Jant Bakımı

Jant Bakımı Fiyatları

43 Ürün gösteriliyor.
Jant Bakımı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Jant Bakımı modelleri ve Jant Bakımı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Jant Bakımı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Michelin, Motip, Modacar, Nettedarikçisi. 43 adet Jant Bakımı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Nettedarikçisi Pompalı 500 ml Jant Temizleyici ve Parlatıcı

Nettedarikçisi Pompalı 500 ml Jant Temizleyici ve Parlatıcı

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Nettedarikçisi Pompalı 500 ml Jant Temizleyici ve Parlatıcı Sprey

Nettedarikçisi Pompalı 500 ml Jant Temizleyici ve Parlatıcı Sprey

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Jant Bakımı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Jant Bakımı markası:

2021 yılı Jant Bakımı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 43 Jant Bakımı modeli içerisinde en ucuz Jant Bakımı fiyatı 4.56 TL iken, en yüksek Jant Bakımı fiyatı 175.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Jant Bakımı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Jant Bakımı fiyatı ise 30.12 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Jant Bakımı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Jant Bakım Ürünleri

Günlük hayatta en çok kullanılan araçlardan biri de otomobillerdir. Otomobillerin yürüyen aksamları arasında gösterilen ve en önemli parçalarından biri olan oto lastikleri, jantları olmadan çok daha kısa sürede aşınıp bozulabileceğinden jantlarda en az lastikler kadar önemli ürünlerdir. Otomobil üreticileri araçların tarafından henüz tasarım aşamasında karar verilen lastik çeşitlerinin yanında jant seçimleri de araçların güvenilirliği bakımından titizlikle tasarlanması gereken detaylar arasında gelir. Arabalar satın alınırken teknik özelliklerinin yanında bakım rutinlerinin de öğrenilmesi gerekir. Oto bakım rutinlerinde en önemli yeri jant bakımı da alabilir. Araçların sürüş kalitesini doğrudan etkileyen jantlar, lastiklerin korunması için de önemli parçalar arasından gelir. Bu yüzden de bakımlarının periyodik olarak yapılması önemlidir. Jant bakım onarım konusunda araç sahipleri profesyonel destek alabilecekleri gibi, jant bakım ürünleri ile kendileri de bu bakımları kolaylıkla yapabilir. Jant bakımında kullanılacak ürün çeşitleri cimri.com sayfalarında farklı alternatifler ile listelenebilir. Özellikle araçlarını yoğun olarak kullananların bu ürünleri araç bakım malzemeleri arasına mutlaka eklemesi gerekir. 

Jant Bakım Ürünü Çeşitleri

Ulaşım araçlarının en özel seçenekleri otomobiller olarak gösterilebilir. Kişiye özel olan bu araçlar ile ulaşım oldukça konforlu seçenekler arasında gelir. Ancak araç sahibi olmak belirli sorumluluklar gerektirir. Örneğin araçların genel bakımlarını yapmak aracın performansı bakımından oldukça önemlidir. Genel bakımı düzenli yapılmayan araçlar belirli bir sürenin sonunda çeşitli arızalar yaratabilir ve bu durumda da araçların değeri düşebilir. Bu nedenle araçların sahiplerinin bu rutinleri düzenli olarak gerçekleştirmesi gerekir. Bu rutinleri gerçekleştirmek için de kullanıcıların araçlarında belirli bakım ürünlerini bulundurmaları gerekir. Bu ürünler arasında  en çok rağbet gören ürünler şampuanlar, temizlik bezleri, lastik ve jant temizleyiciler gelir. Jant bakımı her türden aracın lastik ömrü için oldukça önemlidir. Ancak jant bakımı yapılırken bir takım detaylara hakim olmak önemlidir. Jantlar birçok farklı araç markasının birçok farklı modeline göre şekillenen ürünlerdir. Sert ve kırılmaz plastik çeşitleri olabileceği gibi ürünlerin çelik seçenekleri de bulunabilir. Bu ürünlerin modelleri ve malzemeleri ne olursa olsun her biri farklı renk seçenekleri ile üretilir fakat ürünlerin çeşitleri ne olursa olsun bakım rutinleri birbirine benzerdir. Çelik jant bakımı için yada diğer jant çeşitleri için kullanılması önerilen bakım ürünleri arasından en ideal seçenekler sprey olarak tasarlanmış ve güçlü içeriklere sahip olan ürünler olarak listelenebilir. Birçok bakım ürünü üreticisi arasından en çok tercih edilen bakım ürünleri zift, katran, pas, kir ve zorlu lekeleri temizleyecek içeriklerde üretilmiş olan ürünlerdir. Ancak bu ürünlerin jant kapaklarına zarar vermeyecek özelliklerde olması önemlidir. Özellikle siyah jant bakımı için ürünlerin içeriklerinin iyi incelenmesi gerekir. Siyah renkteki jantlar çelik formda değilse üzerlerindeki boyaların kalkma ihtimali olabilir. Bu sebeple boyalı jantlarda kullanılacak bakım ürünleri için köpük formda olanlar tercih edilebilir. Jant bakımları için temin edilebilecek ürünler birçok farklı çeşitte ve boyutta bulunabilecek ürünlerdir. 250 ML den 750 ML e kadar farklı boyutlarda üretilen jant temizleyiciler birçok farklı üretici marka tarafından satışa sunulabilir. Jant bakımında temizlik ürünlerinin yanında R jant olarak kodlanan jant şeritlerinin kullanımı da önemlidir. Lastiklerle jantlar arasına çekilen bu şeritler jantların lastiklere sürtünmesini engelleyen ürünlerdir. Cimri.com sayfalarında jant bakımlarında kullanılacak birçok farklı ürün bulunabilir. Farklı içeriklere sahip olan bu bakım ürünlerinin fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılar, site sayfalarında detaylı araştırma yapabilir. 

Jant Bakım Ürünü Fiyatları

Jantların temizlenmesi ve korunması için kullanılan jant bakım ürünü fiyatları, ürünlerin çeşitlerine ve boyutlarına göre şekillenir. Ancak bazı jant bakım ürünleri temizliğin yanı sıra araç lastiklerini korumak üzere de kullanılan ürünlerdir. Bu nedenle jant bakım ürünü araştırması yapıldığında birçok farklı stilde ürün çeşidi ile karşılaşılabilir. Bu ürünlerin her biri de farklı boyut, marka ve içeriklere sahiptir. Dolayısı ile jant bakımı fiyatları aynı aralıklara sahip değildir. Jant bakımında kullanılan temizleyiciler, sprey boyalar, şeritler gibi ürün çeşitleri farklı marka seçeneklerine sahip olduğundan bu ürünlerin firmaları satış ağlarını da farklı lokasyonlara dağıtabilir. Bu sebeple ürünlerin kolay ulaşılabilir olması da fiyatları etkileyen etkenler içindedir. Jant bakım ürünleri birçok farklı model ve boyut seçeneği ile birlikte cimri.com sayfalarında bulunabilir. Burada yer alan ürün seçenekleri 50 Ml den başlayarak 750 Ml e kadar çıkabilir. Bu durumda da fiyatlar cimri.com sayfaları üzerinden düşükten yükseğe doğru filtrelenebilir. 

Jant Bakım Ürünü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Jant bakım ürünleri adından da anlaşılacağı gibi jantların temizlikleri, bakımları ve korumaları için temin edilen ürünlerdir. Bu ürünler genel olarak sıvı formda ve sprey olarak hazırlanan ürünler olsa da kimi zaman hazırlanma biçimleri değişebilir. Bu sebepler ürünler arasında tercih yaparken, kullanıcıların kullanım kolaylığına göre ürün satın alması gerekir. Bunun yanı sıra, ürünlerin içerikleri ve kapasiteleri de oldukça önemlidir. Özellikle zorlu hava şartlarında jantlar diğer mevsimlere kıyasla çok daha yoğun kire maruz kalabilir. Bu sebeple kışın kullanılacak ürünlerin zorlu kirleri temizlemek üzere güçlü içeriklere sahip olması gerekir. Aynı zamanda jant bakım ürünü tercih ederken aynı zamanda koruyucu içeriklere de sahip olmasına dikkat edilmesi gerekir. Jantların genel görünümlerini korumaya yardımcı olarak parlatıcı içerikli ürünler de tercih edilebilir. Jant bakımları için üretilen ürünler arasından seçim yapmadan önce içeriklerini ve fiyatlarını incelemek isterseniz, cimri.com sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery