track source
track source

Oto Vantilatör

Oto Vantilatör Fiyatları

13 Ürün gösteriliyor.
Oto Vantilatör fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Vantilatör modelleri ve Oto Vantilatör fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Vantilatör kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Ally, Baseus, Everest, Modacar, Piranha. 13 adet Oto Vantilatör fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Ally F102 Araç Torpidu Üstu+Air went Tutucu Mini Fan Vantilatör

Ally F102 Araç Torpidu Üstu+Air went Tutucu Mini Fan Vantilatör

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Vantilatör Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oto Vantilatör markası:

2021 yılı Oto Vantilatör Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 13 Oto Vantilatör modeli içerisinde en ucuz Oto Vantilatör fiyatı 39.95 TL iken, en yüksek Oto Vantilatör fiyatı 602.02 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Vantilatör fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Oto Vantilatör fiyatı ise 119.95 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Vantilatör Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Vantilatör

Bazı kullanıcılar için araçları evleri kadar önemlidir. Bu nedenle araçta ihtiyaç duyacağı birçok şeyi satın alarak eksiksiz bir sürüş deneyimine sahip olmak isterler.  Özellikle sıcak yaz günlerinde yolculuk yapmayı seven kullanıcılar oto vantilatörlerine ayrı bir önem verir. Isınan aracı kısa sürede serinleten bu ürünler sayesinde yolculuk çok daha keyifli bir hal alır. Vantilatörler birden fazla marka tarafından satışa sunulur. Bu nedenle özellik ve kalite açısından çeşitli farklar görülebilir. Her marka kendi içinde farklı özellikler taşıyarak kullanıcıya ulaşır. Oto vantilatörlerinin özellikleri aynı zamanda fiyat hanesinde de değişiklik yaratır. Ürünlerin boyutu modellerine göre değişiklik gösterebilir. Araç için vantilatörler kolay kurulum ve pratik çalışma şekli ile tüm dikkatleri üzerine çeker. Ürünler küçük yapısı sayesinde araçta dikkatinizi dağıtmadan çalışmaya devam eder. Küçük formuyla her alanda kendine kolayca yer bulur. Araç içi vantilatörler aracın çakmağından güç alır. Bu güç enerjiye dönüştüğünde ise ortamdaki serinlik artar. Her vantilatörde çakmaklığa takılabilmesi için özel bir yer bulunur. Ürünler genelde metal gövdelerden oluşur. dayanıklı forma sahip ürünler sayesinde uzun süre ilk günkü gibi kullanıma olanak sağlar. 

Oto Vantilatör Modelleri ve Özellikleri

Aracına tutkun olan her kullanıcı uzun yolculuklar yapmayı da sever. Sıcak havalarda ise bu yolculuk havasız bir hal alabilir. Böyle anlar için çoğu kullanıcı aracında ihtiyaç duyacağı birçok şeyi bulundurmak ister. Bu ürünlerin başında oto vantilatörleri gelir. Oto vantilatör modelleri üreten markaya göre farklı özelliklere sahip olur ancak bazı ayrıntılar tüm modellerde standart olarak yer alır. Ürünlerin çalışma şekli ortak olsa da çalıştığı güç seviyesi değişebilir. Çoğu kullanıcı vantilatörlerin bazı araçlar için üretildiğini düşünür. Araç içi vantilatörler tüm araçlara uyum sağlayacak şekilde tasarlanır. Bu durumda kamyon, tır, otomobil ve daha bir üründe kolayca kurabilir ve kullanabilirsiniz. Ortamdaki hava akımını artıran oto vantilatörleri sayesinde daha temiz havaya sahip olursunuz. Hava sirkülasyonu sağlandığı için ortamdaki kötü havanın dışarı atılmasını sağlarsınız. Oto vantilatör özellikleri genelde marka bazında değişiklik gösterebilir. Bazı markalarda ekstradan özellik yer aldığı için bu durum fiyat hanesine artış olarak yansır. Birçok kullanıcı araç içi vantilatörlerin tek bir yönde çalıştığını düşünür ancak durum bunun tam aksidir. Hemen hemen tüm modeller 360 derece dönerek tüm aracı serinletir. 360 derece döndüğü için ortamdaki hava kısa sürede temizlenir ve daima kendini yeniler. Araç vantilatörleri birden fazla marka tarafından üretilir. Her biri farklı artılar ekleyerek ürünün daha pratik bir kullanıma sahip olmasını sağlar. Ergonomik tasarıma sahip modeller sayesinde kolayca kurup kaldırabilirsiniz. Ürünler genelde portatif özelliği ile bilinir. Zahmetsizce montajlayıp işiniz bittiğinde kaldırabilirsiniz. yapışkan tabana sahip modeller sayesinde montaj işlemini oldukça pratik bir şekilde tamamlarsınız. Birçok model ultra dayanıklı formu ile dikkatleri üzerine çeker. Zorlu şartlara uyum sağlayan modeller ile uzun süreli bir kullanıma sahip olursunuz. Tüm uzun ve kısa yolculuklarınızda size eşlik etmek için özenle tasarlanır. Araç içi vantilatörleri sessiz çalışma şekli ile birçok kullanıcının beğenisini kazanır. Bu sayede o çalışırken siz de aracınızda kesintisiz müzik keyfi yaşarsınız. 

Oto Vantilatör Fiyatları

Aracına önem veren çoğu kullanıcı yeni ve pratik bir ürünlere yönelir. İstediğiniz ürünün kalitesi ve kullanımı gibi özellikler dikkat ettiğiniz şeylerin başında yer alır. Bunun yanı sıra çoğu kullanıcı için ürün fiyatları da ayrı bir önem taşır. Oto vantilatörleri farklı markalar tarafından çeşitli kalite seçenekleri ile satışa sunulur. Bu nedenle oto vantilatör fiyatları değişiklik gösterebilir. Markanın bilinirliği ve kalitesi gibi unsurlar fiyat üstünde etkin rol oynar. Bilinirliği yüksek modeller için daha yüksek ücret ödemeniz gerekebilir. Marka ve model seçiminden önce kısa bir fiyat araştırması yaparak ekonomik sonuçlara ulaşabilirsiniz Oto vantilatörlerinin özellikler de fiyat üstünde etkin rol oynar. Artan her bir özellik aynı zamanda fiyat hanesine de yansır. Diğerlerine kıyasla daha az özellik sunan modelleri uygun fiyata alabilirsiniz. Oto vantilatörlerinin 360 derece dönen versiyonları daha fazla avantaj sunar. Bu durumda ürünün fiyatı da artış gösterir. Aradığınız modeli satın almadan önce fiyatlar üzerine kısa bir araştırma yapabilirsiniz. Bu anlamda Cimri.com’u ziyaret ederek aradığınız modelin nerede en uygun olduğunu görebilirsiniz.  

Oto Vantilatör Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bazı kullanıcılar yeni bir ürün alırken uzun araştırmalar sonucu karar verir. Alacağı ürünün kategorisine göre araştırma şekli ve süresi değişebilir. Yeni bir oto vantilatörü alan kullanıcılar genelde eskisinde memnun olmadığı özellikleri yenisinide değiştirmeyi ister. Uzun süreli bir kullanım için doğru marka ve model tercihi yapmanız gerekir. Bu nedenle çoğu kullanıcı özellikler kısmına ayrıca dikkat eder. Ürünleri tüm araçlarda kolayca kullanabildiğiniz için kurulum şekli ile ilgili kısa bir araştırma yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra ürünün boyutu da kullanım açısından ayrı bir önem taşır. Aracınız küçükse  ve çok eşya bulunuyorsa daha küçük modeller tercih edebilirsiniz. Daha geniş alanlar için ise büyük ve çoklu pervanelere ihtiyaç duyabilirsiniz. 2 pervaneli oto vantilatör büyük araçlar için ideal ve yeterli  bir seçim olabilir. Araç içi vantilatörler genelde kolay kullanım özelliği ile bilinir. Portatif modeller tercih ederek kolayca takıp çıkarmanıza olanak sağlayabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery