Ana Kucağı ve Oto Koltuğu

Ana Kucağı ve Oto Koltuğu Fiyatları

1770 Ürün gösteriliyor.
Ana Kucağı ve Oto Koltuğu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ana Kucağı ve Oto Koltuğu modelleri ve Ana Kucağı ve Oto Koltuğu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ana Kucağı ve Oto Koltuğu kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Bebek Oto Koltuğu, Kanguru, Ana Kucağı, Portbebe, Ana Kucağı Kılıfı. 1770 adet Ana Kucağı ve Oto Koltuğu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Tiny Love 3'ü Bir Arada Uykucu Kırmızı Anakucağı
Tiny Love 3'ü Bir Arada Uykucu Kırmızı Anakucağı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ana Kucağı ve Oto Koltuğu

Hayatta anne baba olduktan sonra tek odak noktası çocuğunuz olur. Tüm imkanlar yalnızca onun huzur ve güvenliğini sağlamak için kullanılır. Bebekleri hastaneden eve getirmek için yani daha ilk günden itibaren ana kucağı ve oto koltuğu gibi güvenli taşıyıcılar kullanılması tercih edilir. Zamanla aileye yeni katılan bebeğin düzenine alışılır ve artık mümkün olduğunca onunla dışarı çıkmak, gezmek, dolaşmak ve seyahat etmek istenir. Araç sahibi ebeveynlerin bebekleri ile birlikte güvenli bir şekilde seyahat etmelerine yardım eden bebek oto koltuğu modelleri kullanıcılarından tam puan almıştır. Araç olmadan da güvenli ve konforlu bir şekilde çocuğun bebek arabasına takılıp çıkarılabilen ana kucağı ile gezdirebilirsiniz. Bebek alışveriş listesinin ilk sıralarında yer alması gereken ana kucağı, ev ortamında da yaygın bir şekilde kullanılan ürünlerdendir. Bu ürünler bebeklerin sadece güvenliğini değil, konforunu da üst seviyede sağlamak için tasarlanmışlardır. Piyasada bulunan ana kucağı üreten markalar arasında araştırma yaparak sizin ve bebeğiniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz. 

Ana Kucağı ve Oto Koltuğu Modelleri ve Özellikleri

Ana kucağı ve oto koltuğu ürünlerinin kullanımı oldukça basit ve rahattır. Aldığınız ürünün ambalajından çıkan kullanma kılavuzu ile ya da ürünün markasının kendi internet sayfalarındaki açıklama videolarından, nasıl kullanacağınızı ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. Bebeğinizin kullanacağı oto koltuklar yaşına ve ağırlığına göre 4 farklı çeşitte kategorize edilmiştir. 0-9 kilo arasındaki bebekler için, yüzü arka koltuğa bakan ve yatay pozisyonda kullanılan modeller mevcuttur. Ana kucağı bazası kullanımı ile de 5 farklı yatış pozisyonuna kadar seçenekler çoğalmış olur. 9-18 kilo arasındaki çocuklar yaklaşık 4 yaşına kadar bu koltuğu kullanabilirler. 5 noktalı emniyet kemerine sahip olan oto koltukların yüzü öne dönüktür ve bebek oto koltuk yükseltici ürünü ile cam seviyesine çıkarak etrafı seyretme olanağı sağlanır. Bu ürünü sadece araçlarda değil, evde yemek yedirirken masa seviyesine ulaşması için sandalyeye konularak da kullanabilirsiniz. 15-25 kilo taşıma seviyesindeki koltuklar, 3 ve 7 yaş aralığı için uygundur. Bu yaş grubundaki çocuklar artık serbest hareket edebilirler fakat aracın kendi koltuğuna oturmaları güvenli ve konforlu olmayacaktır. Yumuşak başlıkları ve yan koruma tamponları ile anne ve babalarının beğenisini kazanan koltuklar, kolaylıkla çıkarılabilen kılıfları yıkanarak çocuğun sürekli hijyen ortamını sağlamış olur. Son olarak 22-36 kilo arası çocuklar için uygun olan oto koltukların çoğu modellerinin, iç kısmında kullanılan kumaşın terletmeyen ve hava geçiren özelliği konforlu seyahat edilmesine olanak sağlar. Bazı oto koltuklardaki isofix özelliği, olası bir kaza ya da tehlike anında çocukların zarar görmesini engellemek için son derece sağlam çelik gövde güçlendirici desteğine sahip modellerdir. Çocuğun gelişmekte olan bel ve omurga sistemine uygun ana kucağı bel desteği ürünü ile oluşabilecek yanlış pozisyonlardan korunmuş olur. Bebeklerin huysuzlandığı dönemlerde ya da sadece gerçek anne kucağı istediklerinde, anneyi yormayan güvenli bir araç olan kanguru modelleri taşıma işini kolaylaştırır. Anne ve bebek arasında yakın bağ kurulmasını sağlayan kangurular, günlük yakın mesafede gidilmesi gereken yerlerde bebeğinizi pratik bir şekilde taşıyarak, serbest bir şekilde işlerinizi halletmenizi sağlar. Böylece zamandan tasarruf etmenize olanak verir. 

