track source

Bebek Oto Koltuğu

Bebek Oto Koltuğu Fiyatları

651 Ürün gösteriliyor.
Çıkartılabilir Kılıf
Araç Bağlantısı
Kemer Tipi
Çoklu Yatış
Ekstra Baş Desteği
Kemer Yükseklik Ayarı
İ-Size
Makinede Yıkanabilirlik
Yan Kolçaklar
Bebek Oto Koltuğu fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Bebek Oto Koltuğu Adaptörü Fiyatları
 • Bebek Oto Koltuğu Emniyet Kemeri Sabitleyici Fiyatları
 • Bebek Oto Koltuğu Minderi Fiyatları
 • Bebek Oto Koltuk Kılıfı Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Bebek Oto Koltuğu Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Oto Koltuğu markası:

  2021 yılı Bebek Oto Koltuğu Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  14 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 651 Bebek Oto Koltuğu modeli içerisinde en ucuz Bebek Oto Koltuğu fiyatı 4.0 TL iken, en yüksek Bebek Oto Koltuğu fiyatı 7199.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Oto Koltuğu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 14 Nisan 2021 tarihinde ortalama Bebek Oto Koltuğu fiyatı ise 2043.89 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Bebek Oto Koltuğu Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Nuna Rebl Caviar Bebek Oto Koltuğu
  Nuna Rebl Caviar Bebek Oto Koltuğu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Bolenn Hug Multi Safe SPS Gri Bebek Oto Koltuğu
  Bolenn Hug Multi Safe SPS Gri Bebek Oto Koltuğu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Besafe İzi Comfort X3 Ivory Melange Bebek Oto Koltuğu
  Besafe İzi Comfort X3 Ivory Melange Bebek Oto Koltuğu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Britax Römer Advansafix III Flame Red Bebek Oto Koltuğu
  Britax Römer Advansafix III Flame Red Bebek Oto Koltuğu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Bebek Oto Koltuğu

  Bebeklerin, dünyaya adım attıkları günden itibaren motor gelişim süreçlerini tamamlayana kadar korunması gerekir. Bu süreçlerde sosyalleşmeleri konusunda da ancak ebeveynleri ya da yetişkin yakınlarından destek almaları gerekir. Ancak kimi zaman kişilerin korumada yeterli olmayacağı süreçlerden de geçilebilir. Bu süreçlerin en önemlisi de dış dünya ile bağlantı kurmak üzere ev dışında vakit geçirmeleri gereken zamanlar olabilir. Bebekler genel olarak bebek arabaları ya da yetişkin arabaları ile yolculuk ettiklerinden, onlar için üretilen ürünler arasında bebek oto koltuğu önemli ürün seçenekleri arasında yer alabilir. Türkiye’de yer alan trafik kuralları neticesinde bebek ve çocukların korunması amaçlı araçlar içinde bulundurma zorunluluğu olan bebek oto koltuğu çeşitleri, farklı markalar tarafından üretilebilir. Araçların arka koltuklarına yerleştirilerek bebek ve çocukların yolculuklarını bu koltuklar üzerinde yapmasını sağlamak, olası kazalar ya da sarsılmalar durumunda minik bireylerin zarar görmesi engellenir. Bu sebeple bebek koltuğu modelleri neredeyse tüm araç sahibi ebeveynler tarafından edinilmesi gereken bebek ürünleri içindedir. 

  Bebek Oto Koltuğu Modelleri

  Bebeklerin yolculukları sırasında korunmalarına yönelik olarak üretilen ve trafik kuralları gereğince kullanımı zorunlu olan bebek oto koltuğu 0-36 kg çeşitleri ile öne çıkar. Bebek ürünleri üretimi yapan farklı birçok marka tarafından üretilen bu ürünler, araçların arka koltuklarına entegre edildiği için boyutlarının bu alanlara uygun olması gerekir. Genişlikleri değişebilen bu ürünlerin en önemli özellikleri, yolculuk sırasında bebeklerin güvenliğini ve rahatlığını sağlayacak emniyet kilitlerine sahip olması olabilir. Uzun veya kısa mesafeli yolculuklarda kullanılabilecek olan ürünler, farklı renk ve model seçeneklerinde bulunabilir. Ancak ebeveynlerin bebek koltuğu seçimi yaparken modeller arasında bebeklerin en rahat edeceği ürünleri seçmesi önemlidir. Bilindiği gibi 0-36 aylık çocuklar henüz motor gelişimini tamamlamış bireylerdir. Bu yüzden bebek koltuklarına yerleştikleri anda kendilerini huzursuz hissedebilecekleri için hareketleri daha keskin olabilir. Bu sebeple de ürünlerin emniyet kilitlerinin güvenlik bakımından kolay açılabilir olmaması gerekir. Aynı zamanda ürünlerin fonksiyonel olması da oldukça önemlidir. Bebek oto koltuğu dönebilir özellikte olanlar, özellikle yalnız kalma korkusu yaşayan bebeklerin psikolojilerinin korumak amaçlı en ideal modeller arasında sayılabilir. Bebek koltuklarının dönebilir fonksiyona sahip olmaları, yolculuk sırasında ebeveynler için de rahat bir yolculuk imkanı tanıyabilir. Dilediği zaman bebeğinin yönünü değiştirmek, özellikle beslenme zamanlarında oldukça rahatlık sağlayan özelliklerdendir. Bebek oto koltukları tasarım olarak birbirine benzeyen ürünler olsalar da ürünlerin model tasarımları, kumaş seçenekleri, içeriklerinde kullanılan materyalleri birbirinden farklı olabilir. Bebeklerin sırt ve omurga sağlıkları düşünülerek bu bölgeleri destekleyici tasarımda üretilen ürünler, en çok tercih edilen seçenekler içindedir. Yumuşak formlu koltuklar içinde en sevilen seçeneklerden biri de bebek oto koltuğu katlanabilir özelliğe sahip olan modeller olabilir. Siyah, mavi, kırmızı ve daha birçok farklı renk seçeneği ile bulunabilecek bebek koltukları içinde yer alan oturma bölümünün ana gövdeden çıkarılabilen çeşitleri, hijyen açısından en ideal seçenekler içinde sayılabilir. Kol, beden ve bacak bölümünde bulunan emniyet kemerlerinin kalitesi ve dokusu da bebeklerin yolculuk sırasında rahat etmeleri için oldukça önemli detayları içinde sayılabilir. Üretimi yapılan bebek koltuğu seçenekleri cimri.com sayfalarında kolaylıkla listelenebilir. 

  Bebek Oto Koltuğu Fiyatları

  Araçlar içinde yolculuk yaparken bebeklerin güvenliğini sağlamak üzere bebek oto koltukları kullanılır. Bebek oto koltuğu fiyatları, öncelikle üretici markaların ürün üretiminde kullandığı malzeme kalitesine göre değişir. Boyutları ve fonksiyonları değişebilen bu ürünlerin en ideal seçenekleri dönebilen, katlanabilen, iç alanları takılıp çıkarılabilen ürünler olsa da bebek oto koltuğu standart tasarımları da sık tercih edilir. Bu durumda da ürünler arasında fiyat farkları olabilir. Bebek koltuğu modelleri, özellikleri açısından birçok fonksiyonu içinde barındırabilir. İç bölümleri sırt destekli yumuşak yapılı ürünler, en çok tercih edilen modeller içerisindedir. Bu nedenle birçok farklı marka, ürünlerini üretirken tüm bu fonksiyonları göz önünde bulundurur. Ürünlerde yer alan bu fonksiyonlar arttıkça fiyatları da aynı şekilde yükselir. Bebek oto koltuğu fiyatları, markaları ve modelleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler cimri.com sayfalarından inceleme yapabilir. 

  Bebek Oto Koltuğu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Bebek oto koltuğu modelleri arasında seçim yaparken kullanıcıların en çok dikkat etmesi gereken konular arasında ürünlerin kumaş kaliteleri, emniyet özellikleri, rahatlıkları yer alır. Birçok farklı marka bünyesinde yer alan bebek oto koltukları, tasarımları bakımından birbirinden farklı olacağından; kullanıcılar ürün tercih ederken bebeklerin omurga sağlığında hasar oluşturmayacak modelleri göz önünde bulundurabilir. Bunun yanında ürünlerin fonksiyonları hem bebekler hem de ebeveynleri için önemli kriterler arasında sayılabilir. Yolculuk sırasında rahatlığını ön planda tutan ve çeşitli biçimleri alabilen modeller, işlevsel özellikler ile tercih edilebilir. Bebek oto koltuğu alırken ürünlerin üzerinde yer alan materyallerin kalitesi hem güvenlik hem de sağlık açısından oldukça önemlidir. Bebeklerin sağlığına zarar vermeyecek kalitede üretilen bebek koltukları arasında yer alan; %100 pamuklu, zararlı boya ya da kimyasal içermeyen ürünleri tercih edebilirsiniz. Böylece bebeğinizin cildinizi de koruyabilirsiniz. Ürün seçimi yaparken tüm bu kriterleri göz önünde bulundurarak kendinize en uygun modele ulaşabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery