track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Portbebe Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Portbebe markası:

En Çok İncelenen Portbebe Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Portbebe Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 39 Portbebe modeli içerisinde en ucuz Portbebe fiyatı 59.8 TL iken, en yüksek Portbebe fiyatı 2579.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Portbebe fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Portbebe fiyatı ise 196.56 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Portbebe Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Maller ML2500 Pembe Lüx Portbebe
Maller ML2500 Pembe Lüx Portbebe
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Portbebe

Portbebe, bebeklerin taşınmasında güvenli ve pratik bir çözüm sunar. Bebeklerin yatak rahatlığında olması amaçlanan portbebeler, bebek taşıma amacıyla yaygın olarak kullanılan ürünler arasında yer alır. Portbebeler açılabilir bölmeleri, fermuarlı tasarımlarıyla, kullanım kolaylığı sunar. Bebeklerin taşınırken, istenmeyen hareketlerini azaltmaya yarayan portbebe çantalar, kolay taşınabilir olmasıyla ebeveynler için de büyük bir rahatlık sunar. Ayrıca dışarıda, bebek uyurken ebeveynler için rahat zaman geçirme imkanı tanır. Farklı hava koşullarına göre tasarlanan portbebeler, bebeklerin bu havalardan koruyarak terlemesini veya üşümesini engeller. Portbebeler, dış etkilere karşı koruma sağlarken, yumuşak iç kısımlarıyla da bebekleri rahat ettirmeyi amaçlar. Portbebeler bebekler için üretim standartlarına uygun, sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilir. Ergonomik özelliklerde portbebeler, farklı şekillerde kullanım imkanları sunar. Bebek arabasına dönüşebilen veya alt değiştirme ünitesine dönüşebilen portbebeler bulunur. Sınırlı bir süre kullanılabilecek portbebeler bu özellikleriyle tercih edilen bebek taşıma eşyaları arasında yer alır. Portbebe çantalar, su geçirmez özellikleri ve darbeye karşı koruma tabaklarıyla bebeklerin en rahat ve güvenli şekilde taşınmasına yardımcı olur.

Portbebe Çeşitleri

Bebeklerin ilk aylarında kolayca taşınmalarını sağlayan bir eşya olan portbebe taşıma çantaları, kullanıcılar tarafından çokça tercih edilen eşyalar arasında yer alır. Bebeğinizle dolaşmanızı kolaylaştıran, birbirinden farklı portbebe çeşitleri bulunur. Bebek doğduğunda ilk iki aya kadar kullanılabilen portbebeler olduğu gibi, 9 aya kadar kullanım sunan portbebeler de bulunur. Portbebeler farklı kumaşlar ve dokulara sahip olabilirler. İç ve dış kısımlarında farklı malzemeler olabilir. Dış kısımları su geçirmez özellikte iç kısımları ise pamuklu rahat bir malzemeden üretilmiş portbebeler bulunur. Kullanılacağı bölgeye göre de , sıcak havayı muhafaza edebilen veya hava almayı sağlayan yapılarda portbebeler bulunur. Oldukça ergonomik bir şekilde tasarlanmış, katlanabilen portbebe çeşitleri bulunur. İstenildiğinde kolayca kaldırılabilecek, gerekli olduğunda açılabilecek portbebeler ebeveynlere kullanım rahatlığı sunar. Güvenilir, sağlam malzemelerden üretilen aksamlarıyla katlanabilir portbebeler, rahatça kullanılabilir. Bu ürünlerin su geçirmez, açılabilir başlıklı, pamuklu seçenekleri bulunabilir. Ayrıca bebek arabasına dönüşen portbebe çeşitleri de üretilir. Bebek arabası olarak kullanılan bu ürünler, alt tarafı katlanıp taşınacak aparatları çıkarıldığında bir portbebeye dönüşür. Bu sayede tek bir ürünü hem portbebe taşıma çantası, hem de bebek arabası olarak kullanabilmek mümkün olur. Normalden ağır olabilecek bu portbebe çeşitlerini de bulabilmek mümkün. Yumuşak iç ve dış yüzeyi, kullanışlı dokularıyla bebek yatağı olarak kullanabilen portbebe çeşitleri bulunur. Bu portbebe yataklar bebekleri taşımak için kullanıldığı gibi, günlük olarak evde kullanmaya da uygun yapılarda olur. Bazı portbebe çeşitleri üstten açılabildiği gibi alt kısmına kadar, boydan boya açılabilir ve bu sayede bebeğin altının kolayca değişmesi için imkan sunar. Bu özellikteki portbebeler de kullanım kolaylığı açısından tercih edilebilecek portbebeler arasında yer alır. Birbirinden farklı tasarımlara sahip ürünler bulabilmek mümkün. Çanta görünümlü, yatak görünümlü, farklı renk ve desenlerde portbebeler üretilir. Portbebeler, ihtiyaçlar dahilinde olabilecek diğer birkaç aparatla beraber, set olarak bulunabilir. Bu portbebe setleri de hem ekonomik hem kullanışlı bir imkan sunar.

Portbebe Fiyatları

Farklı özelliklere sahip portbebeler bulunur. Portbebe fiyatları sahip oldukları özellikler ve bu özelliklerin kalitelerine göre belirlenir. Tamamen su geçirmez bir maddeden üretilmiş bir portbebe oldukça güvenli bir kullanım sunar ve fiyatı yüksek olur. Portbebelerin bebekler için en sağlıklı maddelerden üretilmesi gerekir. İçi %100 oranda pamuk veya bunun gibi organik bir madde olabilir. Bu tür kaliteli malzemelerin maliyetleri yüksek olur. Üretilen malzemenin kalitesi arttıkça portbebenin fiyatı artar. Ucuz ve sağlıklı ürünler arasında yer almayan plastik benzeri şeyler, portbebenin içerisinde olmaması beklenen maddeler arasında yer alır. Ergonomik tasarımlı katlanabilir bir portbebenin de fiyatı yüksek olabilir. Kullanım olarak rahatlık sağlayabilecek bazı başka özellikler de bulunur. Portbebenin üst tarafının açılması, istenildiğinde bir havalandırma veya içerisinin güneş almasını sağlayabilen bu özellik, portbebenin fiyatının artmasına neden olur. Portbebenin fiyatını etkileyebilecek bir diğer özellik ise alt kısmının açılması olabilir. Alt tarafı açılıp, bez değiştirmek için uygun bir imkan sağlayan kullanışlı portbebelerin fiyatı da buna oranla değişim gösterebilir.

Portbebe Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Portbebe, ilk dönemlerde bebekler için oldukça kullanışlı bir ürün olarak dikkat çekiyor. Ancak bu kullanışlı ürünleri alırken, dikkatli olmak gerekir. İçlerinde oldukça hassas bebekler olacağından, en uygun portbebenin seçilmesi gerekir. Fiziksel olarak veya üretim aşamaları olarak farklılık gösteren portbebeler olabilir. Farklı uzunluklarda ve genişliklerde portbebe modelleri bulunur. Bebeğin ölçülerine göre uygun bir portbebe seçmek gerekir. Bebeğin portbebe içerisinde rahat hissetmesinin yanında güvenli de olması gerekir. Portbebeye gelebilecek bir darbeye karşı etrafının korumalı olması güven sağlar. Yanlarında ve altında ekstra koruyucu tabaka olan portbebeler, güvenli bir kullanım sunar. Kullanım kolaylığı sunması açısından şapka kısımlarının ve altının açılabilir olup olmaması da, dikkat etmek gereken noktalar arasında yer alır. Ayrıca portbebenin üretiminde kullanılan malzemelerin çeşidi de dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer alır. Kullanılan malzemelerin organik, bebek sağlığına uygun, zararsız malzemeler olduğuna emin olmak gerekir. Bebeğin, portbebenin içerdiği malzemelerden herhangi birine alerjisi olmadığına da emin olmak gerekir. Portbebe alırken cimri.com'un kullanıcılar için yaptığı karşılaştırmalardan faydalanarak portbebe en ucuz seçeneklere göz gezdirebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery