Ana Kucağı Bel Desteği

Ana Kucağı Bel Desteği Fiyatları

16 Ürün gösteriliyor.
Ana Kucağı Bel Desteği fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Ana Kucağı Kılıfı Fiyatları
 • Ana Kucağı Sinekliği Fiyatları
 • Ana Kucağı Tulumu Fiyatları
 • Ana Kucağı-Oto Koltuğu Bazası Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Ana Kucağı Bel Desteği Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 2 Ana Kucağı Bel Desteği markası:

  En Çok İncelenen Ana Kucağı Bel Desteği Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Ana Kucağı Bel Desteği Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 16 Ana Kucağı Bel Desteği modeli içerisinde en ucuz Ana Kucağı Bel Desteği fiyatı 24.88 TL iken, en yüksek Ana Kucağı Bel Desteği fiyatı 129.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ana Kucağı Bel Desteği fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Ana Kucağı Bel Desteği fiyatı ise 41.67 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Ana Kucağı Bel Desteği Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri'nin Seçimi
  Tiny Love 3'ü Bir Arada Uykucu Mavi Anakucağı
  Tiny Love 3'ü Bir Arada Uykucu Mavi Anakucağı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Pierre Cardin PC-1503 Lena Kırmızı Kanguru
  Pierre Cardin PC-1503 Lena Kırmızı Kanguru
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Anakucağı Bel Desteği

  Ana kucağı, bebeklerin ev ve araçlarda kolaylıkla taşınmasını sağlayan ve bebeklerin dinlenmesini kolaylaştıran kullanışlı koltuklardır.  Bebeklerin gelişim dönemlerinde ana kucağı kullanılmalıdır. Günlük 1-2 saat süreyle ana kucağında uyuyan bebekler anne karnı pozisyonunu hissederek rahat ederler. Ana kucağı koltukları için üretilen ana kucağı bel desteği ürünleri bebeklerin en rahat pozisyonu bulmaları için önemlidir. Bel destek ürünleri, bebeğinizin sırt ve omurilik bölgesini destekleyerek, doğru pozisyonda oturmalarına yardımcı olur. Böylelikle bebeklerin kas ve omurilik sağlıkları korunmuş olur. Ana kucağı modelleri hem evde hem de arabada bebekleri uyutmak ve taşıtmak için kullanılır. Bu yüzden ana kucaklarının ergonomik tasarımda olması önemlidir. Ana kucağını istediğiniz modelde seçtikten sonra bebeğinizin rahat etmesi için ana kucağı bel desteği ile desteklemeniz önemlidir. Bebeğinizin rahat pozisyonda dinlenebilmesi için ana kucağı bel destek minderi seçeneklerini inceleyerek kendinize en uygun olan ürünü alabilirsiniz. Ana kucağı bel destek minderleri bebeğinizin omurilik gelişimini destekler.  Ana kucakları evlerde ve araç içerisinde oldukça kullanışlı olabiliyor. Ancak uzun süre bel desteği olmaksızın oturtulan veya uyutulan bebeklerde omurilik problemleri görülebilir. Bu problemin önüne geçmek için ana kucağı bel desteği minderlerini alarak kullanabilirsiniz.

  Anakucağı Bel Desteği Modelleri

  Ana kucağı ürünleri ev tipi ve araç için üretilmiş koltuklar olarak ikiye ayrılmaktadır. Ana kucağı bel desteği modelleri de buna göre değişiklik göstermektedir. Seçtiğiniz ana kucağı modeli hangisi ise ona uygun olarak ben destek ünitelerini alabilirsiniz. Ana kucağı modellerinin araç içi kullanıma uygun olarak dizayn edilmiş olanları için özel bel destekleri vardır. Bu destekler, bebeğin araçtaki doğru pozisyonu bulabilmesini sağlar ve yolculuk güvenliği için önemlidir. Ana kucağı bel destekleri, geriye dönük olarak bağlanan araç koltuklarına mükemmel uyum sağlayarak bebeğinizi rahat ettirir.  Bir diğer kullanım şekli ev tipi ana kucağı modelleridir. Bu modeller bebeğe anne kucağında duruyormuş hissi verir. Ev içerisinde kucağınızda verdiğiniz konforu bebeklere sunar. Bebeklerin arkasına yaslanarak rahat bir şekilde uyuyup dinlenmesine yardımcı olan ana kucağı koltukları bel destekleri ile desteklenmelidir. Yenidoğan ana kucağı bel desteği modelleri bebeğinizin vücut yapısına göre şekillendirilir. Ana kucağı içerisinde tamamen rahat edebilmesi için konforlu bir destek sağlar. Bel destekleri standart ana kucaklarına uyum sağlar. Ana kucağı bel desteklerinin terletmeyen kumaştan üretilmiş olması bebek sağlığı için önemlidir. Bu açıdan %100 pamuk kılıf olan bel desteklerini tercih ederek bebeğinizin sağlığını koruyabilirsiniz. Piyasada birçok ana kucağı bel destek ürünü ve markası bulunuyor. Ana kucağı bel desteği markaları içinden size ve bebeğinize en uygun olanı seçmediğin yolu denemekten geçiyor. Seçtiğiniz bel desteğinin bebeğin hareket alanına ve ergonomisine uygun olup olmadığını anlayabilmek için bebeğin hareketlerini takip edebilirsiniz. Ana kucağı bel destek modellerini inceleyerek bebeğinizin ergonomisine en uygun olan ürünü seçmeniz, bebek vücut gelişimi açısından önemlidir. Ana kucağı modellerinin kendi içerisinde çeşitli türleri bulunur. Salıncaklı, titreşimli ve beşikli modellerde üretilen ana kucakları için hepsine uyan bel destek modelleri de üretilir. Almış olduğunuz ana kucağı modeli hangisi ise buna uygun olan bel destek ünitesini kullanarak, bebeğinizi rahat ettirebilirsiniz. Bazı bel destek ürünleri tüm ana kucağı modellerine uyum sağlarken, bazı modeller ise ana kucağının çeşidine göre özel olarak üretilmektedir. Bel destek model seçimini yaparken, evinizdeki ana kucağı modelini göz önünde bulundurarak tercih yapmanız önemlidir.

  Anakucağı Bel Desteği Fiyatları

  Ana kucağı bel desteği ürünleri genellikle her bütçeye uygun olarak fiyatlandırılıyor. Destek türünün kumaşına ve marka modeline göre değişiklik gösterebilen ana kucağı bel desteği fiyatları arasından bütçenize en uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Ana kucağı bel destek ürünlerini indirimli olarak alabilmek için, ürünlerin satıldığı mağazaların kampanyaları takip edebilirsiniz. Bu online mağazaları ve kampanyalarını takip edebilmek için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sayfanın filtrelerini kullanarak, sizin için en uygun fiyatı veren satıcıdan alışveriş yapabilirsiniz. Ana kucağı bel desteği fiyatları markalara göre de değişiklik gösterir. Ancak iyi bir bel desteği seçmek için önemli olan marka ve modelden ziyade bebeğin ergonomik yapısına uygun olmasıdır. Alacağınız bel destek ürünü evinizdeki ana kucağı modeli ile uyumlu olmalıdır. Her tip ana kucağı modeline uyabilen bel destek ürünlerini almayı tercih ederek, ayrı ayrı masraf yapma zahmetinden kurtulabilirsiniz. Bel destek ürünlerinin üretildiği kumaş kalitesi de fiyatlara etki etmektedir. Pamuklu kumaşlardan üretilen ürünler bebeğinizi terletmez ve sağlığını olumsuz etkilemez. Ürün seçimi yaparken uygun fiyatlı olmasının yanı sıra kullanılan malzemenin kaliteli olmasına da dikkat etmek gerekir.

  Anakucağı Bel Desteği Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Ana kucağı ürünleri bebeğinizi ev ortamında ve araç içinde rahat ettirmeyi amaçlar. Araç içi kullanımda ana kucağı modelleri kolay taşınabilirlik ve pratiklik sağlar. Ana kucağı bel destek ürünleri alırken, ürünün bebeğinizin ergonomik yapısına uyumlu olmasına dikkat etmek gerekir. bebekler yetişkinlere göre daha hassas yapıdadır ve ergonomik ihtiyaçları daha fazladır. Bunu gözeterek bel destek ürünü tercihi yapılmalıdır. Popüler marka ve model tercihinden ziyade bebeğinizin rahat edeceği ürün seçimi yapılmalıdır. Seçeceğiniz bel destek ürünün pamuklu kılıf kumaştan hazırlanması, bebeğinizin cildini nefes aldırır. Bebeğinizi uzun saatler ana kucağı içerisinde bırakmamalısınız. En fazla 1-2 saatlik dinlenmeler yeterli olacaktır. Bebekler bel destek ünitesi ile de desteklenerek rahat ettirilirse ana kucağı koltuklarında keyifli vakitler geçirebilirler. Anakucağı bel desteği en ucuz seçenekler arasından bebeğinizni ergonomisine en uygun olanı seçebilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery