Oto Kapı Aksesuarları

En Ucuz Oto Kapı Aksesuarları Fiyatları

0 ürün gösteriliyor.
Alt Kategoriler
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

  Oto Kapı Aksesuarı Nelerdir?

  Oto kapı aksesuarı kategorisi altında yer alan kapı nikelajı aracınızın kapı eşiğine takılan ve estetik görünüm kazandıran ürünler arasında yer almaktadır. Aracını seven ve onu güzelleştirmeye çalışan kişiler için başvurulan yöntemler arasındadır. Montajı oldukça kolay olmakla birlikte sizde istediğiniz zaman konumlandırabilirsiniz. Genellikle çift taraflı bant ile sabitleştirilen bu ürün estetik açısından oldukça önemlidir. Aracınızda küçük değişiklikler yapmak size de iyi gelecektir ve sürüş keyfinizi yükseltecektir. Özellikle uygun maliyetlere denk gelen değişiklikler oldukça önemlidir.

  Kapı Nikelajı Nereye Takılır?

  Araba kapılarını açtığımızda arabaya bindiğiniz kısımda hemen zeminde ve kapı kapandığında görünmeyen kısma takılırlar. Kapı açıldığında zeminde açığa çıkan ve kapının kapalı iken üzerinde durduğu bölgededir. Bazı araç modellerinde kendiliğinden bulunur. Bazı modellerde ise daha kapsamlı lüks paketlere dâhildir. Eğer modifiye olarak kendiniz eklemek istiyorsanız; kapı açıldıktan sonra kapının oturduğu zeminde ortaya çıkan yere monte edebilirsiniz. 

  Eşik Nikelajı Modelleri Nelerdir?

  Bu nikelajlar genelde metaldir. Farklı metallerden üretilmiş ve araç markasını ya da logosunu üzerinde bulunduran çeşitler mevcuttur. Genelde takım olarak satılırlar. Tek bir kapıda olması tercih edilmez. Aracın 2 ya da 4 kapılı olmasına göre gerekli sayıda monte edilmelidir. Daha şık görünmesi için ışıklı kapı eşik nikelajları mevcuttur. Ledli eşik nikelajı bu konuda son yıllarda oldukça popüler olmuştur. Araç kapıları açıldığında akşam karanlık problemi ve ışık yetersizliği problemi yaşanabilmektedir. Işıklı oto eşik nikelajları bu konuda bir çözüm de getirmektedir. Araca binerken aydınlatma sağladığından olası kazaları önler. Araç kapısı kapandığında bu bölge görünmediğinden ışık araç içinde seyir halindeyken sürücünün gözünü almayacaktır. Aydınlatma için ayrıca kablo taşınması gerekmez. Genelde kendinden çalışabilen led lambalar kullanılır. Genç kullanıcılar genelde şık göründüğü için bu ürünleri tercih ederken, yaşı daha ileri olan kişiler araca rahat inip binmek ve olası kazaları engellemek için bu aksesuarı kullanılırlar. Uzun süre dayanıklıdırlar fakat araç yıkandıktan sonra kurulanmaları gerekir. Aksi takdirde hem su izleri kalacak ve kirli görünecek; hem de zamanla paslanma gibi durumlar ortaya çıkabilecektir. Tercih yaparken hem fiyat hem de dayanıklılık karşılaştırması yapmanız sizin için faydalı olabilir.

  Oto Kapı Aksesuarı Ürünlerinin Fiyat Aralıkları Nelerdir?

  Oto kapı aksesuarı ürünlerinin fiyat aralıkları ürünlerin modeli, markası ve özelliğine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan oto kapı aksesuarı ürünlerini sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra fiyat alarmı butonu sayesinde sıraladığınız oto kapı aksesuar ürünlerinin fiyatları değiştiği anda haberdar olabilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri incelemek istiyorsanız araba ve motorsiklet aksesuarları kategorisi altında sayfayı ziyaret edebilirsiniz.