track source
track source

Mazot Filtresi

Mazot Filtresi Fiyatları

849 Ürün gösteriliyor.
Mazot Filtresi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Mazot Filtresi modelleri ve Mazot Filtresi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Mazot Filtresi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bosch, Mann, Filtron, Ford, Sardes. 849 adet Mazot Filtresi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Mazot Filtresi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Mazot Filtresi markası:

2021 yılı Mazot Filtresi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 849 Mazot Filtresi modeli içerisinde en ucuz Mazot Filtresi fiyatı 10.4 TL iken, en yüksek Mazot Filtresi fiyatı 2317.02 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Mazot Filtresi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Mazot Filtresi fiyatı ise 56.77 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Mazot Filtresi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Mazot Filtresi

Araçların deposuna giden yakıtın içinde partiküller bulunabilir. Parçacıklı yakıtlar araçların yakıtına zarar verebilir. Yakıt filtresi, araç deposuna giren yakıtı süzer ve temiz bir şekilde yakıtın içeri girmesini sağlar. Yakıt filtresi içten yanmalı bütün motorlarda kullanılan bir araçtır. Motorin, benzin ve lpg ile çalışan araç motorlarında yakıt filtresi kullanılır. Motor özelliklerine göre filtre çeşitleri de farklılık gösterir. Her arabanın motoru farklı olduğu için kullanılan filtrelerde farklılaşır. Mazot filtresi, motorun yanma odalarına yakın bir yerde bulunur ve içeri giren yakıtın temiz olmasını sağlar. Mazot filtresini aracın motor sağlığı için belirli aralıklar ile değiştirmek gerekir. Benzine göre daha yoğun kıvamlı olan mazot, filtreleri daha hızlı yıpratabilir. Yaklaşık her 20 bin kilometrede aracınızın mazot filtresini değiştirmelisiniz. Yıpranan filtre işini yapamaz ve aracın motoruna zaman içinde zarar verebilir. Düzenli değiştirilen yakıt filtresi ile aracınızın motor ömrünü koruyabilirsiniz. Her araba motoru için uygun seçenekler sunan yakıt filtresi çeşitleri uygun fiyatları ile bütçeleri sarsmaz.  

Mazot Filtresi Çeşitleri

Yakıt filtresi arabalar için önemli parçalarından biridir. Aracın deposuna giden yakıtın temiz bir şekilde içeri girmesini sağlayan yakıt filtreleridir. Parçacıklı yakıtlar araçların motoruna zarar verebilir. Benzin, dizel ve lpg gibi yakıtlar ile çalışan içten yanmalı motorlar için yakıt filtresi kullanılmalıdır. Motorin kıvamlı ve yapışkan bir yapıda olduğu için mazot filtrelerini kısa sürede tıkayabilir. Bu yüzden belirli aralıklar ile mazot filtrelerini değiştirmelisiniz. Düzenli periyotlarda değiştiren mazot filtreleri, dizel motorunun ömrünü korumaya yardımcı olur. Mazot filtresinin bozulduğunu veya tıkandığını aracınızın çekiş gücündeki düşmelerden anlayabilirsiniz. Aracın motorunun zarar görmemesi için en kısa sürede mazot filtresini değiştirmeniz gerekir. Araçların motor özelliklerine göre filtre çeşitleri de farklılık gösterir. Her arabada kullanılan motor çeşitleri farklı olduğu için ihtiyaç duyulan yakıt filtresi özellikleri de değişiklik gösterir. Clio 4 mazot filtresi, bu modeldeki araçların motoru ile eşsiz uyum sağlar. Yüksek performans gösteren mazot filtresi, yakıtın temiz bir şekilde motora girmesini sağlar.  Mazot filtresi çeşitleri ikiye ayrılır. Sensörlü ısıtmalı ve kâğıt filtre seçenekleri sunan mazot filtre seçeneklerinden aracınız ile uygun olanı kullanabilirsiniz. Sensörlü mazot filtresi bir sorun olduğu zaman, motor arıza lambasını yakar. Böyle durumlarda mazot filtrenizi kontrol edebilir, gerekli durumlarda değiştirebilirsiniz.  Accent Blue mazot filtresi modelleri araçların üretim yılına göre farklılık gösterir. Belirli aralıklar arasındaki motorlar ile uyum sağlayan mazot filtreleri, motor gücüne seçilmelidir. Motorun hacmine göre mazot filtresi özellikleri de değişiklik gösterir. İ20 mazot filtresi çeşitliliği sayesinde farklı yıllarda üretilen ve farklı hacimlere sahip motorlar için uygun ürünler sunar. Mazot filtrelerin araçlar ile uyumlu olması için, motor özelliklerine göre seçim yapmalısınız. Clio 3 mazot filtresi genellikler 3 serisini kapsayan motorlar için uygun yakıt filtreleridir. Aracın motor kapasitesine ve gücüne göre filtre özellikleri değişiklik gösterir. Araçların motor ömrünü korumak ve yakıttan tasarruf etmek için mazot filtrelerini düzenli aralıklar ile değiştirmelisiniz. Tıkanmış veya bozulmuş bir filtre aracınızın yakıt tüketimini arttırır ve performansını düşürür. Ayrıca, ilerleyen zamanda çeşitli motor arızalarına yol açabilir.

Mazot Filtresi Fiyatları

Araçların performansını ve motor ömrünü korumak için yakıt filtreleri kullanmak önemlidir. Mazot filtreleri, yakıtın temiz bir şekilde motora ulaşmasını sağlar. Farklı yıllarda üretilen motor seçenekleri ve markaları için çeşitli mazot filtre seçenekleri vardır. Aracın markasına ve motor hacmine uygun olan mazot filtre seçeneklerini tercih etmelisiniz. Mazot filtresi fiyatları, ürünleri malzemesine ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Kaliteli ve sağlam mazot filtrelerini kullanarak, ürünleri uzun süre kullanabilirsiniz. Ayrıca, araç motorlarının orjinal ürünlerini tercih etmek, aracın motor durumu için önemlidir. Motor ile eşsiz uyum sağlayan mazot filtrelerinden maksimum verim alabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden seçenekler sunan mazot filtreleri, motorların üretim yıllarına göre farklılık gösterir. Uygun fiyatları ile yüzleri güldüren mazot filtreleri çeşitliliği sayesinde aracınızın motoruna eşsiz uyum sağlar. Dilerseniz sayfamızda yer alan mazot filtresi çeşitlerini inceleyebilir, aradığınız ürünü kolay bulabilmek için filtreleri kullanabilirsiniz. 

Mazot Filtresi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Araç motorlarına temiz yakıt gitmesini sağlayan yakıt filtreleri motor performansı için önemlidir. Aracın yakıt özelliğine göre yakıt filtresi değişiklik gösterir. Dizel motorlar için mazot filtresi kullanılır. Mazot filtresi seçerken bazı özelliklere dikkat etmek, sizlere ürünlerde maksimum fayda almanızı sağlar. Aracın motor hacmine uygun mazot filtresi kullanmanız gerekir. Motor hacimleri araç özelliklerine ve segmentlerine göre farklılık gösterir. Yüksek hacme sahip bir motor için üretilen mazot filtresini küçük motorlarda kullanamazsınız. Mazot filtresi özellikleri, motorların hacmine göre değişir. Her araçta kullanılan motor modeli farklı olduğu için, mazot filtresi satın alırken aracınızın motoru ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Araç motorlarının üretim yılları mazot filtre seçiminde bir etkendir. Gelişen teknoloji ile araç motorları farklılaşmaya başladı. Bu yüzden mazot filtresi seçerken aracınızın motorunun üretim yılını göz önünde bulundurmanız gerekir. Doğru yapılan mazot filtresi seçimi, aracınızın motor ömrünü korur. Ayrıca, uygun mazot filtresi kullanımı, aracınızı yakıttan oluşabilecek motor arızalarından koruyabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery