track source

Akü & Akü Malzemeleri

Akü & Akü Malzemeleri Fiyatları

1096 Ürün gösteriliyor.
Akü & Akü Malzemeleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Akü & Akü Malzemeleri modelleri ve Akü & Akü Malzemeleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Akü & Akü Malzemeleri kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Akü, Akü Şarj Edici, Akü Takviye Kablosu, Akü Maşaları, Akü için Saf Su. 1096 adet Akü & Akü Malzemeleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Akü ve Akü Malzemeleri

Akü çeşitleri elektrik enerjisi depolayan ihtiyaç anında gerekli devrelere gönderen ürünler olarak tanımlanabilir. Araç akü çeşitleri aracın ilk motor hareketinin almasını dolaylı yollardan sağlar. Marş motoru aracın ilk motor hareketinin almasını sağlayan motor olur. Marş motorunun enerjisinde akü içerisindeki enerjiden gelir ve araç hareket etmeye hazır hale gelir. Bu bağlamda akü önemli bir enerji kaynağı olur ve farklı kullanım alanları mevcuttur. Akü modelleri sağladıkları amper değeri gibi noktalarda farklılık gösterebilir. Bu noktada akü modelleri nin farklı kullanım alanlarına uygun üretildiğini söylemek yanlış olmaz. Araçlarda kullanılan akü modelleri araç içi aydınlatmalar gibi elektronik aksamlara akım gönderir, sistemlerin çalışmasını sağlar. Bu sayede araç akü modellerinin oldukça önemli görevleri yerine getirir. Akü çeşitleri jel, kuru, sıvı ve traksiyoner çeşitleri ile farklı alanlarda kullanım avantajı sağlarlar. Bu noktada akü çeşitlerinin geniş kullanıcı kitlesinin beklentilerini karşılayabileceği söylenebilir. Jel akü çeşitleri oldukça geniş kullanım alanı ile elektriğin bulunmadığı noktalarda aydınlatmalardan, elektronik aletlere kadar pek çok teknolojik ürünün enerji ihtiyacını karşılayabilir.

Akü ve Akü Malzemesi Çeşitleri

Akü çeşitleri sunduğu kuru, jel gibi hammaddeleri ile değişik kullanım tiplerine uygun olur. Jel akü çeşitleri en sık kullanılan akü çeşitlerinden olur. Jel aküler değişik ortam şartlarına uyum sağlamaları ve özel sistemleri ile geniş çapta kullanım sunarlar. Jel akü modelleri kolay şarj edilebilir olması ile kullanıcı dostu olur. Ayrıca biriken gazları özel valf sistemleri sayesinde dışarı atar. Bu sayede jel akü modellerinin nispeten çevre dostluğu olduğu söylenebilir. Jel aküler kapasitelerinin yaklaşık yüzde sekseninin aktif şekilde kullanma sunabilir. Bu nedenle jel aküler kullanıcılara yüksek verimli enerji ihtiyacı sağlar. Sizde akü modellerinden birine sahip olabilir, elektriğe ulaşamadığınız durumlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Akü şarj edici modeller ile yolda kalmaz ve ulaşmak istediğiniz noktalara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Jel akü modelleri her türlü hava şartlarında etkin ve güvenli bir kullanım sunar. Bu sayede jel akü modelleri ile enerji ihtiyacınızı verimli ve güvenli bir şekilde karşılayabilirsiniz. 

Akü çeşitleri teknelerde, telekomünikasyon gibi çok geniş alanlarda kullanım sunar. Sizde uygun modelde bir akü çeşidine sahip olabilir, aydınlatma ihtiyacı gibi enerji ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Akü modelleri sağladıkları enerjileri bir takım kablo ve ürünlerle başka araçlara rahatlıkla aktarabilirler. Akü malzeme çeşitleri, akülerin  kullanımını mümkün ve rahat hale getirmek için üretilir. Akü’den, aküye enerji aktarımı doğru akü malzeme çeşitleri ile çok kolay bir hal alır. Akü takviye kabloları bir aküdeki enerjiyi başka akülere aktarımını sağlayabilir. Akü takviye edici kabloları sayesinde yolda kalan aküsü bitmiş araçlara yardım edebilir, yeni dostluklar edinebilirsiniz. Akü maşaları plastik tutum sağlayan kolları ile elektrikten muhafaza edilir ve uygun ürünlere elektrik takviyesi yapabilmeyi mümkün kılar. Bu sayede Akü maşaları ile aküden elektrik aktarımını güvenli bir şekilde yapabilir, ürünlerinizi çalışır hale getirebilirsiniz. Saf akü suyu eski tip akü modellerinde, akü içerisinde uygun kimyasal iletişimin gerçekleşmesinde etkili olan sıvılar olur. Bu nedenle eskimiş bir akü suyu verimsiz akü performansı demek olabilir.

Akü ve Malzemesi Fiyatları

Akü fiyatları belirlenirken ürünlerde kullanılan malzemenin birim maliyeti etkili olur. Akü çeşitleri tipini  göre jel akü, kuru akü gibi  farklı hammaddeler içerebilir. Bu noktada akü fiyatları akü tipine göre değişiklik gösterebilir. Akü markaları kullanıcılara işlevsel akü modelleri sunmayı hedefler. Bu bağlamda her marka kendi akü modellerini üretirken farklı hammaddeler kullanabilir. Bu durum markadan markaya akü fiyatlarının değişmesine neden olur. Akü malzeme çeşitleri, akü içerisindeki elektrik enerjisini başka ürünlere aktarmaya yarar. Akü kabloları geçirebildiği amper miktarına, kablo kalınlığına ve uzunluğuna göre farklılık gösterir. Akü kabloların farklı kombinasyonlarda olması, ürün fiyatını etkileyebilir. Akü modelleri sunduğu amper değeri sağladığı enerji miktarı gibi farklı özellikler barındırır. Amper saat kapasitesi akülerin, şarj edilmeden sunduğu kullanım süresi denilebilir. Bu noktada amper saat kapasitenin artması, akü fiyatlarını doğru oranda etkiler. Akü modelleri uygun kullanım alanlarında oldukça işlevsel ürünler olabilir. Dilerseniz cimri.com’u ziyaret edebilir, en ucuz akü modellerini inceleyebilirsiniz.

Akü ve Malzemesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dİkkat Edilmeli ?

Uzun bir yolculuğa çıkarken yolda kalmak istenmeyen durumların ilk sıralarında gelir. Akü ve malzemeleri ile, aracınızın elektriksel anlamda destekleyebilir, aküsel problemlerde yolda kalma ihtimalinizi minimuma düşürebilirsiniz. Akü seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bir kaç nokta göze çarpar. Bu noktalardan en önemlisi aracınızın boyutlarına uygun bir akü seçmeniz olur. Soğuk motor çalıştırma amperi aracınızın soğukken çalışmasını kolaylaştırabilir, akü seçerken önemli bir kriter olur. Satın almayı düşündüğünüz akünün rezerv kapasitesini dikkat edebilirsiniz. Bu sayede olası alternatör arızalarında aracınıza yeterli güç  belirli süreler sağlanabilir. Akü şarj cihazları uygun volt değeri ve kendinden elektrik aktarımı sağlayan kabloları ile oldukça işe yarayan ürünlerden olabilir. Akü şarj cihazları ile aracınızın aküsü bittiğinde şarj edebilir, keyifle yola devam etme fırsatı elde edersiniz. Akü satın alırken dikkat edilebilecek bir başka nokta ise kullanıma  uygun, akü tipi seçimi olur. Jel akü modelleri ile aydınlatma ve teknolojik ürün şarj etme gibi  genel bir kullanım elde edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery