track source
track source

Bebek Oto Koltuğu Emniyet Kemeri Sabitleyici

Bebek Oto Koltuğu Emniyet Kemeri Sabitleyici Fiyatları

12 Ürün gösteriliyor.
Bebek Oto Koltuğu Emniyet Kemeri Sabitleyici fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Bebek Oto Koltuğu Minderi Fiyatları
 • Bebek Oto Koltuğu ve Ana Kucağı Aksesuarı Fiyatları
 • Bebek Oto Koltuk Kılıfı Fiyatları
 • Bebek Oturak Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Bebek Oto Koltuğu Emniyet Kemeri Sabitleyici Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Oto Koltuğu Emniyet Kemeri Sabitleyici markası:

  En Çok İncelenen Bebek Oto Koltuğu Emniyet Kemeri Sabitleyici Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Bebek Oto Koltuğu Emniyet Kemeri Sabitleyici Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 12 Bebek Oto Koltuğu Emniyet Kemeri Sabitleyici modeli içerisinde en ucuz Bebek Oto Koltuğu Emniyet Kemeri Sabitleyici fiyatı 19.0 TL iken, en yüksek Bebek Oto Koltuğu Emniyet Kemeri Sabitleyici fiyatı 79.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Oto Koltuğu Emniyet Kemeri Sabitleyici fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bebek Oto Koltuğu Emniyet Kemeri Sabitleyici fiyatı ise 42.95 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Bebek Oto Koltuğu Emniyet Kemeri Sabitleyici Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Bebek Oto Koltuğu Emniyet Kemeri Sabitleyici

  Bebek oto koltuğu emniyet kemeri satın alırken hali hazırda bir oto koltuğunuz varsa uyumlu modellere göre seçim yapmalısınız. Sıfırdan bir oto koltuğu alıyorsanız zaten içerisinde entegre olarak gelen oto koltuğu emniyet kemeri vardır. Bunun yanında bazı aksesuarlar ise son derece hayat kurtarıcı olabilir. Bunlar arasında bir emniyet kemeri sabitleyici bulunabilir. Diğer adıyla emniyet kemeri düzenleyicisi olan bu ürün arabada seyahat ederken ekstra bir güvenlik sunar. Kemerin çocuğunuzun karnı üzerine gelen baskısını eşit bir şekilde dağıtarak oturma sırasında oluşan baskıyı ortadan kaldırır ve rahat bir oturma deneyimi sunar. Doğru bir şekilde ayarlanan kemer sabitleyici oturma sırasında oluşan duruş bozukluğunu da engeller.  Hem güvenli hem de sağlıklı bir ürün olan sabitleyici ve ayarlayıcılar oto koltuğuna sahip olan anne babalar için oldukça kullanışlı bir üründür. Bu ürünler genellikle birçok oto koltuğu ile uyumludur fakat siz almadan önce uyumlu olan seri ve modelleri dikkatlice inceleyelin. Bazı modellerde bu satın alınan koltuğun içinde gönderilebilir ya da zamanla işlevini yitirdiği için yenilemek isteyebilirsiniz. Modelleri ve aksesuarları üretici firmadan ve seriden seriye göre değişen bu ürünlerin özellikleri oldukça çeşitlidir.

  Bebek Oto Koltuğu Emniyet Kemeri Sabitleyici Modelleri

  Çocuğunuzun yaşı arttıkça koltuk boyutununda artış gerekir. Bu nedenle birçok oto koltuk modeli boy ve kilo ayarına sahip olan ayarlanabilen modellerdir. Bu da yeni doğan bebeklerden 3-4 yaşına kadar kullanım imkanı sunan uzun ömürlü koltuklar oldukları anlamına gelir. Satın almadan önce bazı aksesuarlarını da dikkatlice inceleyin. Genellikle yastıklama sistemi vardır ve bu yastıklama sistemi daha rahat ve ergonomik bir duruş sağlar. Yastıkların duruş açısı da oldukça önemlidir. Emniyet kemeri ise güvenlik açısından sizlere en yüksek performansı göstermek için tasarlanır. 3 noktalı veya 5 noktalı emniyet kemerleri piyasada bulunur. Ekstra güvenlik sunan bu ürünlerin nokta sayısı, tasarımı ve kullanım şekilleri modelden modele göre değişiklik gösterebilir. Bu gibi aksesuarların yanında bir de bebek oto koltuğu emniyet kemeri yastığı almak isteyebilirsiniz. Bu yastıklar genel olarak boyun koruyucu olarak da adlandırılır. Özellikle uzun yolculuklarda çocuklar çabuk uykuya dalabilir ve uyurken de rahat olmaları için bu gibi boyun koruyucu yastıklar kullanılabilir. Bu ürünlerin boyutları değişir ve her yaşta çocuklar için farklı boyutlarda olan ve kolay yıkanabilen ürünleri piyasada bulabilirsiniz. Bebek oto koltuğu emniyet kemeri pedi ise diğer bir ihtiyaçtır. Kaymaz bir dokuya sahip olması nedeniyle bu pedler kullanılır. Bu pedler hem oturma yüzeyine hem de baş kısmına yerleştirilebilir. Baş kısmında kullanılanlar uyku pedi olarak da adlandırılır. Oldukça yumuşaktır ve kolay sabitlenir. Uyurken destek sağlayarak çocukların rahat uykuya dalmasına yardımcı olur. Birçok farklı renk seçeneği mevcuttur. Emniyet kemerine sabitlenerek ayarlanabilir şekildedir. Kolaylıkla makinede yıkanabilir. Bebek oto koltuğu emniyet kemeri tutucu ise omuz hizasında ayarlanması için tasarlanan bir üründür. Konforlu bir araba seyahati için yanınıza almanız gereken kullanışlı bir üründür. Kemerin karın üzerindeki ağır baskısının azalmasını sağlar ve bu da çocukların daha rahat oturmasına olanak verir. Yeşil, pembe ve mavi gibi birçok renk seçeneğinde satın alabilir ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

  Bebek Oto Koltuğu Emniyet Kemeri Sabitleyici Fiyatları

  Bebek oto koltuğu emniyet kemeri fiyatı tasarımsal farklılıklara ve markalara göre değişir. Noktalı olan emniyet kemerleri 3 ya da 5 noktaya sahip olabilir ve ekstra güvenlik için kaymaz pedler kullanılabilir. Bunun yanında emniyet kemeri karın kısmında bir baskıya yol açabilir bunun için de sabitleyiciler kullanabilirsiniz. Bu sabitleyiciler sıkmadan çocukların güvende kalmasına yardımcı olur. Kemerler ve latch kısımlarını dikkatlice inceleyerek satın almak istediğiniz sabitleyicinin koltukla uyumlu olup olmadığını kontrol etmeniz önemlidir. Sabitleyiciler ise piyasada birçok farklı üretici firma tarafından piyasada bulunur ve hem renk seçeneği hem de dokusal açıdan farklılıklar olabilir. Çalışma prensibi olarak kemer kısmına sabitlenmesi ortak özellikler arasındadır. Hemen hemen hepsi çamaşır makinesinde yıkanabilir. Kaliteli malzemeden üretilen sabitleyiciler uzun yıllar sizlere hizmet verir. Piyasada çok fazla ürün seçeneğinin bulunması hangisinin daha ideal olduğu konusunda karar vermenizi zorlaştırsa da sabitleyici modelleri arasında fiyat karşılaştırması yapmak için cimir.com’u ziyaret edebilirsiniz.

  Bebek Oto Koltuğu Emniyet Kemeri Sabitleyici Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Bebek oto koltuğu emniyet kemeri kılıfı bebeklerin göğsünde oluşan emniyet kemeri baskısını azaltmak için tasarlanır ve genellikle kolaylıkla takıp çıkarılabilir. Sabitleyiciler de aynı prensiple kullanılan ürünlerdir. Satın almadan önce satın almaya karar verdiğiniz ürünün belirli testlerden geçtiğinden ve Avrupa standartlarına uygun olduğundan emin olmalısınız. Kullanım sertifikaları sizlere bu konuda bilgi verir. Güvenilir markalar bu gibi güvenlik önlemlerine dikkat eder ve çocukların hem konforlu hem de güvenilir bir şekilde seyahat etmesine katkıda bulunur. Satın alırken hangi yaş grubu için uygun olduğuna dikkat ederek satın alın. Bunun yanında bu ürünler genellikle standart olarak üretilse de ürün detaylarından cm bazında boyut detaylarına ulaşarak daha güvenli bir satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Cimri.com’un yönlendirdiği siteler üzerinden ekonomik fiyatlara sahip olan kaliteli ürünler arasından seçim yaparak satın alabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery