Bebek İzleme Aynası

Bebek İzleme Aynası Fiyatları

8 Ürün gösteriliyor.
Bebek İzleme Aynası fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Bebek Kamerası Fiyatları
 • Bebek Kapı Süsü Fiyatları
 • Bebek Karyolası Fiyatları
 • Bebek Kirli Torbası Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Bebek İzleme Aynası Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek İzleme Aynası markası:

  En Çok İncelenen Bebek İzleme Aynası Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Bebek İzleme Aynası Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 8 Bebek İzleme Aynası modeli içerisinde en ucuz Bebek İzleme Aynası fiyatı 19.9 TL iken, en yüksek Bebek İzleme Aynası fiyatı 299.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek İzleme Aynası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bebek İzleme Aynası fiyatı ise 32.13 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Bebek İzleme Aynası Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Bebek İzleme Aynası

  Yenidoğan bebekler için geliştiren çeşitli ürünler bulunur. Hem bebeklerin sağlığı ve güvenliği hem de ebeveynlerin daha kolay hareket etmesini sağlayan ürünler bulunur. Bu ürünler arasında olan bebek izleme aynaları da pratikliği ve işlevselliği ile sıkça tercih edilir. Basit bir görünüme sahip olan aynalar aslında çok yönlü işlevlere sahip olur. Yolculuk sırasında ön koltukta oturan ebeveynlerin, bebeklerini kontrol edebilmesini sağlarken, aynı zamanda güvenli bir yolculuk yapmalarını sağlar. Bebek izleme aynası sayesinde kısa ve uzun yolculukları güvenli ve konforlu bir hale dönüştürebilirsiniz. Özellikle araç içinde sadece bir ebeveynin bulunduğu durumlarda oldukça işe yarayan bu ürün, trafik şartlarını kolaylaştırır. Çeşitli markalar tarafından üretilen bebek izleme aynaları, aslında dikiz aynası görevi görür. Kullanıcılara böylesine avantajlı bir araç üreten markalar içinde Baby&Plus, Bondigo, MinyBaby ve Home Puzzle gibi öncü isimler bulunur. Her bir marka kendi alanında başarı yakalamış olan ürünleri ile kullanıcı güvenini kazanır. Bebek ve bebek bakım ürünleri içinde kaliteli ve dayanıklı ürünleri hizmete sunarak, kullanıcıların istek ihtiyaçlarını net bir şekilde karşılar. Belirtilen markaların ürettiği bebek izleme aynaları, araç içinde kolay bir şekilde kullanılmaya hazır hale getirilir.

  Bebek İzleme Aynası Modelleri ve Özellikleri

  Ebebek şirketine ait olan Baby&Plus markası, kurulduğu ilk günden itibaren büyük bir ilgi görür. Bu ilginin sebebi hazırladığı ürünlerin çok yönlülüğü ve kalitesi ile ilgili olur. Hazırlanan bebek izleme aynaları da kullanım kolaylığı ve uzun ömürlü olması sayesinde ebeveynlerin sıkça tercih ettiği yardımcı araçlar içinde yer alır. Güvenlik dikiz aynası ismi ile de karşınıza çıkabilecek olan bu ürün, çeşitli özelliklere sahip olur. Kullanım rahatlığı sunan Baby&Plus bebek izleme aynası sayesinde uzun yolculuklarda, tatile giderken veya şehir içinde araç kullanırken, bebeğiniz ile birlikte güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Hem direksiyon başında hem de yolcu koltuğunda otururken bebeğinizin her anını takip edebilirsiniz. Bu ürünü dilerseniz bebeğinizin önüne dilerseniz de aracınızın dikiz aynasının altına yerleştirebilirsiniz. Ani ve tehlikeli durumlara karşı kontrol sahibi olabileceğiniz bir ortam yaratan ürün, bebeğinizi güvende tutmaya yardımcı olur. Arka koltukta uyuyan veya hareket halinde olan bebeğinizi kontrol etmek için sürekli olarak başınızı çevirmek istemiyorsanız, araç içi bebek izleme aynası edinebilirsiniz. Bu sayede trafik kurallarına uygun bir şekilde yolculuk yaparak, kendinizi ve bebeğinizi her zaman koruyabilirsiniz. Çok yönlü kullanım sağlayan ayna, farklı boyutlara göre çeşitlendirilir. İzleme aynasını dilediğiniz ölçüde seçerek, arka koltukta bulunan bebeğinizin kontrolünü devam ettirebilirsiniz. Görüş açısını genişleterek dilerseniz bebeğinizin hem yüzünü hem de oldukça önemli olan boyun kısmını sürekli izleyebilirsiniz. Baby&Plus bebek izleme aynası 19x24 cm boyutlarla sizlere geniş bir görüş alanı sunar. Bebek koltuğunun karşısına takabileceğiniz ürün bantlardan meydana gelir. Koltuk başlığına sarılan bantlar oldukça sağlam ve dayanıklı yapılara sahip olur. Araç sarsıntılarında, durma ve kalkma anlarında bantlar gücünü koruyarak sabit kalır. Oval şekillerle tasarlanan ayna bebeğinizin hareketli olduğu zamanlarda ki durumlarını detaylı görmenizi sağlar. Belirtilen özellikleri ebeveynlere sunan başka bir marka ise Bondigo olur. Fransa temelli kurulan marka, yenilikçi bakış açısı ile teknolojiyi bir araya getirerek üretim yapar. Hazırladığı bebek izleme aynaları da bu duruma en iyi örneklerden biri olur. İki farklı şekilde kullanılabilen Bondigo bebek izleme aynası, hem aracın ön camına hem de arka camına monte edilebilir. Cama yapıştırmak haricinde ürün içinde bulunan klipsi kullanarak güneşliğe de sabitleme şansınız bulunur. 7 cm uzunluğa ve 14 cm genişliğe sahip olan ürün ile bebeğinizi dilediğiniz açıdan görebilirsiniz.

  Bebek İzleme Aynası Fiyatları

  Bebek izleme aynaları uzun vadede yatırılan en kullanışlı bebek ürünleri arasında yer alır. Fiyatına göre oldukça avantajlı özellikleri bulunan ürünler, her bütçenin kolayca satın alabileceği şekilde hazırlanır. Fiyatı ile karşılaştırıldığında yüksek bir performans sunan ürün, bebeğinizi uzun yıllar güvende tutmaya yardımcı olur. Eğer böyle bir ürün satın almak istiyorsanız geniş bir ürün araştırması yapabilirsiniz. Fakat fiyat araştırması yaparken karşınıza çıkacak olan fiyatların birbirinden farklı olabileceğiniz bilmeniz gerekir. Çünkü bebek izleme aynası fiyatları kullanıcılara sunduğu farklı özelliklere göre belirlenir. Fiyatı belirleyen başlıca özellikler arasında kalite, dayanıklılık ve sağlamlık yer alır. Satın almak istediğiniz ürünün kalitesi artış gösterdikçe fiyatı da aynı şekilde artış gösterebilir. Ayrıca sahip olmak istediğiniz bebek izleme aynasının fiziki özellikleri de fiyatı belirli ölçüde etkiler. Ürünün eni ve boyu fiyatı direkt olarak etkileyen durumlar arasında yer alır. Aynı zamanda aynanın hareket kabiliyeti de bu durumda etkileyici rol oynar. Başlığın 360 derece dönüyor olması, sabit başlıklara göre farklı şekilde fiyatlandırılır.

  Bebek İzleme Aynası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Uzun yolculuklarda veya şehir içi trafikte seyahat ederken arka koltukta bulunan bebeğinizin güvenliği ve sizin dikkatiniz için bebek izleme aynası satın alabilirsiniz. Fakat satın almak istediğiniz ürünü seçerken dikkat etmeniz gereken belirli noktalar bulunur. Araç içi bebek izleme aynasının hem tasarımını hem de size sunduğu avantajları detaylı bir şekilde incelemeniz gerekir. Öncelikli olarak ürünü aracınızın neresinde kullanacağınızı belirleyebilirsiniz. Eğer özellikle ön cam veya özellikle arka cam için ürün satın almak istiyorsanız, belirlediğiniz ürünün bu kullanımlara uygun olması gerekir. Ön cam ve arka cam için yapışma özelliğine sahip vantuzlu ürünleri incelemeniz gerekir. Güneşliğe takarak ürünü kullanmak isterseniz, güneşliğe takma klipsi olan ürünler arasında tercih yapabilirsiniz. Fakat ürünü arabanın koltuğuna takmak isterseniz bantlı ürünlere yönelebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken başka bir konu ise aynaların boyutları olur. Oldukça farklı boyutlarda hazırlanan aynalardan istediğiniz ölçülere sahip olan ürünü satın alabilirsiniz. Belirtilen tüm özelliklere dikkat ettiğinizi düşünüyorsanız satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery