Oto Cam Suyu

Oto Cam Suyu Fiyatları

72 Ürün gösteriliyor.
Oto Cam Suyu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Cam Suyu modelleri ve Oto Cam Suyu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Cam Suyu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Michelin, Modacar, TveT, Castrol, Würth. 72 adet Oto Cam Suyu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Cam Suyu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oto Cam Suyu markası:

En Çok İncelenen Oto Cam Suyu Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Oto Cam Suyu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 72 Oto Cam Suyu modeli içerisinde en ucuz Oto Cam Suyu fiyatı 3.5 TL iken, en yüksek Oto Cam Suyu fiyatı 151.4 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Cam Suyu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Oto Cam Suyu fiyatı ise 25.97 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Cam Suyu Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Cam Suyu

Ulaşımda tercih edilen araçlar günümüzde en konforlu versiyonları ile beğeninize sunulur. Dilediğiniz gibi kullanabildiğiniz ve bakımını üstlendiğiniz araçlarınız, özgürlüğün tadını çıkarmanıza olanak tanır. Dilediğiniz zaman diliminde istediğiniz yere gitmek hemen herkesin hayalleri arasında yer alır. Araçlar ile bu hayaller daha net ve gerçek bir hale dönüşür. Tercih edilen araçların taşıdığı özellikler, donanımlar ve yenilenen çağa ayak uydurması oldukça önemlidir. Özellikle temizliği ve bakımı başlı başına bir konudur. Araçların cam temizliği ise yeni konu başlığıyla oldukça uzun listeler içerir. Araçların cam temizliğinde tercih edilen yöntemler kullanım amacına ve kişinin tercihine göre değişiklik gösterir. Burada öne çıkan faktör hangi amaçla camların silineceği konusudur. Özellikle oto cam suyu olarak belirtilen ürün, diğer cam sularından oldukça farklıdır. İçerik olarak farklı elementlere sahip olan oto cam suyu aracın camlarının hassasiyetine uygun olarak üretilir. Böylece hayati önem daha çok ön plana çıkar. İz bırakmadan temizlik yapmanın oldukça önemli olduğu bir noktada kullanılan malzemenin içeriği de incelenmeye değer. İklim koşulları, yağmur sırasında araç kullanımı, camın yapısı göz önünde bulundurulması gereken önemli başlıklar arasındadır.

Oto Cam Suyu Çeşitleri

Oto camlarında kullanılacak temizlik suları farklı çeşitlerde üretilir. Bu çeşitliliğin fazla olmasında iklim koşulları, yağmurlu havaların yoğunluğu, camın pürüzsüz ve çiziksiz olmasının taşıdığı hayati önem sıralanabilir. Çok soğuk havalarda don olayı görüldüğünde aracın camı da bu iklim koşulunda payına düşeni alır ve donar. Donmuş bir camla yola çıkmak neredeyse imkansızdır. Bunun için geliştirilen yöntemler ise sürücüleri ve araç sahiplerini rahatlatır. Oto cam sularına eklenen antifiriz ile donma riskine karşı önlem alınmış olunur. Oto cam suyu antifiriz ürünleri -30 dereceye kadar etkisini göstererek özel içeriği sayesinde camların donmasını ve bulanık bir görüntü oluşmasını engeller. Böylece don olayı yaşanan çok soğuk bölgelerde dahi araçlar pratik ve kolay bir kullanım imkanı sunar. Oto cam suyu antifirizli çeşitleri hemen her kullanıcı tarafında en çok tercih edilen ürünler arasında yerini alır. Soğuk havaların baş göstermesi ve kış ayının gelmesiyle birlikte artan talepler doğrultusunda ürünün muadilleri de piyasaya farklı boyutlarda ve miktarda sunulur. Oto camsil suyu normal cam sularından daha farklıdır. İçerikleri ve özel formülleri ile daha net görüş açısı yakalanması amaçlanır. Özellikle trafik anında, seyahatlerde net bir görüntü çoğu zaman hayat kurtarır. Oluşan kazaların nedenlerine bakıldığında görüş açısı yetersizliği faktörünün de oldukça üst sıralarda yer aldığı görülür. Hayatın içinde yer alan detaylar bu örnekte olduğu gibi hayat kurtarma görevini dahi üstlenebilir. Buna benzer birçok olumsuzluğun önüne geçilmesi, temiz, bakımlı bir aracın vitrini olarak değerlendirilen ön ve arka camların pırıltısı ile öne çıkar. Oto cam suyu kullanımı oldukça kolay ve pratik bir işlem gerektirir. Kaputun altında yer alan yuvarlak kapaklı hazne doldurularak gerekli olan cam suyu temin edilmiş olunur. Araba için cam suyu ne kadar önemli ise cam sularında bulunması gereken maddeler ve özel içerik de bir o kadar önem taşır. Genellikle mavi renkte bulunan oto cam suları kolaylıkla temin edilebilen ürünler arasında yerini alır. İşlevi yanında hoş kokulu ürünlerin de sıklıkla tercih edildiği cam sularında parfümlü oto cam suyu incelenen ve ilgiyle takip edilen çeşitler arasında yerini alır.

Oto Cam Suyu Fiyatları

Oto cam suyu fiyatları içerdiği özellikler dikkat alındığında farklı aralıklarda sunulur. Fiyatların belirlenmesinde öne çıkan faktörler cam suyunun antifirizli olup olmaması, parfüm seçenekleri, sıvı ya da tablet özellikleri etkili rol oynar. Oto cam suyu özellikleri farklı gereksinimlere yanıt bulmaya çalışır. Kullanıcıların talepleri doğrultusunda üretilen ürünler, bu yüzden oldukça fazla seçenek sunar. Tüm bu beklentiler ve çeşitlilik ise fiyat aralıklarına yansıyabilir. Ürünleri temin etmek oldukça kolaydır. Bununla birlikte farklı zaman dilimlerinde uygulanan indirim ve kampanyalar ürünleri daha düşük fiyat ile temin etmenize olanak tanır. Cimri.com sitesi aracılığı ile ürün hakkında hem kampanyaları yakında takip edersiniz hem de detaylı bilgilere ve özelliklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Zamandan ve bütçenizden tasarruf ederek ürünün daha makul aralıklarda temin edilmesi için ön hazırlığı başarıyla tamamlamış olursunuz. Oto cam suyu tableti ile ürünün diğer versiyonunu da kolaylıkla temiz edebilirsiniz. Konuyla ilgili merak ettiklerinizi filtreleme özelliği sayesinde öne çıkararak zaman kaybetmeden öğrenebilirsiniz.

Oto Cam Suyu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Oto cam suları farklı iklim koşulları ve araç kullanımı göz önünde bulundurulduğunda hayati bir önem taşır. Bu yüzden her su ve kimyasal, cam suyu olarak kullanılamaz. Özel içeriği sayesinde tercih edilecek ürünler çeşitlilik gösterir. Kanalların temizliği ve kireç tutmaması da önem taşıyan bir diğer önemli konudur. Araç cam suyu kireç çözücü çeşitleri ile beklentilerin fazlasıyla karşılanmasını sağlayan ürünler, derinlemesine temizliğin de vazgeçilmezidirler. Oto cam suyu tercih edilirken hangi gereksinimin olduğu öncelikle tespit edilir. Donma riskine karşı bir ürün tercih edilecekse antifirizli cam suları kullanılır. Bununla birlikte dört mevsime tercih edilecek cam suları da mevcuttur. Camların çizilmesini önleyici ve kireçlenmeyi minimize edici cam suları ise tercih edilmesi gereken bir diğer ürünlerdendir. Böceklenlerin çok olduğu bir bölgede ya da yaz aylarında yolculuk tam bir işkenceye dönüşebilir. Böcek önleyici cam suları içerdiği özel formül sayesinde bu sorunu ortadan kaldırır ve net bir görüntü sağlar. Trafikte, olumsuz hava koşullarında hayati bir öneme sahip olan görüş alanı temiz ve sık bakımı yapılan bir cam ile mümkündür. Ön ve arka camların temizliğinde kullanılan ürünler de temizliğin en büyük belirleyicileri arasında yerini alır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery