Oto Buğu Ürünleri

En Ucuz Oto Buğu Ürünleri Fiyatları

8 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Oto Buğu Ürünleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Buğu Ürünleri modelleri ve Oto Buğu Ürünleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Buğu Ürünleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Modacar, Automix, Sonax, SJCam, Divortex. 8 adet Oto Buğu Ürünleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Pioneer DEH-X1950UB Oto Teyp
Pioneer DEH-X1950UB Oto Teyp
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

En uygun fiyatlı Automix ve Carpex marka oto buğu önleyici seçeneklerini cimri.com sitesinde bulabilir, ürün fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Araba Camı Buğusu Nasıl Önlenir?

Bu problem, kış aylarında ve aracın için sıcak, dışarıdaki hava çok soğuk olduğunda gerçekleşir. Ön cam hava nedeniyle soğuktur ve araç içinde ısı ile buharlaşmış nem, ön cama çarpıp soğuk ile yoğunlaşarak nem oluşturur. Aracınızda bu problem varsa havalandırma ya da klimanın olduğu bölgede yarım daireye benzeyen ve üzerinde buharlaşmayı tarif eden çizgiler olan bir buton olacaktır ve ön cama doğru hızlı bir şekilde sıcak hava vererek, o bölgedeki sorunu çözer. Bazı araçların arka camında buğu için rezistans da vardır. Bu sistemler çok soğuk havalarda yeterli olmaz ve araba buğu ürünlerini kullanmanız sizin için en doğrusu olacaktır.

Oto Cam Buğu Önleyici Nasıl Kullanılır?

Buğu oluşmadan önce kullanmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Aracınızı kullanmadan önce üzerinde yazan kullanma talimatları doğrultusunda, ön camınıza ve diğer buğu olmasını istemediğiniz diğer cam yüzeylere spreyi sıkın. Sonrasında, camı üzerinde belirtilen bir şekilde, dalga bırakmayacak ve kuru bir bez ile silin. Bu işlemi tamamladıktan sonra, yolunuza bir bulanıklaşma ve nem problemi olmadan devam edebilirisiniz. Oto cam nem önleyicinin üzerinde farklı bir kullanım şekli söz konusu değilse; bu uygulama sizin için yeterli olacaktır. Oto cam buğu önleyici spreyi bezin üzerine sıkmamanız gerektiğini unutmayın ve mutlaka önce sama sıkıp sonrasında kuru bir bez ile silin. Etkisini yitirmeye başladığında yeniden uygulamanızda bir sakınca yoktur. Aracınızı soğuk bir bölgede ve mevsimde kullanıyorsanız, her gün ya da iki günde bir kullanmanız faydalı olacaktır.

Oto Cam Buğu Önleyici Sprey Fiyatları Ne Kadardır?

Arabalarınızda seyahat halindeyken aniden oluşan buğulanma ve nem problemine karşı, camlarda kullanabileceğiniz en ucuz oto cam buğu önleyici ve nem giderici seçeneklerini, cimri.com sitesinde, araba ve motosiklet aksesuarları kategorisi altında yer alan, oto kışlık bakım ürünleri sekmesini tıklayarak, oto buğu ürünleri başlığını seçerek; ürünleri listeleyebilir, fiyat ve özelliklerini kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.