track source
track source

Eşik Nikelajı

Eşik Nikelajı Fiyatları

1823 Ürün gösteriliyor.
Eşik Nikelajı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Eşik Nikelajı modelleri ve Eşik Nikelajı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Eşik Nikelajı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Modacar, TveT, Omsaline. 1823 adet Eşik Nikelajı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Eşik Nikelajı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 4 Eşik Nikelajı markası:

2021 yılı Eşik Nikelajı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1823 Eşik Nikelajı modeli içerisinde en ucuz Eşik Nikelajı fiyatı 13.09 TL iken, en yüksek Eşik Nikelajı fiyatı 209.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Eşik Nikelajı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Eşik Nikelajı fiyatı ise 75.88 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Eşik Nikelajı

Günümüzde tercih edilen ulaşım araçları kullanıcının amacına ve tarzına göre farklı modeller geliştirir. Toplu ulaşım araçlarının yanında ön plana çıkan ve oldukça rağbet gören özel araçlarda kullanım konforu ve rahatlığı sağlar. Ulaşımı daha seri, pratik ve özgür hale getiren araçlar, kullanıcının tercihine ve gereksinimlerine göre çeşitli donanımlarla kuşatılır. Temin edilen araç gereçlerin bir konfor ve lüks ihtiyaçlara hitap ederken; önemli ve çoğunlukta olan büyük bir kısmı temel gereksinimleri karşılar. Otomobillerin iç cepheleri, dış yüzeyleri ve motor parçaları farklı seçenekler ile kullanımınıza sunulur. Araçlar için üretilen ve tasarlanan aparatlar otomobillerin serilerine ve markalarına göre çeşitlilik arz eder. Bu ürünlerden biri de kapı eşik nikelajı olarak bilinir. Araçların kapılarında bulunan eşik kısımları girişlerde ve çıkışlarda yıpranmalara neden olur. Ayakkabıların neden olduğu basınçlar, uygulanan kuvvet ve sert tabakalar nedeniyle yıpranmalar, çizilmeler oldukça fazladır. Farklı malzemelerden üretilen kapı nikelajı yıpranmaya karşı alınabilecek en ideal yöntemler arasındadır.

Eşik Nikelajı Çeşitleri

Araçlarda kullanım kolaylığı ve görselliği ön plana çıkarmak için kullanılan çeşitli aksesuarlar vardır. Bu aksesuarlar, hem göz hitap eder hem de aracın deformelere karşı korunmasını sağlar. Nikelaj da bu parçalar arasında en önemli olanıdır. Nikel madeninden üretildiği için bu ismi aldığı bilinir. Krom kaplamalarla zaman zaman karıştırılsa da nikelajların kendine has parlaklığı bulunur. Çeşitli yüzeylerde de kullanılsa da en çok kullanım alanı otomobillerdir. En çok araçlarda kapı nikelajı olarak tasarlanır. Araç kapılarında hareket etmeyen kısımda bulunan kapı eşik nikelajı vasıtaya görsellik katarken aynı zamanda sürekli açılıp kapanan kısımların da aşınmasını engeller. Araçlarda kullanılan nikelajlar çeşitli özelliklere sahiptir. Araçların modellerine göre de farklı tasarımlarda sunulan ürün, hemen hemen her marka otomobile göre üretilir. Ürün, Tofaş kapı eşik nikelajı modeliyle Tofaş grubu araçlarda oval yapıda olarak hizmete sunulur. Üç farklı parçanın bir araya getirilmesiyle oluşan ürünün parlak rengi ve pürüzsüz yüzeyi ile çok tercih edilen modeller arasındadır. Marka, Honda araçlar için de özel nikelajlar üretir. Honda kapı eşik nikelajı olarak sunulan ürün diğer araçlara benzer özelliklerde kullanıma sunulur. Tel parça olarak üretildiği gibi farklı parçaların birleşimi ile de oluşturulur. Kullanıcıların beğenisi ve araç uygunluğu dikkate alınarak üretilen modeller, parlak yapısıyla araçlara farklı bir hava katar. Nikelajın en çok tercih edildiği araba markalarından biri de Tipo markasıdır. Tipo nikelaj da kendine ait tasarımı ve rengi ile marka sahibi kullanıcıların beğenisine sunulur. Hemen hemen her araca monte edilebilen nikelaj çeşitleri, araçların kapı eşiğine göre tasarlanır. Otomobil kapısı ile eşiği arasına parlak desen olarak monte edilen nikelaj büyüklüğü de vasıtalara göre de değişir. Krom kaplama olarak adlandırılsa da esasında krom ile nikelaj birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Kolay aşınmaması ile bilinen nikelaj, araçlarda bulunan kaplamanın korunmasını da sağlar. Hem araç yapısına uygunluğu hem de farklı parçalardan oluşabilen ürün, tarz ve renkleriyle önemli aksesuar parçasıdır. Parlaklığı ve göze şık gelen dizaynı ile aracın tasarımına artı sağlayan nikelaj, farklı model ve çeşitleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur.

Eşik Nikelajı Fiyatları

Nikelajın en çok kullandığı alanların başında arabalar gelir. Arabaların yanı sıra otobüs, minibüs ve ağır vasıtalarda da kullanılan araç nikelajları farklı araçlara göre fiyat değişimine uğrar. Bu da nikelajın sabit fiyatta olmasını engeller. Opel kapı eşik nikelajı ile Tofaş modellerinin fiyatları farklı aralıklarda seyreder. Cimri.com her marka otomobil ve farklı dizayna sahip araçlar için üretilen nikelajlar hakkında bilgi sahibi olmayı amaçlar. Kullanıcılar Cimri.com ile birbirinden farklı ürünleri istedikleri kategorilerde toplayabilir. Bütçelerine en uygun fiyat aralığını yakalayabilir. Nikelin işlem farklılığı da üretilen nikelajın farklı olmasını sağlar. Bu da fiyat aralığını değiştirir. Fazla işlem görmüş ve el işçiliği olan ürün ile daha az işlem görmüş ürünün fiyatı farklı şekilde seyreder. Fiyatları etki eden bir diğer unsur ise temin edilecek nikelajın montajının nasıl yapıldığıdır. Kolay bir biçimde araçlara monte edilebilen ürünlerin fiyatı, zor bir biçimde monte edilen ürüne göre daha değişkendir. Ürünün parlaklığı ve gösterişi de fiyat belirlemede önemli kriterdir.

Eşik Nikelajı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Eşik nikelajı temin ederken dikkat edilecek unsurun başında krom kaplamalı dekorasyonla karıştırılmaması gelir. Zira benzer özellikte olması sebebiyle karıştırılabilir. Araç ustaları ile bilgi alışverişinde bulunarak doğru seçim yapılır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli husus ise her otomobil aracının farklı nikelajının olmasıdır. Toyota kapı eşik nikelajı ile Honda marka araç nikelajının tasarımı farklıdır. Ayrıca kapı eşiği ya da araç kapısının arasındaki mesafe birbirinden değişik olabilir. Kullanıcılar, bu konuya dikkat etmeliler. Nikelaj alımında atlanmaması gereken başka bir nokta ise ürünün boyutudur. Kaba olan ürün, araca uymayacağı gibi uyması için zorlandığı takdirde de zarar verebilir. Kullanıcılar araçlarına uygun nikelaj seçimi esnasında uzmanlardan yardım alabilir. Ayrıca Cimri.com’dan da gerekli bilgi alınabilir. Otomobillere uygun seçim konusunda Cimri.com vasıtalara özgü ürün seçilebilir. Hem tüm ürünler görülmüş olur hem de doğru ürün seçilmiş olur. Nikelajlar esas itibariyle parlak metal rengidir. Farklı renk ve tasarımlar ise kullanıcılara yeni bir deneyim sağlar. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery