track source
track source
track source

Oto Kalorifer Kokusu

Oto Kalorifer Kokusu Fiyatları

43 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Oto Kalorifer Kokusu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Kalorifer Kokusu modelleri ve Oto Kalorifer Kokusu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Kalorifer Kokusu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Michelin, Modacar, TveT, Discover, Areon. 43 adet Oto Kalorifer Kokusu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Kalorifer Kokusu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oto Kalorifer Kokusu markası:

2021 yılı Oto Kalorifer Kokusu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 43 Oto Kalorifer Kokusu modeli içerisinde en ucuz Oto Kalorifer Kokusu fiyatı 8.0 TL iken, en yüksek Oto Kalorifer Kokusu fiyatı 40.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Kalorifer Kokusu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Ekim 2021 tarihinde ortalama Oto Kalorifer Kokusu fiyatı ise 24.82 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Kalorifer Kokusu Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Kalorifer Kokusu

Otomobil bakımı dendiğinde akla birbirinden farklı çeşitleri olan silme suları, temizleyici maddeler gelir. Fakat araç içini temiz tutmak, havanın güzel kokmasını sağlamak tek bir ürün ile gerçekleştirilebilir. Her aracın içinde ısı dengesini sağlamak için kullanılan ve içerideki atmosferin devirdaim yapmasını sağlayan bir kalorifer sistemi bulunur. Bu sistem sadece ısınma ve soğuma işlevini değil atmosfer temizliği işlemini de yapar. Araba klima kokusu, kalorifere yerleştirilerek kullanılır. Bu esanslar içerideki havanın temizlenmesi ve güzel kokması için kullanılır. Esansların birbirinden farklı çeşitleri var. Bu ürünlerin tümü doğadan ilham alınarak üretilir. Araçtaki klimalar uzun süre kullanıldıktan sonra hoş olmayan kokular yaymaya başlar. Bu ürün buraya klik mekanizması ile yerleştirilerek içeriden gelen o kötü kokuyu güzel olanlarla değiştirir. Ürünler sağlığa dost olmaları ve çevre dostu olmaları ile ön plana çıkar. Model ve model bilgisi, görsel bilgisi ve benzeri özellikler hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, fiyat ve benzeri konularda bilgi almak için Cimri’de bulunan ürünleri, satın alma seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Oto Kalorifer Kokusu Çeşitleri ve Özellikleri

Oto kalorifer kokusu modelleri genel olarak ürünün esansının ne olduğuna, üretici firma bilgilerine, gramaj ve boyut bilgilerine son olarak da kullanım şekline göre birbirinden farklılaşır. Piyasada birbirinden farklı kokular bulunur. Bu ürünler ilk bakışta içerdikleri aromatik kokulara göre birbirinden ayrılır. Kiraz kalorifer koku seti adından da anlaşılabileceği gibi set halinde satışa sunulur. Set olarak satılan bu çeşit Japon kiraz ağaçlarından ilham alınarak yapılır. Ürünün esansı hafif tatlımsı ve şekerli bir ahenge sahip. Ürün iki farklı parçadan oluşur. Bu parçalardan biri otomobil kapısına konması için bir diğeri de klimaya takılmak için üretilir. Ürünün rengi tatlı bir pembe olacak şekilde tasarlanır. Gerek renk gerekse diğer özellikleri ile bu model kadın kullanıcıların severek kullandığı modellerin içinde yer alır. Okyanus kalorifer kokusu ferahlatıcı kokular arasında yer alır. En sevilen ve en çok tercih edilen araç temizleme malzemesi olan ürün doğadan ilham alınarak tasarlandı. Ürün içinde okyanus aromalarını andıran taze esanslar kullanılır. Bu durum görüntü olarak da desteklenir ve ürün genelde mavi renkte üretilir. Ürün kullanıldığı ortama doğal ve ferah bir hava verir. Oldukça kalıcı ve güçlü olan bu etki uzun süre ortamda kalır. Deniz tuzu ve deniz tatili havasını aracında da hissetmek isteyen kullanıcılar bu ürünü severek kullanır. Özellikle erkek kullanıcılar bu ürünü kadınlara göre daha çok tercih eder. Oto parfümü olarak satılan materyallerin tümü araç içindeki temizlik hissini ve sigaradan, kaloriferden gelen hoş olmayan kokuları önlemek için kullanılır. Bu tip modellerin birbirinden farklı çeşitleri bulunur. Portakal çiçeği, okyanus, lavanta, sümbül, vanilya, zambak esanslı çeşitler bu ürünlerin ilk akla gelenleri arasında yer alır. Portakallı olanlar Akdeniz ve Ege’nin havasını, turunç ve denizin atmosferini otomobilinizin içine taşır. Bu tip ürünler ile arabanızın atmosferini değiştirebilir, her nerede olursanız olun kendisini bir Ege ya da Akdeniz’de bir sahil kasabasındaymış gibi hissedebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi için sitede bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Oto Kalorifer Kokusu Fiyatları

Oto kalorifer kokusu fiyatları, ürünün aromasına, set halinde satılıp satılmadığına, kimler tarafından daha çok tercih edildiğine ve marka ve ürün bilgileri gibi özelliklere göre değişir. Sevilen aromaları olan modeller, yani popüler olarak daha çok satın alınan modeller fiyat olarak daha az satın alınan modellere göre daha yüksek fiyatlara satılır. Kimi modeller okyanus aromalı kimileri de kiraz, portakal, lavanta gibi çiçek ve meyve kokularına sahip olacak şekilde üretilir. Nadir rastlanan kiraz kokusu gibi çeşitler özel ya da dönemsel olarak üretildikleri için lavanta, zambak gibi klasik çiçek ve doğa kokulu modellere göre daha yüksek fiyatlara satışa sunulur. Set halinde satılan ürünler ise tekli olarak satılanlara göre daha yüksek fiyatlara satılabilir. Bunun sebebi setin içinde toplam iki farklı kullanım biçimine sahip modelin bulunması olur. Özellikle kokuya hassas olan kişiler için üretilen anti-alerjen çeşitler de özel tasarımları nedeniyle daha yüksek fiyatlara satılır. Fiyat olarak yüksek fiyatlı olan çeşitleri bile uygun meblağlara satın alabilirsiniz. Kampanya ve indirimler günlerini takip ederek ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz.

Oto Kalorifer Kokusu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Oto kalorifer kokusu satın alırken dikkat etmeniz gereken belli başlı özellikler bulunur. Havadaki atmosferi değiştiren bu ürünlerin doğrudan insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen maddelerden yapılıp yapılmadığını kontrol edin. Bunun için piyasada adı duyulmamış markalar yerine daha bilindik markaların ürettiği modelleri satın alabilirsiniz. Bunun dışında aldığınız şeyin koku özelliklerini de dikkatle inceleyin. Çiçek esanslarına alerjisi olan ya da kokulara karşı hassasiyeti olan kişiler beyaz sabun kokuna benzer olan hafif aromalı çeşitleri tercih edebilir. Ekonomik olarak bütçesine uygun alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar özel indirim günlerinde yapılan kampanyaları da yakından takip edebilir. Bunun dışında sitede bulunan kullanıcı yorumlarını ve puanları da inceleyebilirsiniz. Bu yorumlar ürünü sizden önce satın alan diğer kullanıcılar tarafından yapıldığı için ürünün güvenli olup olmadığını bu yorumları inceleyerek anlayabilirsiniz. Cimri üzerinde modellerin özelliklerinin yanı sıra farklı satın alma seçenekleri ve farklı satıcılardaki fiyat bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Cimri, uzman satış ve teknik ekibi ile keyifli bir alışveriş yapmanız için çalışır ve size keyifli alışverişler diler. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery