Ana Kucağı

Ana Kucağı Fiyatları

233 Ürün gösteriliyor.
Çoklu Yatış
Çıkarılabilir Kılıf
İlgili Etiketler
  oto koltuğuana kucağı
Ana Kucağı fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Ana Kucağı Bel Desteği Fiyatları
 • Ana Kucağı Kılıfı Fiyatları
 • Ana Kucağı Sinekliği Fiyatları
 • Ana Kucağı Yağmurluğu Fiyatları
 • Cimri'nin Seçimi
  Tiny Love 3'ü Bir Arada Uykucu Mavi Anakucağı
  Tiny Love 3'ü Bir Arada Uykucu Mavi Anakucağı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Ana Kucağı

  Ana kucağı bebekler için üretilmiş farklı modelleri ile araba koltuklarına entegre olabilen oturma koltuklarıdır. Her annenin tercih ettiği ve hayatını kolaylaştırdığı bir ürün olan ana kucağı bebekler ile dışarıda geçirilen vakti daha zevkli hale getirir. Ana kucakları bebeklerin taşınması ve uyuyabilmesi için üretilir. Ana kucağı ile bebekler otomobil yolculuklarını daha rahat bir şekilde geçirirken ev içerisinde de farklı özelliklere sahip koltuklar ile oyun oynayabilir ve kaliteli zaman geçirebilir. Ana kucaklarının taşınabilir özellikte olması tercih edilmesinin en önemli sebepleri arasında yer alır. Ana kucakları bebeğin rahat etmesini sağlarken aynı zamanda ebeveynlerin de işlerini kolaylıkla yapmasına yardımcı olur. Ev içerisinde bebekle rahat hareket edebilmek zor olabildiği için ana kucakları bebeklerin belirli bir dönemde oturabildiği koltuklar olarak kullanılır. Koltukların özellikleri bebeklerin yaşlarına göre farklılık gösterir. Her markanın ürettiği farklı ana kucağı modelleri vardır. Tüm bu özellikleri ile ana kucakları ebeveynlerin vazgeçilmezleri arasında yer alır. 

  Ana Kucağı Modelleri

  Ana kucağı modelleri koltuğun kullanım alanına göre değişiklik gösterir. Ana kucaklarının ev tipi modellerinde çeşitleri daha fazladır. Araba koltuğu olarak kullanılabilen ana kucaklarının da farklı renk ve tasarımları bulunur. Ana kucağı taşıma koltuğu modelleri hem bebekleri taşımak hem de araba içerisinde oturma koltuğu olarak kullanmak için satın alınır. Bu iki fonksiyon bebeklerin güvenlikleri için önemlidir. Taşıma koltuklarında bebeklerin kilolarına göre farklı modeller bulunur. 0-13 kg arasındaki bebekler için üretilen taşıma koltuklarında araba içerisinde kullanılması için kemer aparatı bulunur. Taşıma sapı sayesinde kolaylıkla taşınan koltuklar araba içerisinde kullanıldığı durumlarda taşıma sapı öne ya da arkaya doğru hareket edebilir. Bazı koltuk modellerinde bebeklerin uyuyabilmesi için sallama pozisyonu özelliği de bulunur. Bebek arabaları ile uyumlu olan ana kucağı modelleri iki fonksiyonu bir arada sağladığı için ebeveynler tarafından tercih edilir. Ana kucakları bebeklerin rahat edebilmesi için özel kumaşlardan ve pedlerden üretilir. Bebeklerin oturma pozisyonu göz önünde bulundurularak üretilen ana kucakları özel ayarlanabilir modlara sahiptir. Bebeğin boyuna göre koltuğun yükseklik ölçüleri ayarlanır. Koltukların ağırlığı da modellere göre değişir. Extra bel desteğinin olduğu ana kucağı oturma koltuğu modelleri bebeklerin konforu için daha çok tercih edilir. Ev tipi ana kucakları sallanabilen, titreşimli ve oyuncaklı modelleri ile bebeklerin keyifli zaman geçirmesini sağlar. Oyuncaklı ana kucağı modelleri bebeklerin el ve göz koordinasyonu için tavsiye edilen koltuklardır. Bebeklerin motor kası gelişimine yardımcı olan oyuncaklı ana kucakları aynı zamanda zaman geçirmeleri için de kullanılır. Oyuncak bölümü ebeveynler tarafından takıp çıkarılarak koltuk oyuncaksız olarak da kullanılır. Ana kucaklarının renk ve kumaş seçenekleri de oldukça fazladır. Ana kucağı kırmızı modeli ile bebek odası içerisindeki renk uyumuna eşlik edebilir. Ürünlerin temizlikleri kumaş çeşitlerine göre değişiklik gösterir. Otomobil koltuğu olarak kullanılan ana kucaklarının bazıları yıkanabilir özelliklere sahip değildir. Bunun için koltuklarla birlikte koltuk kılıfı da satılır. Ev tipi modellerde ana kucaklarının kılıfları çıkarılarak yıkanabilir. Oturma koltuğu içerisindeki alan, bebekler için özel olarak dizayn edildiği için oturma, yaslanma ve yatma pozisyonlarında ürünler rahatlıkla kullanılır. 

  Ana Kucağı Fiyatları

  Ana kucağı fiyatları ürünlerin kullanım alanına göre farklı fiyat aralığında üretilir. Ürünlerin fiyatlarını ana kucağının sallanır, tenteli ve titreşimli olma özelliğine göre değişir. Buna bağlı olarak 0-18 kg, 15-36 kg, 9-18 kg ve 9-36 kg seçeneklerinde üretilen koltuklar boyutlarına göre de farklı fiyat çeşitliliğine sahiptir. En uygun fiyatlı ana kucağı modelleri ahşap malzemeden üretilir. Ürün ölçüleri 84 cm x 48 cm x 42 cm şeklindedir. Ana kucağı otomobil koltuğu olarak kullanılan modellerde fiyat aralığı oldukça geniştir. Sallanabilir ana kucağı koltukları taşınabilir koltuklara göre daha uygun fiyatlıdır. Titreşimli koltuklarla sallanabilir özelliğe sahip koltukların fiyat çizgisi benzerdir. Ana kucakları bebek ürünlerinin satıldığı sitelerde ve internet üzerinde online alışveriş sitelerinde satılır. Bu sitelerde marka çeşitliliğinin de fazla olması her özellikten ürünün bulunmasını kolay kılar. Ana kucağı mavi renk gibi farklı renk modelleri fiyata yansıyan özellikler arasında yer almaz.     

  Ana Kucağı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Ana kucağı satın alırken öncelikle ürünün yaşına dikkat etmek gerekir. Bebekler için araç koltuğu olarak kullanılabilen ana kucaklarında yaş kilo ile ölçülür. Ürünlerin maksimum ve minimum kilo aralığı ürün özellikleri arasında yer alır. Ana kucağının kullanım alanlarına göre değişen özellikleri ürünü satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli husustur. Kimi markaların kategorilerinde kız ve erkek bebek gibi iki farklı cinsiyet seçeneği bulunur. Ana kucağı mavi renkte erkek bebekler için üretilir. Ana kucağı pembe renkte ise kız bebekler için üretilir. Ana kucağı renk çeşitlerinde unisex ürünler de bulunur. Renkli, desenli, çizgi film temalı, hayvan karakterleri olan ana kucakları da vardır. Ana kucağı satın alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ürünlerin boyutlarıdır. Yeterli depolama alanı olmayan evler için daha küçük ürünler tercih edilebilir. Oyuncaklı ev tipi ana kucakları demonte olarak satın alınır. Ana kucağı satın alırken internet üzerinden kullanıcı yorumlarına bakılabilir. Ebeveynlerin tavsiyelerini göz önünde bulundurarak yapılan alışverişlerde ürüne dair memnuniyet artar. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery