Bebek Oto Koltuk Yükseltici

Bebek Oto Koltuk Yükseltici Fiyatları

49 Ürün gösteriliyor.
Bebek Oto Koltuk Yükseltici fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Bebek Oturak Fiyatları
 • Bebek Oyuncakları Fiyatları
 • Bebek Pantolon Fiyatları
 • Bebek Patik Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Bebek Oto Koltuk Yükseltici Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Oto Koltuk Yükseltici markası:

  2021 yılı Bebek Oto Koltuk Yükseltici Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 49 Bebek Oto Koltuk Yükseltici modeli içerisinde en ucuz Bebek Oto Koltuk Yükseltici fiyatı 59.95 TL iken, en yüksek Bebek Oto Koltuk Yükseltici fiyatı 382.52 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Oto Koltuk Yükseltici fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Bebek Oto Koltuk Yükseltici fiyatı ise 167.65 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Bebek Oto Koltuk Yükseltici Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Tiny Love 3'ü Bir Arada Uykucu Mavi Anakucağı
  Tiny Love 3'ü Bir Arada Uykucu Mavi Anakucağı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Pierre Cardin PC-1503 Lena Kırmızı Kanguru
  Pierre Cardin PC-1503 Lena Kırmızı Kanguru
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Bebek Oto Koltuk Yükseltici

  Anne baba olarak çocuğunuz bir araca binerken güvende tutmak önemlidir. Oto güvenlik koltuklarının doğru kullanımı çocukların güvenliğini sağlamaya yardımcı olur. Ancak, piyasada çok farklı koltuklar olduğu için, birçok anne baba hangisini seçeceği konusunda kararsız kalıyor. Anne-baba adayıysanız, bebeğiniz doğmadan önce arabanıza araba koltuğunu doğru şekilde nasıl kuracağınızı öğrenmek için de işinize yarayabilir. Bebek oto koltuğu yükseltici bebeğinizin aileniz veya arkadaşlarınızla kısa yolculuklar yapmak için mükemmel bir araba aksesuarıdır. Hafif ve kompakt bir tasarımı vardır ve bu nedenle kısa sürüşler için idealdir. Bebek yükseltici koltuğun montajı hızlı ve kolaydır. Kolay ve oto koltuğunuzla uyumlu modeller tercih edilmelidir. Anne ve babalar yükseltici koltuğun, çocuklarını emniyet kemeri için uygun yüksekliğe kadar yükselterek sağladığı için ekstra korumayı tercih eder.  Eğlenceli kumaş tasarımları ve saklanabilir bardak tutucuları bile bulunan modelleri vardır. Bu oto koltuk aksesuarları güvenlik standartları tarafından test edilmiş ve onaylanmış olmalıdır. 

  Bebek Oto Koltuk Yükseltici Çeşitleri

  Yükselticiler bebeğinizin rahatı için yastık kullanarak yapılır. Öne bakan bir araba koltuğu olarak konfor ve güvenlik sağlar. Bu aksesuar aynı zamanda çıkarılabilir ve yıkanabilir bir kapağa sahiptir. Çıkarılabilir kapak makinada 30ºC'de yıkanabilir. Bebek oto yükselticilerin Avrupa güvenlik standartlarına uygun olması gerekir. Özellikleri ise genellikle kumaş ve plastik karışımıdır. Genellikle koltuklar 3 yaşından 12 yaşına kadar olan çocuklar için uygundur bu da 15 kg. 36 kg’ye tekabül ediyor. Fakat doğumdan itibaren kullanılabilen oto koltukları ile de kullanıma uygun olan modeller bulunur. Çocuğunuzun ihtiyaç duyduğu koltuk tipi ve bebek oto koltuk yükselticileri çeşitleri çocuğunuzun yaşı, büyüklüğü ve gelişimsel ihtiyaçları da dahil olmak üzere birçok şeye bağlıdır. Bu özellikler ölçüsünde çocuğunuzun ihtiyaçlarına cevap veren bir model seçmelisiniz. Bebek oto koltuk yükselticileri modelleri kullanıldıkları malzemeye, kumaşa ve teknolojiye göre değişiklik gösterir. Bu modellerin çoğu makinede kolayca yıkanabilir. Koltuk yükselticinin tüm plastik parçaları yumuşak bir bezle sabun ve su yardımı ile temizlenebilir. Bu da uzun vadede daha kolay kullanım sağlar. Oto koltuk yükseltici, yastıklı bir koltuk ve yüksekliği ayarlanabilir kol dayama yerleriyle konfor için tasarlanır. Bir emniyet kemeri güçlendiricisinden geçiş yapmaya hazır olan, ancak henüz aracınızın emniyet kemeri ile sürmeye hazır olmayan büyük çocukları ve çocukları korumaya yardımcı olmak için müthiş bir seçenek sunar. Yükseltici koltuklar öne dönük koltuklarından daha büyük olan daha büyük çocuklar içindir. Ağırlığı veya yüksekliği, araç güvenlik koltukları için öne bakan sınırı aşan tüm çocuklar, araç emniyet kemeri, tipik olarak 4 feet 9 inç yüksekliğe ve 8 ila 12 yaşına gelene kadar, uygun şekilde oturana kadar bir kemer konumlandırma yükseltici koltuk kullanmalıdır. Bebek arabası koltuğunuzla birlikte verilen talimatlar, koltuğun boy ve kilo sınırlarını belirlidir. Bu ölçütleri göz önünde tutarak bebek oto koltuk yükselticisi almalısınız. Yüksek sırt yastıklı olan modeller standart yükseltici koltuk modelleridir. Bu yükselticiler bir yetiskin koltuğu gibi aracınızdaki oturma koltuğu ve omuz emniyet kemerleri ile birlikte kullanılırlar. oturma koltuğu ve omuz emniyet kemerleri çocuğun vücudunun en güçlü kısımlarına tam oturacak şekilde bir çocuğu kaldırmak için tasarlanır. 

  Bebek Oto Koltuk Yükseltici Fiyatları

  Bebek oto koltuk yükseltici fiyatları üretildikleri malzemeye ve kumaşının kalitesine göre değişiklik gösterir. Farklı teknolojiler kullanılarak tasarlanan bu modeller piyasada çok farklı renk ve modelde bulunur. Bebek oto koltuk yükseltici markaları genellikle içinde bulunan yastıklarla daha rahat bir oturum sağlar. Bu ergonomik tasarım fiyatın artmasını sağlayabilir. Çocukların arabada daha güvenli bir şekilde seyahat etmesi için güvenlik kemerleri önemlidir. Kemerlerinin kaç noktalı oluşu da fiyatı etkiler. Genellikle oto koltuk yükselticileri büyük çocuklar için kullanılıyor fakat yine de daha güvenlikli bir oto koltuk kemeri tasarlanarak yapılan modeller daha güvenli olacaktır. Bu modellerde kullanılan kumaşın kalitesi, çıkarılıp yıkanması, kullanışlı olması gibi nedenler fiyata yansıyacaktır. Markalar birçok modelde üretim yapıyor ve farklı fiyatlarla piyasaya sürülüyor. Herkesin bütçesine uygun olan modeller arasından size uygun olanı bularak kolayca seçim yapabilirsiniz. Bunu yaparken de dikkate almanız gereken bazı noktalar bulunuyor.

  Bebek Oto Koltuk Yükseltici Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Bebek oto koltuk yükseltici satın almadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri satın alacağınız oto koltuk yükselticinin Avrupa güvenlik standartlarına uygun bir model olmasıdır. Böylelikle çocuğunuzun güvenliği için ideal bir model bulabilirsiniz. Gerek emniyet kemeri gerek sağlıklı duruş sağlaması olsun bu modeller ekstra güvenlik sağlamak için tasarlanır. Satın alırken çocuğunuzun yaşı ve kilosu dikkate alınmalıdır. Farklı yaş ve kilo aralıklarında farklı modeller vardır ve bazen aynı modelin farklı yaş grupları için olanları da üretilir. Birçok renk ve model seçeneği de bulunur. Kolay çıkarılıp yıkanması ve kolay montaj sağlaması önemli noktalar arasındadır. Arabanız ile uyumlu olan modeli seçmelisiniz. Dilerseniz ürün detaylarını inceleyebilir ve satın almadan önce kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Satın almadan önce size ürün hakkında fikir verecektir. Fiyat ve model karşılaştırması yapmak için cimri.com’a göz atabilirsiniz. Dilediğiniz model arasından size en uygun olanı seçerek bir tıkla sipariş verebilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery