Ana Kucağı Yağmurluğu

Ana Kucağı Yağmurluğu Fiyatları

7 Ürün gösteriliyor.
Ana Kucağı-Oto Koltuğu Bazası fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Arabada Bebek Var Fiyatları
 • Ayarlı Pencere Kilidi Fiyatları
 • Banyo Oyuncakları Fiyatları
 • Bebek Alt Açma Minderi Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Ana Kucağı Yağmurluğu Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Ana Kucağı Yağmurluğu markası:

  En Çok İncelenen Ana Kucağı Yağmurluğu Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Ana Kucağı Yağmurluğu Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 7 Ana Kucağı Yağmurluğu modeli içerisinde en ucuz Ana Kucağı Yağmurluğu fiyatı 11.42 TL iken, en yüksek Ana Kucağı Yağmurluğu fiyatı 149.9 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ana Kucağı Yağmurluğu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Ana Kucağı Yağmurluğu fiyatı ise 39.19 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Ana Kucağı Yağmurluğu Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri'nin Seçimi
  Tiny Love 3'ü Bir Arada Uykucu Mavi Anakucağı
  Tiny Love 3'ü Bir Arada Uykucu Mavi Anakucağı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Pierre Cardin PC-1503 Lena Kırmızı Kanguru
  Pierre Cardin PC-1503 Lena Kırmızı Kanguru
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Ana Kucağı Yağmurluğu

  Bebekler doğdukları andan itibaren anne babaların hayatı değişir. Hayatın her alanındaki bu değişikliklere anne babaların uyum sağlaması gerekir. Bu değişikliklerden birisi de bebek ile yapılacak seyahat ve gezmelerde bebeğin sağlığını ve çevreye uyumunu en iyi şekilde sağlayacak önlemleri uygun bir şekilde almış olmaktır. Bebek arabaları ve ana kucakları, bebeklerle yapılan seyahat ve gezmelerde anne babaların işini bir hayli kolaylaştırır. Özellikle arabalarda yapılan seyahatlerde, bu ürünler bebeğinizin güvenliğini sağlarken, araba dışındaki gezmelerde de bebeğinizi rahat bir şekilde gezdirebilmenizi sağlar. Ancak ana kucaklarının üzeri açık olduğu için, özellikle yağmurlu havalarda bebek ile gezmeye çıkmak anne babaların kafasında bir soru işareti oluşturur. Bu noktada imdada ana kucağı yağmurluğu yetişir. Özel yapısı sayesinde ana kucağı yağmurlukları, yağmurlu havalarda bebeğinizin ıslanmasını engellerken; özellikle rüzgarlı havalarda ise bebeğinizin toz, polen gibi alerjik partikülleri solumasının önüne geçer. Bebeğinizi dış etkenlerde koruyan ana kucağı koruyucu, aynı zamanda bebeğinizin uygun bir şekilde nefes alıp vermesine de olanak sağlar.

  Ana Kucağı Yağmurluğu Modelleri

  Piyasadaki ana kucağı koruyucu modellerine bakıldığında oldukça sabit bir yapı gösterdiği görülebilir. Modeller arasında ortaya çıkabilecek farklılıklar genellikle malzeme yapısı ya da çeşidinden kaynaklanabilir. Ana kucağı yağmurluğu modelleri, genellikle PVC gibi malzemelerden üretilir. Dolayısıyla standart plastik ürünlerden yapı ve özellik bakımından bazı farklılıklar gösterir. Pek çok anne baba, ana kucağı yağmurluklarının sıradan plastikten üretildiğini; bu yüzden de bebeği rahatsız edecek kötü kokular yayacağını daha da kötüsü kanserojen etkilere sahip olabileceğini düşünür. Ancak bu endişeler yersizdir, çünkü üreticiler anne babaların en değerli varlıkları olan bebeklerinin sağlığını ve konforunu en iyi şekilde koruyacak en üst kalite ve kokusuz malzemeden ana kucağı yağmurluk modellerini üretirler. Özel yapıları sayesinde ana kucağı koruyucular, makinede rahatlıkla yıkanabilir ve kısa sürede tekrar kullanıma hazır hale gelebilir. Ana kucağı koruyucuların temel işlevi, özel su geçirmez yapısı sayesinde, yağmurlu havalardaki seyahatlerde bebeği yağmurdan korumak olmakla beraber, bunun yanında özellikle rüzgarlı havalarda tozdan, güneşli havalarda ise zararlı ışınlardan korur. Açılıp kapanabilen pencereler sayesinde, bebekler uygun durum oluştuğunda temiz hava alabilir veya çevreyi seyredebilirler. Ana kucağı yağmurluğu üreticileri, genellikle esnek malzemeden ve uyumlu ürünler üretirler; bu sayede satın almış olduğunuz ana kucağı koruyucuyu her marka ve model ana kucağı ve pusetlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ana kucağı koruyucuların bir özelliği de, gerekli hava akışını sağlayarak bebeğin serinlemesini sağlaması ve terlemesine engel olmasıdır. Bebekler ana kucağı koruyucuların altında sıkılıp bunalmazlar. Ana kucağı koruyucular soğuk havalarda ise bebeğin üzerinde koruma etkisi oluşturarak bebeğin soğuktan etkilenmesinin önüne geçer. Ana kucağı yağmurlukları bebeğiniz ve sizin için son derece işlevsel ve kullanışlı olmakla beraber, aynı zamanda oldukça şık bir tasarımla da üretilir ve bebeklerin ana kucağı ve pusetlerini süsler. Şeffaf renk seçeneği veya çok çeşitli renk seçenekleri ile birlikte üretilen ana kucağı yağmurlukları arasında, lacivert ana kucağı yağmurluğu, kullanıcılar tarafından çok beğenilen ve tercih edilen modeller arasındadır. Sizin ve bebeğinizin hayat kalitesini artıracak ana kucağı yağmurluklarını güvenle satın alabilirsiniz.

  Ana Kucağı Yağmurluğu Fiyatları

  Ana kucağı yağmurluğu fiyatları genellikle homojen bir yapı gösterir. Gördüğü iş ve sağladığı kolaylıklar göz önüne alındığında, fiyatının hakkını sonuna kadar veren ve aile bütçesini hiçbir şekilde sarsmayan bir ürün olduğu görülür. Piyasadaki markalar; anne babaların hassasiyetini bildikleri için genellikle en kaliteli malzemeleri kullanarak ürünlerini üretirler. Yine de zaman zaman markalar arasında malzeme kullanımı ya da fiyat politikasından kaynaklı bir takım farklılıklar görülebilir. Ana kucağı yağmurluklarının hem su geçirmeyen, hem bebeğe hava aldırabilen ve hem de kolayca yıkanıp kurulanabilen malzemeden üretilmesi beklenir. Dolayısıyla bu özelliklerin tamamını birden sağlayabilen malzeme kullanımı, ana kucağı yağmurluğu fiyatı üzerinde belirleyici etkiye sahip olur. Bazı ana kucağı modelleri yapı ve boyut bakımından farklılık gösterebilir. Örneğin son zamanlarda oyuncaklı ana kucakları çok yaygındır. Bunlar standart ana kucaklarına göre yapı ve büyüklük olarak farklı olduğundan, bunlara uyum sağlayacak ana kucağı yağmurluklarının fiyatlarında da zaman zaman farklılıklar görülebilir.

  Ana Kucağı Yağmurluğu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Ana kucağı yağmurluğu satın alırken ilk dikkat etmeniz gereken şey, yağmurluğun su geçirmezlik özelliğidir. Bu özelliği olmayan koruyucular, amaca uygun kullanım sağlayamaz. İkinci dikkat edilmesi gereken konu ise, bebeğinizin koruyucu altında rahat bir şekilde hava alabilmesi ve terlememesidir. Üçüncü olarak, özellikle soğuk havalarda ana kucağı koruyucuların bebeğinizin ısısını koruyarak üşümesine engel olduğundan emin olmalısınız. Ana kucağı yağmurluğunun, bebeğinizi rahatsız edecek kötü kokulara sahip olmadığından da emin olmalısınız; kötü koku genellikle kalitesiz plastik kullanıldığının bir habercisidir. Lüks ana kucağı koruyucu modelleri, bebeğinizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde sağlarken, sağlığını da tehlikeye atmaz. Ana kucağı yağmurluğu satın alırken dikkat edilmesi gereken bir konu da ana kucağının yapısıdır. Genellikle üreticiler tüm marka ve modellere uyum sağlayacak yağmurluklar üretse de; oyuncaklı ana kucağı gibi modellerde boyutlar değişebilir Dolayısıyla bu gibi durumlara dikkat edilmelidir. Son olarak ise alacağınız ana kucağı koruyucunun rengine ve görselliğine dikkat etmek de hem sizin hem de bebeğinizin kullanımdan memnun kalması açısından son derece önemlidir. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery