Bagaj Havuzu

En Ucuz Bagaj Havuzu Fiyatları

12291 ürün gösteriliyor.
Bagaj Havuzu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bagaj Havuzu modelleri ve Bagaj Havuzu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bagaj Havuzu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, KalitePlus, Rizline, Image, Bosse. 12291 adet Bagaj Havuzu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Pioneer DEH-X1950UB Oto Teyp
Pioneer DEH-X1950UB Oto Teyp
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Bagaj Havuzu Nedir Ve Ne İş Yarar?

Bagaj havuzu, araçların bagajları için yapılan paspas türleridir. Havuz denmesinin sebebi ise kenarlarının havuz gibi yüksek olmasından dolayıdır. Böyle olmasının sebebi hem hijyenik açıdan hem de araçlarınızı uzun süreli temiz tutmanız açısından çok önemlidir. Birçok aracın içerisinde alışverişlerden sonra sıvı alındıysa dökülme problemi olmaktadır. Bagaj havuzu sayesinde sıvılar ve toz kenarlardan alta kaçmamakta ve kirlilik paspasın üzerinde kalmaktadır. Çok kolay ve pratik bir şekilde de bagaj havuzunu çıkararak temizleyebilirsiniz. Bu sayede aracınız çok daha hijyenik durumda olacaktır.

Bagaj Havuzu Çeşitleri Nelerdir Ve Nerede Kullanılır?

Bagaj havuz çeşitleri araçlardan araca değişebilmektedir.

Tırtıklı bagaj havuz paspas çeşitleri, fırçalı bagaj havuz paspas çeşitleri, klasik bagaj havuz paspas çeşitleri şeklinde birkaç model bagaj havuz paspas çeşidi bulunmaktadır. Genel olarak araçların içerisinde kendi araç şirketlerinden hazır olarak gelen bagaj havuzları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra değiştirmek ve farklı modellerde almak isteyenler ise ister oto aksesuar şirketlerinden isterlerse de kendi aracının bağlı olduğu şirketten satın alabilmektedir. Bagaj için kullanılan bagaj havuzu özellikle hijyen konusunda çok avantajlı olduğu için tercih edilmektedir.

Bagaj Havuzu Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bagaj havuzu alırken dikkat edilecek en önemli nokta doğru boyutlarda olmasıdır. Aracınızın bagajına doğru boyutlarda bagaj havuzu alırsanız tam sığacaktır. Aksi halde taşacak ya da boşluk kalacaktır ki bu da hiç hoş görüntü vermeyecektir. Bundan dolayı bagaj havuzu alırken boyut çok önemlidir. Bunun yanı sıra kalite de uzun ömürlü kullanım için önemlidir. Kalitesiz bagaj havuzları kısa ömürlü olmakla beraber kısa zaman içerisinde çabuk yıpranabilmektedir. Bu yüzden de kaliteli bagaj havuzu almanız sizin için daha iyi olacaktır.

Bagaj Havuzu Fiyatları Ve Üretici Markalar Nelerdir?

Bagaj havuz fiyatları araçtan araca değişmekle beraber kalitesi ve kullanıldığı malzemeye göre de değişebilmektedir.

Modacar, Automix, Z Tech şeklinde üretici markalar bagaj havuzları üretmekte ve satmaktadır. Ayrıca bagaj havuzunu, araçların kendi firmaları da üretmektedir. Genellikle fiyatlar ebatlarının yanı sıra araçlara göre daha çok değişiklik göstermektedir. En az 5-60 TL civarında başlayan bu ürünün fiyatı en fazla ise 250 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Cimri.com aynı ürünün internet üzerindeki farklı fiyatlarını bir araya getirerek aradığınız ürünü en uygun fiyata satın almanızı sağlar. En uygun fiyatlı bagaj havuzunu, Cimri.com fiyat karşılaştırma özelliği ile bulabilirsiniz.