Oto İçi Aksesuarlar

En Ucuz Oto İçi Aksesuarlar Fiyatları

25 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Oto İçi Aksesuarları Ne İşe Yarar?

Oto içi aksesuarları, aracınız içinde hareket alanınızı pratikleştirecek ürünlerdir. Evinizi nasıl dekore ediyorsanız aracınızı da dekore ederek kullanım alanınızı güzelleştirebilir ve kolaylaştırabilirsiniz. Otomobil hobisi bulunan kişiler genellikle dış görünüm için modifiye gibi yollara başvururken iç görünüm için ise oto içi aksesuarlarını kullanmaktadır. Hem göz zevkiniz hem rahatlığınız hem de sağlığınız için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Özellikle temizleme yöntemleri oldukça basittir ve nemli bir bez yardımı ile tozlarını alarak silebilirsiniz. Aynı zamanda günlük yaşamınızda kullandığınız ürünlerdir ve araçlar için küçük boyutlarla üretilmiştir.

Oto İçi Aksesuarları Nelerdir?

Aracınızla uzun ya da kısa mesafeli yolculuklarınızda aynı zamanda bazen markete giderken bile dinlediğiniz teyp için teyp çerçevesi alabilirsiniz. Teyp çerçevesinin en önemli kullanım amacı dekordur. Teypler değiştirebilir şeklinde olduğu için değiştiğiniz vakitte kenarlarda boşluk kalmaktadır ve kötü bir görünüm olmaktadır. Bunun önüne geçmek için ise çerçeveyi tercih edebilirsiniz. Yaz mevsimlerinin sıcak olması nedeniyle araç içinde havalandırma olmadan durulmamaktadır. Klima tercih etmeyen kişiler için ise oto vantilatör tercih edilmektedir. Elektrik ihtiyacını aracın çakmak bölümünden ya da güneşten alarak çalışabilmektedir. Ayrıca klimadan daha az enerji harcayarak maliyet açısından da oldukça uygundur. Oto vantilatör çeşitleri ise; vantuzlu, güneş enerjili, mandallı ve araç çakmaklı olarak dörde ayrılmaktadır. Özellikle monte etme aşaması da kolay olduğu için pratik ürünler arasında da yer almaktadır. Sigara içen kişilerin öncelikli ürünü arasında olan oto küllükleri izmaritleri atabilmek için gereklidir. Sigaranın kötü kokusu oto koltuklarına sinmekte ve zamanla bu kalıcı hale gelmektedir. Bu kokuları en aza indirmek için oto küllüklerinin bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Bu küllükler, sigara dumanını hapseden bir yapıya sahip olmalıdır. Böylelikle kötü kokuların yayılması engellenecektir. Aynı zamanda otolardaki bardak haznesi ile de uyumlu olması gerekmektedir. Şu anda piyasada bulunan birçok Araba küllüğü küllerin rüzgarla uçuşmasını engelleyerek otonuzun kirlenmesini engellemektedir. Ayrıca, araç küllükleri sigara yanar şekilde atıldığında kendiliğinden sigarayı söndürerek güvenliği artırmalı ve yanmaz malzemeden oluşmalıdır.

Oto Teyp Çerçevesi Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Çerçeve seçerken kullanılacak sisteme uygun olmasına dikkat etmek gerekmektedir. Sistem hangi malzemeden yapıldıysa o malzemeye uygun bir çerçeve kullanılmalıdır. Sistemin rengine de uygun olarak çerçeve seçimi yapılmalıdır. Genellikle araçlarda plastik ve siyah renk kullanılır. Özellikle spor araçlarda metalik renk ve sportif bir tasarım tercih edilir. Özel yapım araçlarda ahşap kaplama ve hatta altın kaplama çerçeveler de kullanılabilir.

Oto içi Aksesuarları Ürünlerinin Fiyat Aralıkları Nedir?

Oto içi aksesuarları ürünlerinin fiyat aralıkları markaya, modele ve ürün özelliğine göre değişkenlik göstermektedir. Oto teyp çerçeveleri 30 - 180 TL, oto vantilatör 40 - 100 TL ve oto küllükleri 10 - 30 TL fiyat aralıkları arasında yer almaktadır. Sizde ihtiyacınıza göre olan oto içi aksesuar ürünlerini sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatı karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca fiyat alarmı butonu sayesinde sıraladığınız bu ürünlerin fiyatları değiştiği an haberdar olabilirsiniz.