Ana Kucağı ve Oto Koltuğu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Piyasada çok fazla üreticinin çok çeşitli modelleri mevcuttur. Size en uygun oto koltuk modelinin seçimini yaparken öncelikle dikkat edilmesi gereken ilk özellik, ürünün bebeğin yaşı ve kilosuna uygun olup olmadığıdır. Bunun dışında seçtiğiniz ürünün aracınızla uyumu kontrol edilmelidir. Ana kucağı ve oto koltukları araca monte ederek kullanılır. Bu ürünü kullanırken mutlaka kullanma kılavuzundaki yönlendirmelere dikkat etmeniz gerekir.  Aynı zamanda koltuğun sabitlendiğinden emin olunmalıdır. Kolay takılabilen ve omuzlardan kaymayan, özellikle 5 noktalı emniyet kemeri bulunmalıdır. Çocuklar yaşları ilerledikçe kemerlerini kendileri çıkarabilir bu sebeple seyahat sırasında kemer açılırsa sesli uyarı veren oto koltuk modelleri güvenlik açısından ebeveynlerden tam not almıştır. Güvenlik standartlarına uygun belgeli ürünler tercih edilmelidir. Bebek oto koltuk kılıfı çıkarılarak yıkanabilen modeller, temizlik ve hijyen açısından kolaylık sağlar. Özellikle evde yaygın kullanılan ana kucağı modellerine bebeği koyduğumuzda, kendisi tecrübe etsin diye kendi eline yiyecekler verilir, haliyle tüm oturduğu bölgeye bulaştırması ve lekelendirmemesi mümkün olmayan bir durumdur. Ana kucağı kılıfının çıkarılıp yıkanabilme özelliği anneler için büyük kolaylık sağlar. Baş desteği ve emniyet kemerinin kademeli olması çocuğun büyümesi ile eş zamanlı sağlanabilir böylelikle daha uzun süreli kullanılabilir. 

Ana Kucağı ve Oto Koltuğu Fiyatları

Markalar, sürekli gelişen teknolojiye bağlı olarak hem güvenlik bakımından hem de konfor açısından en üst kalitede ürün üretmeyi amaçlar. Ana kucağı ve oto koltuk modellerinde de en iyisini yapabilmek için adeta birbirleriyle yarışırlar. Üretilen her modelin fiyatları farklılık gösterir. Çeşitli özellik ve modellerine göre fiyat farklılıkları gösteren bu ürünler, ek olarak verilen bazı destekleyici ürünlerle bütçe açısından değişkenlik gösterebilir. Örneğin; bebek oto koltuğu minderi, oto koltukların çabuk yıpranmamasını sağlar ve kullanım ömrünü uzatır. Bu tarz ekstra özelliğe sahip oto koltuklar için fiyatlar biraz daha farklıdır. Piyasada ismini duyurmuş ve bilinirlik kazanmış markalar fiyat açısından daha yüksek maliyete sahiptir. Yerli üretime sahip olan firmalar tüm teknik özelliklere ve kaliteli malzeme yapısına sahip olmasına karşın tüm bütçeye uygun çeşitlilikte modelleri mevcuttur. Cimri.com sayfasını inceleyerek tüm markaların modelleri ve özellikleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery