İş Kıyafeti

İş Kıyafeti Fiyatları

53 Ürün gösteriliyor.
İş Kıyafeti fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. İş Kıyafeti modelleri ve İş Kıyafeti fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. İş Kıyafeti kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Makita, Gezer, Proskit, 3M. 53 adet İş Kıyafeti fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Max Safety MACROFIT-L Sms Koruyucu Tulum

Max Safety MACROFIT-L Sms Koruyucu Tulum

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen İş Kıyafeti Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 İş Kıyafeti markası:

En Çok İncelenen İş Kıyafeti Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı İş Kıyafeti Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 53 İş Kıyafeti modeli içerisinde en ucuz İş Kıyafeti fiyatı 4.25 TL iken, en yüksek İş Kıyafeti fiyatı 932.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm İş Kıyafeti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama İş Kıyafeti fiyatı ise 164.18 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan İş Kıyafeti Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan İş Kıyafeti modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 İş Kıyafeti modeli:
Cimri'nin Seçimi
3M 8812 FFP1 Toz Maskesi
3M 8812 FFP1 Toz Maskesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

İş Kıyafeti

Kamuya açık ve halkla iç içe olunması gereken birçok farklı meslek grupları vardır.  Bu meslek gruplarında statü belirlemesi ve çalışma alanına göre kullanım sağlanan üniformalar yer alır. Bunların en başında sağlık çalışanları gelir. Hemen ardından itfaiye, emniyet, belediye, zabıta ve başka birçok farklı alanda kullanıma uygun iş kıyafetleri tasarlanır. Kamu çalışanlarının kullandığı kıyafetler genellikle standarttır. Bir de bazı markaların kendi çalışanlarına özel olarak belirlediği üniforma çeşitleri de mevcuttur. Kadın, erkek tüm personellerin kullanım sağladığı iş kıyafetleri çalışanlar alanda büyük önem taşır. Özellikle sağlık çalışanlarının kendini belli edebilmesi olay anında müdahale için alan açılmasında üniformaların önemi oldukça büyüktür. Aynı durum diğer acil durum çalışanları için de geçerlidir. Belirli bir meslek ya da iş bazlı çalışanların sivillerden ayrılması için tasarlanan iş kıyafetleri, çalışanların daha güvende olmasını ve ayrışmasını sağlar. İş kıyafeti; kadın ve erkek çalışan personelin kullanımına uygun biçimde tasarlanır. Birçok tekstil markasının özel olarak hazırladığı iş kıyafetleri arasından yedek üniforma satın alabilir, yedekli forma seçenekleri ile kendinize hijyen alanı oluşturabilirsiniz. 

İş Kıyafeti Çeşitleri

Kamu meslekleri, avukatlık, hemşirelik, doktorluk, itfaiye, emniyet, belediye çalışanı, karayolları çalışanları, acil servis ve daha sayılamayacak kadar çok sayıda meslek grubunda özel üniforma kullanımları gerekir. İnsanla temas halinde olunan tüm meslek gruplarında sivillerden ayrışabilmek ve görevlerini güvenle yerine getirebilmek için belirli üniformalara ihtiyaç duyulur. Bu üniformalar sayesinde çalışana da ayrıca güvenlik alanını oluşturulur. Bu gibi iş alanlarında çalışan personeller için hem iş kıyafeti hem de aksesuar tasarımı üreten birçok tekstil markası ürünlerini satışa sunar. Kamu personellerinin yanı sıra kurumsal alanlarda da kullanımı sağlanan iş kıyafetleri markanın değerlerini ve ağırlığını gösterir. Bu alanlarda da genellikle tişört, gömlek ve sweatshirt gibi ürünler markanın logoları ile birlikte tasarlanır ve iş üniforması haline getirilir. Tüm bu kurumsal ve kamu personellerinin dışında da iş kıyafeti kullanımları oldukça yoğundur. İnşaat şantiyeleri, mezbahaneler, kasaplar, süper atlet çalışanları, soğuk hava deposu çalışanları gibi sayılamayacak kadar çöm marka ve sektörde iş kıyafeti kullanımı mevcuttur. Yeni işe başlamış ya da başlayacak olan bireyler için alanına uygun iş kıyafeti edinmesi şarttır. Örneğin; karayolları yapımında çalışan şantiye ustaları için fosforlu iş kıyafetleri kullanılır. Çünkü olası kazalara karşı fosforlu renkler işaret görevi görür ve önlemiş olur. Bir süpermarket çalışanı için İş kıyafeti bayan ve erkek olarak ayrılır. Genellikle tişört ya da sweatshirt kullanımı sağlayan süpermarketler, iş kıyafeti erkek ve kadın tasarımları ile öne çıkarlar. İş kıyafeti tişört ve benzeri tasarım kullanımı sağlayan firmalar genel olarak kurumsal firmalardır. Son dönemlerde restoranlarda aynı uygulamayı yapar. Zincir restoranların da çalışanlarına ait belli kalıp iş kıyafetleri mevcuttur. Birçok farklı meslek dalı ve alanda kullanımı sağlanan bu kıyafetler oldukça büyük önem taşır. İş alanında farkedilebilir olmanızı ve işinizi güvenle yapmanıza olanak sağlar. Meslek dalına uygun iş kıyafetlerinizi çalışma alanlarından ya da kendi imkanlarınızla da temin edebilir ya da yedek takımlar oluşturabilirsiniz. Yedek takım oluşturmanız kendi hijyen alışkanlıklarınız için de oldukça önemlidir. Her meslek dalına uygun iş kıyafetini cimri.com üzerinden bulabilir hesaplı alışveriş yapabilirsiniz. 

İş Kıyafeti Fiyatları

Belirli meslekler, kamu çalışanları, belediye çalışanları, hastane, okul çalışanları, özel sektör ve restoran çalışanları gibi artık hemen her alanla iş kıyafetleri ve bunlara uygun aksesuar kullanımları gerçekleşir. Bu ürünlerin üretimlerini sağlatan tekstil firmaları fiyatları bakımından oldukça uygun etiketler uygular. Toplu alım ya da tekli alım seçenekleri de sunan iş kıyafeti üretici markalar ürünlerinde çalışanları rahatlarını esas alırlar. İş alanlarına uygun ürünleri kaliteli kumaşlarla üreterek dayanıklı kullanım olanağı sunar fiyat belirlemelerini de bu a göre yaparlar. Her meslek grubu ayrı üniforma kullanımı gerektirir. Her biri farklı tasarımlarla satışa sunulur ve fiyat performansları da ürünlerin özelliklerine göre uygulanır. Genel bakışla her bütçeye uygun İş kıyafeti fiyatları rahatlıkla satın alınabilecek düzeydedir. Cimri.com üzerinden her meslek grubuna uygun ürün inceleyerek seçiminizi yapmanız mümkündür. Her meslek grubu için üretimi sağlanan ve satışa çıkarılan iş kıyafeti kadın ve erkek olarak ikiye ayrılır ve fiyatlarında küçük değişiklikler gösterir.

İş Kıyafeti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çalışma alanlarında sizi sivillerden ayırmak ve iş akdinizi güvenle yerine getirebilmek için ayrıştırıcı iş kıyafetleri kullanılır. Birçok farklı meslek alanı için farklı tasarımlarla üretilmiş olan iş kıyafetleri satın almadan önce doğru kıyafeti alıp almadığınızdan emin olmalısınız. Kullanım alanınız ve amacınıza göre ürün satın almak gerekir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer detay ise ürünlerin kalitesi ve doğru dizayn edilmiş olmasıdır. Örneğin; karayolları ya da şantiyede çalışma sağlayan işçiler için tasarlanan İş kıyafeti yelek modelleri genellikle fosforlu olarak üretilir. Fosforlu olması karşı taraf için reflektörlü etkisi yaratır ve olası kazalar karşı alınmış bir önlemdir. En çok da balıkçılıkta kullanılan İş kıyafeti tulum olarak tercih edilir. Deniz suyuna karşı duyarlı ve naylon yapılı soğuk ve su geçirmez tulumlar iş esnasında rahat hareket kabiliyeti sağladığı için sıklıkla tercih edilir. Birçok farklı alanda da kullanılan tulum kıyafetler sanayi alanında da sıklıkla tercih edilir. Her meslek grubu için ayrı olan iş kıyafetlerinde iş grubunuza göre edinmek ya da bilgi almak için cimri.com’u ziyaret edebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery