track source
track source

Motorsiklet Kaskları

Motorsiklet Kaskları Fiyatları

542 Ürün gösteriliyor.
Motorsiklet Kaskları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Motorsiklet Kaskları modelleri ve Motorsiklet Kaskları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Motorsiklet Kaskları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Kappa, Modacar, Givi, Quiksilver. 542 adet Motorsiklet Kaskları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Motorsiklet Kaskları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Motorsiklet Kaskları markası:

En Çok İncelenen Motorsiklet Kaskları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 5 Motorsiklet Kaskları ürünü:

2021 yılı Motorsiklet Kaskları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 542 Motorsiklet Kaskları modeli içerisinde en ucuz Motorsiklet Kaskları fiyatı 21.9 TL iken, en yüksek Motorsiklet Kaskları fiyatı 14212.02 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Motorsiklet Kaskları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Motorsiklet Kaskları fiyatı ise 188.45 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Motorsiklet Kaskları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Motorsiklet Kaskları modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Motorsiklet Kaskları modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Motosiklet Kaskları

Çağımızda motosiklet tutkunluğu ile çoğalan motor ve türevleri araçlar gün geçtikçe daha fazla ilgi görür. Motosikletin verdiği haz ve tutku diğer araçlara nazaran daha farklı olur. Motosiklet tutkunlarının her zaman daha dikkatli ve güvende olması gerekir. Araç üzerinde sürücünün olabilecek her türlü duruma karşı her zaman dikkatli ve temkinli olması güvenlik açısından büyük önem taşır. Bu yüzden sürücünün gerekli tedbirleri alması öncelikli önlemler arasında yer alır. Motor üzerinde iken sürücünün alması gereken ilk önlem kendi güvenliği için ekipmanlarının tam olması olur. Seyir halinde olabilecek aksiliklerde sürücüyü en çok koruyan ekipmanlar içinde motosiklet kaskı bulunur. Sizleri büyük kaza ve hasarlardan koruyan motosiklet kaskınız sağlam ve kaliteli olması çok önemli bir koşul olur. Motosiklet kasklarının birçok çeşidi ve özelliği bulunur. Bu yüzden motosiklet kaskı almadan önce dikkat etmeniz gereken püf noktalar bulunur. Kendinize amacınıza uygun ve motorunuza göre bir motosiklet kaskı almak isterseniz belirli özelliklere göre seçim yapmanız gerekir.

Motosiklet Kask Çeşitleri

Motor üzerinde seyreden sürücülerin mutlaka yola çıkmadan önce motosiklet kaskı takması zorunlu bir kural haline gelir. Yapılan trafik kazalarında, motosiklet kaskı ile yapılan kazaların verdiği hasar, motosiklet kaskı olmadan yapılan kazalara nazaran daha az hasar oluşturduğu sonucunu verir. Ölüm oranlarına bakıldığı zamanda bu veriler doğrulanır. Bu sebeplerden dolayı motosiklet üzerinde kask olmadan seyir halinde olmak ceza almanıza yol açar. Kendi sağlığınız için ve başka insanların can sağlığı için mutlaka motosiklet kaskı kullanmanız gerekir. Fakat her sürücünün istediği herhangi bir motosiklet kaskını kullanması yanlış ve güvensiz olur. Motosiklet kaskının kullanılan motor ve sürücüye uygun koşullarda olması en doğru sonuçları doğurur. Bu yüzden kullanıcıya birden fazla motosiklet kask çeşitleri sunulur. Çeşitliliğin nedeni motosiklet kasklarının özelliklerine ve sürücünün beklentilerine göre değişim gösterir. Öncelikli olarak motosiklet kullanımını nerede ve hangi amaçla yaptığınıza göre değişir. Şehir dışı ve yüksek hızlarda motor kullanıyor iseniz sahip olmanız gereken motosiklet kaskı yüksek hızlı sürüşlere dayanaklı olmalı. Oluşabilecek herhangi bir kazaya karşı yüksek hız ile alınan darbeye karşı sürücüyü koruyabilmeli. Bu yüzden belirli hız aralıklarına göre üretilen farklı motosiklet kaskları üretilir. Yarışlar için ve yüksek hıza uygun kask arıyorsanız sahip olmanız gereken motosiklet kaskı profesyonel olması gerekir. Tam korumaya özel olarak üretilmiş profesyonel motosiklet kaskları darbe sonucunda sürücünün baş bölgesini tamamen korur. Yüksek hızlı alınan darbelerde dahi kaskın hiçbir tarafı açılmadan güvenlik sağlar. Sadece hava girişlerine sahip olan profesyonel motosiklet kaskları konforu ve sürüş keyfi ile sizlere seyir halinde güvenli bir şekilde yolculuk imkanı verir. Yüksek darbelere karşı kendinizi koruyabilecek ve uzun yolculuklar için de birebir olan diğer bir kask çeşidi ise karbon motosiklet kaskı olur. Karbon ile üretilen bu kask çeşitleri yüksek bir kaliteye sahip olup alınabilecek tüm darbelere karşı duvar gibi sağlam olması ile meşhurluğunu elinde tutar. Sağlam olması yanında aynı zamanda çok hafif olması uzun yolculuk seven sürücülerin favorileri arasına girer. Sürücüyü terletmeden yolculuk yaşama imkanı veren karbon kasklar sizlere en rahat yolculuğu yaşatır. Huzurlu yolculuk sağlayan tam korumaya sahip olan full face kask çeşitleri de sürücülerin seçenekleri arasında yer alır. Motosiklet kaskı full face olarak tercih edildiği zaman konfor ve sürüş keyfinin yanında oluşabilecek tüm sürtünmelere karşı tüm yüzünüzü tam olarak korur. Uzun yolculuklar için sağlam kabuk yapısına sahip motosiklet kaskı arıyorsanız full face modellerini araştırabilirsiniz.

Motosiklet Kaskları Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Amacınıza uygun ve size tam güvenlik sağlayan motosiklet kaskları arasında tercih yaparken dikkat etmeniz gereken çok önemli koşullar bulunur. Motosiklet kaskı modelleri arasından seçim yaparken öncelikli olarak kullandığınız motora uygun olması gerekir. Alacağınız kask modelinin hava deliklerinin olması sizlere konfor sağlar. Ayrıca istediğiniz motosiklet kaskı içinde telefon konuşması yapmak isterseniz bu özelliğe sahip olan kaskları araştırmanız gerekir. Böylelikle kask içinde telefonunuza bağlanarak kendinize ekstra bir güvenlik duvarı oluşturabilirsiniz. Bilmeniz gereken diğer özellik ise motosiklet kaskları yaz ve kış kullanıma uygun olarak ayrı özellikler ile üretilir. Hava koşullarına uygun olması gereken motosiklet kaskları içinden sizleri rahatsız etmemek adına mevsimsel özellikleri dikkate alarak tercih yapmanız gerekir. Bu özelliklere göre üretim yapan motosiklet kaskı markaları arasından sizin ihtiyacınıza uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Son olarak alacağınız kask ile kullanım sağladığınız zaman da dikkat etmeniz gereken noktalar bulunur. Kullandığınız kask herhangi bir kazada hasar veya darbe aldıktan sonra aynı kask ile sürüş yapmamanız gerekir. Aksi halde kaskın dayanıklılık seviyesi düştüğü için aynı performans ile koruma sağlanamayabilir.  

Motosiklet Kask Fiyatları

Bilindiği üzere motor kazalarının doğurduğu sonuçlar dönüşü olmayan hasarlara yol açabilir. İnsan sağlığının hayattaki en önemli durum olduğunu sürücülerin kavraması kendileri ve diğer insanlar için tartışılmaz bir gerçeklik oluşturur. Bu yüzden kask alırken harcamanız gereken miktarlardan kaçınmamak gerekir. Motosiklet kask fiyatları bazı özelliklere göre değişim gösterir. Bu özellikler arasında sahip olmak istediğiniz kask modelinin konforu, sizlere sunduğu çeşitli imkanlar yer alır. Ayrıca tasarım kasklar kişiye özel yapıldığı için farklı fiyatlara sahip olabilir. Kendinize özel yapılmış bir motosiklet kaskına sahip olmak isterseniz fiyat farklılıklarına kabul etmeniz gerekir. Üretilen kasklarda kullanılan koruyucu maddelerin farklı olması da alacağınız kaskın fiyatını etkiler. Bütçenize uygun olan motosiklet kaskı en ucuz şekilde sizin olsun isterseniz fiyatları araştırmaya başlayabilirsiniz. İlk kez kask alıyorsanız veya sahip olduğunuz kaskınızı değiştirmek isterseniz kasklarda bulunan geniş çaplı özellikleri dikkate almanız fayda sağlar.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery