Yangın Söndürme Tüpü

Yangın Söndürme Tüpü Fiyatları

25 Ürün gösteriliyor.
Yangın Söndürme Tüpü fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yangın Söndürme Tüpü modelleri ve Yangın Söndürme Tüpü fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yangın Söndürme Tüpü kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Nettedarikçisi, Pi İthalat, Gold, Isonem. 25 adet Yangın Söndürme Tüpü fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Denizcilik Marine SörveySertifikalı  2 Kg  ABC Tozlu Yangın Tüpü

Denizcilik Marine SörveySertifikalı 2 Kg ABC Tozlu Yangın Tüpü

Nettedarikçisi 1 kg TSE Belgeli Oto Yangın Söndürücü

Nettedarikçisi 1 kg TSE Belgeli Oto Yangın Söndürücü

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yangın Söndürme Tüpü Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yangın Söndürme Tüpü markası:

En Çok İncelenen Yangın Söndürme Tüpü Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Yangın Söndürme Tüpü Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 25 Yangın Söndürme Tüpü modeli içerisinde en ucuz Yangın Söndürme Tüpü fiyatı 24.9 TL iken, en yüksek Yangın Söndürme Tüpü fiyatı 704.67 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yangın Söndürme Tüpü fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Yangın Söndürme Tüpü fiyatı ise 101.21 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Yangın Söndürme Tüpü Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
3M 8812 FFP1 Toz Maskesi
3M 8812 FFP1 Toz Maskesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yangın Söndürme Tüpü

Hayatın her alanında afet olayları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Evinizde otururken, arabada yolculuk yaparken ya da arkadaşlarınızla birlikte vakit geçirirken can tehlikesi oluşturabilecek bir durumu yaşayabilirsiniz. Bu durumlardan biri olan yangın olaylarında ileri derece bir hasar almamak ve olayı yatıştırmak için bazı teçhizatları yakınınızda bulundurmanız gerekir. Bunlardan biri de hemen hemen her alanda mutlaka yeterli sayıda olması gereken yangın söndürme tüpüdür. Boyutları ve ölçülerine göre çeşitli kategorilere ayrılan ürünlerin fonksiyonu fazlasıyla önemlidir. Bazen yangın tüpü askılığında bazen dolapta bazen ise açık bir alanda muhafaza edilen çeşitlerin mutlaka kolay erişim sağlanacak bir yerde olması gerekir. Örneğin; mutfakta yemek hazırlarken herhangi bir sorun ile karşılaştığınız zaman anında tüpü kullanarak durumu bertaraf edebilirsiniz. Bu ürünler sadece kapalı alanlarda kullanılmaz. Seyahat ederken de aynı olaylar ile karşılaşabileceğiniz için araçlarınızda da bulundurmalısınız. Oto yangın tüpü, genelde 1 kg’lık ağırlığa sahiptir. Bu nedenle küçük bir boyutu vardır ve kullanımı daha pratiktir. 

Yangın Söndürme Tüpü Çeşitleri

Yangın tüpü evlerde, iş yerinde, hastanelerde, okullarda, arabalarda ya da aklınıza gelebilecek her alanda bulunması gereken önemli ürünlerden biridir. Yaşanabilecek en ufak riskli anda bu ürünü kullanarak oluşabilecek zararın önüne geçilebilir. Alan fark etmeksizin kullanmanız gereken ürünlerin çeşitlerinde farklı özelliklere göre ayrım yapılır. Örneğin; küçük yangın tüpü genellikle ev gibi küçük alanlarda muhafaza edilir. Boyutunun küçük olması saklanma konusunda pratiklik vadeder. Ürünü, yangın sırasında hızlı bir şekilde kullanabilmek için size yakın yerlere konumlandırabilirsiniz. Yangın söndürme tüpü 6 kg çeşitlerin ağırlığı küçük boyutlu ürünlere göre daha fazladır. Bu nedenle taşıması ve kullanması biraz daha güç olabilir. Fakat içerisinde bulunan miktarın fazla olması da artı özelliktir. Bu ürünün gövde kısmında sıvama saç kullanılır. Aynı zamanda TSE 862 EN3, ISO 9001-2000 Kalite Standart ve CE belgesine de sahiptir. Yangın söndürme tüpü çeşitlerinin TSE 862 EN3 belgesine sahip olması Türk Standartları Enstitüsü’nün kontrolünden geçtiğini gösterir. Bu nedenle kullanım sırasında ürüne güvenebilirsiniz. Seyyar yangın söndürücülere özel olarak hazırlanan bu belgeye sahip çeşitlerden biri de yangın söndürme tüpü 1 kg seçenekleridir. 1 kg’lık tüplerin içerisinde diğer ürünlerde olduğu gibi ABC kuru kimyevi toz bulunur. Bazı ürün çeşitlerinde entegre edilmiş plastik askılıklar da yer alır. Böylece tüpü muhafaza etmeniz ve istediğiniz yere asmanız daha kolay hale gelir. Yangın söndürme seçeneklerinin çalışma basıncı değişim gösterse dahi 1 kg’lık ürünler genelde 15 bar basınca sahiptir. Otomobil yangın söndürme tüpü; 1 kg ağırlığa sahiptir. Boyutlarının küçük olmasına rağmen tekrar doldurulabilir özelliğe sahiptir. Bazı modellerde ise manometre bulunur. Manometre, tüp içerisindeki basınç miktarını her an öğrenme şansı sunar. Karbondioksit yangın söndürme tüpü ise sabit sistemlerde kullanılan bir çeşittir. Tüpün içerisinde bulunan CO2, alan içerisinde seri bir şekilde yayılır ve anında etki göstermeye başlar. Bu çeşidi; bilgisayar odaları, gemiler, galeriler, kütüphaneler ya da telefon santrali gibi uç alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yangın tüpünü nerede ve hangi amaçla kullanacağınıza karar verdikten sonra tekerlekli yangın söndürme tüpü gibi çeşitli seçenekleri inceleyebilirsiniz. 

Yangın Söndürme Tüpü Fiyatları

Yangın söndürme tüpü; Dalgıç, Gold, Mapeks, MasterCare ya da Lorex gibi önemli markalar tarafından hazırlanır. Her markanın kendi kalite çizgisine ait ürünü bulunur. Üretim skalasının bu denli geniş olması ise özellik ve bütçe açısından olumlu sonuçlar doğurur. Yangın söndürme tüpü özelliklerinin tümü fiyatlar konusundan etkilidir. Ürünün kullanıcılara sunduğu fonksiyonların fiyatların artmasında ya da azalmasında rol oynar. Özellikle söndürme işlemini gerçekleştirmek için tüp içerisine yerleştirilen kimyasal madde fiyatlandırma sisteminde büyük bir rol oynar. Hızlı etkileşim gösteren kimyasallar görece yüksek fiyata sahip olabilir. Fiyatların farklı sklalarda belirlenmesine neden olan bir diğer önemli seçenek ise ürün hacmidir. 1 kg’lık ürünler ile 6 kg’lık ürünler arasında bariz bir fark mevcuttur. Bu noktada bütçenize uygun olan seçeneği ve fiyatı değerlendirebilirsiniz. Tüm satın alma süreçlerinde cimri.com sayfasını ziyaret ederek ihtiyaç duyduğunuz ürünlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda cimri.com’un fiyat karşılaştırma sistemi aracılığı ile yangın söndürme tüpü fiyatlarının hangi aralıkta olduğunu da öğrenebilirsiniz. 

Yangın Söndürme Tüpü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yangın söndürme tüpü kullanımı, can tehlikesi yaşatabilecek olaylarda büyük bir önem taşır. Zararı en aza indirmek ve hatta yok etmek için mutlaka her alanda maksimum sayıda tüp bulunmalıdır. Fakat bu ürünler arasından bir seçimde bulunmak için mutlaka özellik araştırması yapmanız gerekir. Karar vermeniz gereken ilk detay yangın söndürme tüpünü nerede kullanacağınızdır. Eğer kendinize ait aracınızda ya da evinizin mutfağında muhafaza edecekseniz 1 kg’lık ürünler yeterli olabilir. Bu noktada yedek olarak da birtakım ürünleri tercih edebilirsiniz. Fakat iş yeri gibi daha fazla bireyin bir arada bulunduğu ortamlarda 6 lt yangın tüpü ve daha fazla ölçüye sahip ürünleri seçebilirsiniz. Seyyar ve sabit sistemlerin nerelerde kullanılacağını da inceleyebilirsiniz. Günlük hayatta kullanıma uygun olanın seyyar ürünlerin olduğunu da bilmeniz gerekir. Bunun için öncesinde cimri.com sayfasını ziyaret ederek tüm çeşitleri aynı anda görebilir hatta fiyat karşılaştırma sisteminden yararlanabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery