Ana Kucağı ve Oto Koltuğu

En Ucuz Ana Kucağı ve Oto Koltuğu Fiyatları

1469 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    ana kucağıoto koltuğu
Ana Kucağı ve Oto Koltuğu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ana Kucağı ve Oto Koltuğu modelleri ve Ana Kucağı ve Oto Koltuğu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ana Kucağı ve Oto Koltuğu kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Bebek Oto Koltuğu, Kanguru, Ana Kucağı, Portbebe, Bebek Oto Koltuk Kılıfı. 1469 adet Ana Kucağı ve Oto Koltuğu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Tiny Love 3'ü Bir Arada Uykucu Mavi Anakucağı
Tiny Love 3'ü Bir Arada Uykucu Mavi Anakucağı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Tiny Love 3'ü Bir Arada Uykucu Kırmızı Anakucağı
Tiny Love 3'ü Bir Arada Uykucu Kırmızı Anakucağı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Ana Kucağı ve Oto Koltuğu Ürünlerinin Kullanımı Kolay Mı?

Ana kucağı ve oto koltuğu ürünlerinin kullanımı içinden çıkan kullanım talimatlarıyla birlikte oldukça kolaydır. Sizde bu ürünleri incelemek istiyorsanız bebek kategorisi adı altındaki ana kucağı ve oto koltuğu kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Ana Kucağı ve Oto Koltuğu Ürünleri Nelerdir?

Ana kucağı ve oto koltuğu kategorisinde bulunan bebek oto koltukları, bebeğinizin arabadaki güvenliği konusunda yapabileceğiniz ilk adımı oluşturmaktadır. Bebek oto koltukları; bir kez arabaya yerleştirildikten sonra mümkün olduğunca bir daha yeri değiştirilmemelidir. Doğru bebek oto koltuğuna karar verirken dikkat edilmesi gerekilen belli başlı önemli noktalar bulunmaktadır. Bu noktalardan ilki, çocuğunuzun güvenli seyahat etmesi için onun vücut ağırlığına uygun bir bebek oto koltuğu seçmektir. Bebeğinizin yaşına ve ağırlığına göre dört çeşit bebek oto koltuğu bulunmaktadır. 0-9 kilo arasındaki bebekler için; sadece yüzü arka koltuğa dönük şekilde ve yatar pozisyonda kullanılan bebek oto koltuklarıdır. 10-18 kilo arasındaki küçük çocuklar için; yaş olarak yaklaşık 8 aylıktan 4 yaşına kadar kullanılabilmektedir. Bebek oto koltuğunu yüzünü öne dönük bir şekilde kullanmaya başladığınız zaman, kemerleri yukarı hareket ettiren kuvvetlendirilmiş deliklerin bulunması gerekmektedir. 15-25 kilo arasındaki çocuklar için kullanılan bebek oto koltuğu; yaklaşık 3 ve 7 yaş aralığını kapsamaktadır. Bu yaşlardaki çocuklar serbestçe oturabilirler ancak emniyet kemerleri tek başına güvenli yolculuğu sağlamayacağından, bebek oto koltuğuna ihtiyaç duyulmaktadır. Son olarak ise 22-36 kilo arasındaki çocuklar için ise; yine emniyet kemeri tek başına güvenliği sağlamadığından bebek oto koltuğuna ihtiyaç duyulmaktadır. Bebek eşyalarının en önemli eşyalarından biri de ana kucağıdır. Bu ürünler bebeğinizin 14 kg ağırlığına gelene kadar kullanabileceği, sokakta, arabada ve evde de rahat bir şekilde sürekli kullanımınızda olabilecek araçlardan biridir. Bebeğinizin ana kucağı üzerinde geçireceği süreyi de göz önünde bulundurursanız, satın alacağınız modelin güvenli ve konforlu olmasına önem göstermelisiniz. Bebeğinizin arabada güvenli bir şekilde seyahat etmesini sağlayacak bu ürünleri alırken, hafif olmasına ve tam yatış pozisyonunda ayarlanabilir olmasına mutlaka dikkat etmelisiniz. Ana kucağı ve oto koltuğu kategorisinin en önemli ürünlerinden biri de tartışmasız kangurulardır. Çoğu yeni doğan uzmanı ve pediyatristler; bebek ile ebeveynleri arasında çok fazla vücut temasında olmasını önermektedir. Kanguru da bu vücut temasını sağlayan ürünlerin başında gelir. Henüz yürüyemeyen bebeklerin sorunlarından biri olan sürekli taşınmaları; kangurular sayesinde hem kolay hem de aile bireyleri için sağlıklı bir rol üstlenmektedir. Bunun yanı sıra portbebe, ana kucağı kılıfı, koltuk yükseltici, koltuk kılıfı, ana kucağı yağmurluğu, sinekliği, bel desteği, bazası, tulumu ve emniyet kemeri sabitleyici de bu kategori arasında yer almaktadır.

Ana Kucağı ve Oto Koltuğu Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Ana kucağı ve oto koltuğu ürünlerinin fiyat aralığı marka, model ve ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca sıraladığınız ürünlerin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz.