Motorsiklet Brandaları

Motorsiklet Brandaları Fiyatları

48722 Ürün gösteriliyor.
Motorsiklet Brandaları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Motorsiklet Brandaları modelleri ve Motorsiklet Brandaları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Motorsiklet Brandaları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, KalitePlus, Autoen, Coverplus, ByLizard. 48722 adet Motorsiklet Brandaları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Motorsiklet Brandaları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Motorsiklet Brandaları markası:

En Çok İncelenen Motorsiklet Brandaları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Motorsiklet Brandaları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 48722 Motorsiklet Brandaları modeli içerisinde en ucuz Motorsiklet Brandaları fiyatı 5.03 TL iken, en yüksek Motorsiklet Brandaları fiyatı 3605.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Motorsiklet Brandaları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Motorsiklet Brandaları fiyatı ise 50.13 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Motorsiklet Brandaları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Motorsiklet Brandaları modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Motorsiklet Brandaları modeli:
Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Motosiklet Brandaları

Motosikletler birçok insan için vazgeçilmez araçlar olarak bilinir. Kullanıcıların genel olarak kolay ulaşım sağlaması ve park sıkıntısı yaşamamasından dolayı sıklıkla tercih ettiği bir ulaşım aracı olarak tanımlanabilir. Genel kullanıcısının dışında da motosikletin uzun soluklu seyahatlerde de kullanıldığı görülür. Motosiklet kullanıcısı tarafından özenle seçilerek ve beğenilerek alınır. Bu özen motosikleti aldıktan sonra da devam edebilmesi için ürünü her türlü dış etkenden korumak önem arz eder. Bunun için özel olarak üretilmiş olan motosiklet brandası sayesinde ürünün iç ve dış aksamlarında da koruma sağlar. Branda genel olarak yağmur, toz, kar gibi etkenlerden korumak için kullanılır. Ancak motosiklet açık yapılı bir araç olduğu için hırsızlık gibi durumlardan korunmak için de branda kullanılır. Bunun ile birlikte açık yapılı bir araç olduğu için yalnızca dış aksama değil, motor bölümü gibi teknik aksamlarının korunmasında kullanılır. Motosiklet kapalı bir otopark alanında ya da açık alanda park etmeniz gibi faktörler branda tercihinizi etkiler. Özellikle korumak istenen duruma göre de özelleştirilmiş brandaları piyasada bulunur.

Motosiklet Brandası Çeşitleri

Brandalar genel olarak aynı koruma amaçlarına sahip olarak üretilir. Ancak kullanıcının motosikletine özgü korumalar için satın alabileceği, farklı özelliklere sahip brandalar da piyasada bulunur . Buna örnek verecek olursak; motorunun darbelere karşı korunmasını isteyen kullanıcılar, daha kalın ve bu korumaya uygun olacak şekilde çeşitlendirilen brandaları tercih eder. Ürün bir alan üzerine spesifik bir koruma sağlayabileceği gibi, birkaç özelliği bir arada barındıran koruma da sağlayabilir. Koruma denince ilk akla gelen mevsimsel değişimlerdir. Örneğin kullanıcılar için yağmur ve kar oldukça büyük sorun teşkil eder. Genel koruma için kullanılan brandalar bu etmenlere karşı kısmi bir koruma sağlar. Brandaların kumaş yapısı genel olarak su geçirmez özelliğe sahip olabilir. Ancak dikişli brandaların dikiş yerlerinden su geçirdiği bilinir. Bu sebeple motosiklet su geçirmez branda ile ürün için tam koruma sağlar. Ürünün paslanması gibi etkenlerden korur ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Her motosiklet farklı ebatlara sahip olduğu için branda çeşitleri de bu farklı ebatları göz önünde bulundurarak ölçülendirilir. Brandalar s, m, l, x ve xl olacak şekilde beş farklı kategoriye ayrılır. Alınacak olan branda motosikletin ölçülerinden küçük ya da büyük olması durumunda tam bir koruma sağlaması beklenemez. Bu sebeple kullanıcı kendi motorunun ebatına uygun olan brandayı seçerek tam koruma sağlaması mümkün olur. Motosiklet dendiğinde, iki tekerlekli modeller ilk akla gelenler olur.  Ancak piyasada iki tekerlekli motosikletler kadar yaygın olmasa da üç tekerlekli motosikletlere de rastlanır. Üç tekerlekli motosikletler de aynı şekilde dış etkenlere karşı korunması gerekir. İki tekerlekli araçların boyutlarına göre çeşitlendirilmiş brandalar bu araçlar için tam koruma sağlanamaz. Dış etkenlere karşı tam koruma sağlayabilmek için bu araçlara özel olarak üretilmiş 3 tekerlekli motor brandasını da piyasalarda yerini alır. Motosiklet kapalı ve güvenli bir alana park edilmiyorsa başka tehlikelere karşı da açık hale gelir. Örneğin hırsızlık motor kullanıcıları için ciddi bir problem teşkil eder. Bu durumun yaşanmasını engellemek için motosiklet branda kilitli özellikte olarak üretilir. Böylelikle motosiklet dış etkenlerden korunurken aynı zamanda güvenliği de sağlanmış olur.

Motosiklet Brandası Fiyatları

Piyasalarda branda üreten birçok firma ile karşılaşmak mümkün olabilir. Hali hazırda motosiklet için aksesuar ve her türlü parçanın satıldığı markaların yanı sıra sadece branda satışı yapan markalarda olabilir. Branda alırken piyasada kalitesi ile bilinen aynı zamanda öne çıkan firmaları tercih etmek önem arz eder. Bu motorun güvenliği ve korunması kadar ekonomik anlamda da kullanıcıya avantaj sağlar. Motosiklet brandası fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunur. Branda için kullanılan malzeme bunların başında gelir. Ürünün kalitesinin de bir göstergesi olan esneklik, çabuk deforme olmama ve suya dayanıklılık fiyatı yükselten faktörler arasında yer alır. Bunun ile birlikte ürünün hammaddesinin izolasyon sağlaması da ürünün fiyatını etkiler. İzolasyon sayesinde motosikletiniz branda kullanımı esnasında sıcak havalarda terleme yapmasını engeller. Piyasada birçok kullanıcının bütçesine uygun olacak fiyat aralıklarında branda bulunur. Brandayı yalnızca dış etkenlerden korumak için kullanacak olanlar için düşük fiyatlı ürünler bulunur. Bunun yanı sıra çeşitli kullanım özellikleri sunan, farklı tasarım ve renklerdeki ürünler için kullanıcılar daha yüksek fiyat ödemesi gerekebilir.

Motosiklet Brandası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Branda alınırken öncelikle motosikletin kapalı ya da açık bir alanda park edileceği önem arz eder. Bu kullanıcının hangi özelliklere sahip bir ürüne ihtiyaç duyduğu hakkında karar vermesini kolaylaştırır. Eğer motosiklet kapalı bir alanda park ediliyorsa genel olarak su geçirmez bir ürüne pek ihtiyaç duyulmayabilir. Bunun yerine motoru ve dış aksamlarını tozdan uzak tutmak için bu özellikteki bir ürün kullanması yeterli olur. Ancak motosiklet açık alanda park ediliyorsa korunması gereken farklı açık alan tehlikesi ortaya çıkar. Bu tehlikelere karşı branda kullanmak aracın hem koruyacak hem de uzun ömürlü olmasını sağlar. Örneğin motosiklet yağmur brandası aracı sudan koruyacağı gibi iç aksamları da mevsimler polen ve tozdan korumaya yardımcı olur. Bunlara ek olarak branda alırken üzerinde reflektör olmasına dikkat edilebilir. Motosiklet açık alanda park halinde iken ve branda ile kapatıldığında karanlıkta fark edilmesi zorlaşır. Reflektör park halindeki motosikletin diğer araçlar tarafından fark edilmesini sağlayarak olası bir tehlikeyi ortadan kaldırır. Her kalitede ve ihtiyaca özel brandaları online satış mağazalarında bulmak mümkündür.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery