Bagaj Çitaları

En Ucuz Bagaj Çitaları Fiyatları

56 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

BAGAJ ÇITALARI NEDİR?

Araçlarda modifiye ürünlere önem veren ve ‘’aracımda modifiye olmazsa olmazımdır.’’ diyenler için bir alternatif ürün daha; ‘’bagaj çıtası’’. Bagaj çıtası bagaja takılan bir üründür. Göz zevkine ve estetiğe önem veren, uzaktan bile fark edilmesini isteyen modifiye tutkunları için güzel bir alternatiftir. Bagaj çıtaları farklı ölçülerde sunulur. Üretimlerinde paslanmaz ürünler kullanıldığı için dayanıklıdır, ayrıca krom olmasından dolayı aracınıza parlaklık katarak göze hoş gelen estetik bir görünüme kavuşmasına destek olur.

Tavan çıtaları ve bagaj çıtaları, bagaj çıtası yedek parçaları alternatiflerini en uygun fiyat garantisi ile almak için, cimri.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Modacar ve Z Tech markalı ürün alternatifleri vardır. Beğendiğiniz ürünlerin fiyatlarını site üzerinden karşılaştırabilir, sizin için en uygun olanları kolaylıkla seçebilirsiniz. Cimri.com sitesine üye olduktan sonra, satın almak istediğiniz ürün üzerindeki ‘fiyat alarmları’ butonunu aktif konuma getirdiğinizde, indirim, ucuzluk ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

Bagaj çıtasının montajı nasıl yapılır ?

Bagaj çıtalarının montajı kolaylıkla yapılabilmektedir. Çift taraflı bant ile kolayca yapıştırılabilmektedir. Araçların hiçbir yerine de zarar vermez. Fakat dikkat edilmesi gereken bir konu, bagaj çıtası satın alırken aracın marka ve modeline göre almak gerektiğidir. Bagaj çıtasının, aracın marka ve modeline uygun olup olmadığı mutlaka kontrol edilmelidir. Bagaj çıtası monte edilirken ıslak bir ortam olmamasına dikkat edilmelidir. Ayrıca bagaj çıtasının yapıştırıldığı yüzey de temiz olmalıdır. Bagaj çıtasını kullanmak istemediğinizde, kolayca çıkartabilir, farklı bir zamanda tekrar kullanabilirsiniz.

Bagaj Çıtası Çeşitleri Nelerdir ?

Bagaj çıtalarının, bagaj altı çıtaları ve bagaj üstü çıtaları, tavan çıtaları olmak üzere üç çeşittir. Bagaj altı çıtaları bagaj kapağının alt kısmına montaj edilirken, bagaj üstü çıtaları ise bagajın üst kısmına montajı yapılır. Paslanmaz ürünler kullanıldığı için vereceği parlaklık ile dikkat çekici bir modifiye ürünü olarak tercih edilebilir.

Özetlemek gerekirse, bagaj çıtaları, araçlarında estetik açıdan farkındalık yaratmak isteyenler için ideal, ayrıca sağlamlığı açısından da kullanışlı bir üründür. Sadece alırken dikkat edilmesi gereken konu, aracınızın marka ve modeline uygun olup olmadığıdır. Piyasada çok çeşitleri olmasına rağmen uygun fiyatlı olanları da mevcuttur.