirli materyaller vardır. Trafik yönetmeliğinin zorunlu kıldığı ve insan yaşamı ve güvenliği için oldukça önemli olan trafik setleri, araç içinde bulunmak zorundadır. Trafiğe çıkmak belirli birtakım riskleri de beraberinde getirir. Sayısız aracın aynı anda trafikte seyir halinde olması bazı zamanlarda tehlikeli durumlar oluşturabilir. Bu durumlar ve dikkatsizlikler kazalara sebebiyet verebilir. Ya da araç seyir halinde iken istenmeyen durumlar bir anda meydana gelebilir. Lastik patlaması, aracın su kaynatması, motorun arıza yapması, benzin deposunda oluşabilecek herhangi bir arıza gibi birçok farklı etken ve tehlikeli duruma karşı önlem almak ve hızlı müdahale için tedbirli olmak için araç içlerinde muhakkak trafik setleri bulunmak zorunluluğu vardır. Birçok farklı üretici marka tarafından çeşitli içeriklerle satışa sunulan araç trafik setleri arasından ihtiyacınıza uygun seçim yapabilir, kendinizi ve aracınızı güvene alabilirsiniz.

Trafik Seti Çeşitleri

Araç kullanımı sağlanmaya başladığı andan itibaren yolculuk esnasında birtakım önlemlerin alınması hayati önem taşır. Alınacak önlemlerin en başında araç trafik setlerinin her daim araç içinde bulunması gelir. Araç taraflı setleri içeriğinde güvenlik önlemleri için belirli materyaller ve malzemeler barındırır. Trafik seti malzemeleri arasında ilk yardım çantası, reflektör, yangın söndürme tüpü, boyunluk, kriko, el feneri, stepte gibi birçok farklı ve önemli ekipman bulunur. Yolculuk esnasında bir anda meydana gelebilecek olan olası kazalara ya da yaralanmalara karşı önlem almak için tüm bu malzeme ve ekipmanların her biri önemli birer detaydır. Araç seyir halindeyken bir anda arıza yapabilir ve bu aracıları hızlı ve pratik bir şekilde giderebilmek için bu ekipmanlara ihtiyaç vardır. Bu ekipmanlar sayesinde giderdiğiniz arızadan sonra güvenle yola devam edebilmeniz mümkündür. Herhangi bir araç arızalanması ya da kaza durumunda trafik seti üçgen reflektör ile gelen araçlara anında uyarı verebilmeniz mümkündür. Üçgen reflektörlü gelen araçlara uyarı verir ve olası zincirleme kazalara karşı önlem almanıza olanak tanır. Herhangi bir çarpmaya karşı oluşabilecek yangınları söndürmek için yangın tüpünün önemi büyüktür. Trafik seti ve yangın tüpü set halinde satışa sunulur. Yangın tüpleri uzmanlar tarafından verilen bileğiyle bagajda değil yanınızda bulundurulmalıdır. Olası durumlara karşı hızlı müdahale hayat kurtarır. Trafik setleri içerisinde yer alan trafik ilk yardım çantaları içinde gerekli olan tüm malzemeler bulunur. Flaster, yara bandıdır, makas, çengelli iğne, cerrahi eldiven bunlardan sadece birkaçıdır. Bu malzemeler sayesinden yaralanmalara hızlı müdahalede bulunabilir, hayat kurtarabilirsiniz. Son derece önemli olan ilk yardım çantaları içerisinden eksilen her malzemeyi yerine eklemeyi unutmamalısınız. Trafikte bilinç çok önemlidir; bilinçli ve sakin hareket edebilmek için trafik ilk yardım eğitimi almanız büyük önem taşır. Bu sayede çok daha hızlı ve bilinçli müdahalede bulunabilirsiniz. Hatta çocuklarınızı da bilinçlendirmeniz ve olası bir durumda sakinliğini koruyabilmeniz için trafik oyuncak setleri ile mini bir eğitim verebilirsiniz. Oyun oynarken çok daha hızlı öğrenim sağlayan çocuklar oyuncak trafik setleri ile trafikte bilinçli bireylere dönüşebilirler. 

Trafik Seti Fiyatları

İnsan can güvenliği için araç içlerinde trafik setleri bulundurma zorunluluğu vardır. Olası araç arızalanması ya da kaza gibi hayati önem taşıyan durumlara hızlı müdahale edebilmek için trafik setleri büyük önem taşır. Birçok farklı marka tarafından üretime sunulan trafik setleri içerik ve özelliklerine göre ücretlendirilir. Birçok farklı çeşit ve seçenek içerisinden ihtiyacınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Çok yüksek etiket göstermeyen trafik setleri fiyatları her bütçeye uygunluk gösterir. Uygun fiyatlı ürünler araç içleri için oldukça önemlidir. Trafik kanunlarınca araç içlerinde bulundurulması zorunlu olan bu ürün grubuna birçok farklı markadan hesaplı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. İlk yardım eğitimleri esnasında kullanılması için hazırlanan trafik eğitim seti fiyat etiketleri de oldukça uygundur. Trafik yönetmeliklerine uygun olarak üretimi sağlanan trafik setleri içeriklerinde ki malzemelere göre fiyatta değişim gösterebilir. Az malzemeli ürünler daha uygun fiyatlı olurken malzeme sayısı arttıkça fiyatlarda artış gösterir. Standart içerikli ürünlerle geniş malzemeli setler arasında fiyat farkları gözlemlenir. Kişisel gerekliliklerinize uygun ürümüş erden tercih yapabilir yüksek güvenlikli önlem setleri edinebilirsiniz. 

Trafik Seti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Trafik setleri araç sürüş ve yolculuk esnasında oluşabilecek her türlü olumsuzluğa karşı önlem alınması amaçlı üretilir. Birçok farklı marka tarafından üretimi sağlanan trafik setleri arasından ihtiyacınıza en uygun olanını tercih etmeniz büyük önem taşır. Trafik seti satın almadan önce içeriğinin tam olup olmadığına dikkat etmeniz büyük önem taşır. Trafik kanunları gereği her araçta bulunması gereken ve zorunlu olan trafik setleri içeriğinde ilk yardıma uygun birçok farklı malzeme barındırır. Bu malzemelerden hiçbirinin eksik olmamasına önemle dikkat etmeniz gerekir. Yangın tüpü, stepne, ilk yardım çantası, reflektör, kriko olması zorunlu olan malzemelerden sadece bir kaçıdır. Bunlardan herhangi birinin eksik olmaması gerekir. Bir başka dikkat edilmesi gereken detaylardan biri de bu ürün gruplarının ergonomik yapıda olmalı ve araçta geniş bir yer kaplamamalıdır. Ürün tercihlerinizde ergonomik ve pratik kullanıma sahip setleri tercih etmeniz gerekir. Her araç sahibi için bu setlerin özellikleri kadar fiyatları da önemlidir. Tüm bu özellikleri ve detayları incelemek, trafik seti fiyat performansları hakkında bilgi almak için cimri.com sitesinden yardım alabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery