track source

Oto Buzdolabı

En Ucuz Oto Buzdolabı Fiyatları

47 ürün gösteriliyor.
Oto Buzdolabı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Buzdolabı modelleri ve Oto Buzdolabı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Buzdolabı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Stanley, Black & Decker, Penguen, Andoutdoor, Master. 47 adet Oto Buzdolabı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Oto Buzdolabı Kullanım Alanları Nelerdir?

Çanta şeklinde oto buzdolapları, kutu şeklinde ya da kasa tipi oto buzdolapları yolculuklarda pratik bir biçimde kullanılabilir. Yol boyunca acıkmanız, susamanız ya da bir şeyler içmek istemiz halinde oto buzdolabı ile pratik bir çözüm elde edebilirsiniz. Oto buzdolaplarını piknikte de keyifle kullanabilirsiniz. Piknik için et, meze, salata ve içecekleri buzdolabınıza koyarak, hava ne kadar sıcak olursa olsun, bozulmadan uzun süre koruyabilirsiniz. Yazın farklı sahilleri gezmekten hoşlanıyorsanız yine oto buzdolabı ile içecek ve yiyeceklerinizi yanınızda taşıyabilirsiniz. Ülkemizde özellikle bayramlarda memlekete yapılan ziyaretlerden dönüşte memleket lezzetlerini eve taşıma isteği yaygındır. Araba buzdolapları bu amaçla kullanılabilir. En çok da bozulması kolay olan gıdalar için bu yöntem uzun yolda güvenle taşıma konforu sunacaktır.

Oto Buzdolabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Araç buzdolabı diğer adıyla oto buzdolabı ürünleri günden güne popülerliğini arttırıyor. Kullanan kişi sayısı artıkça oto buzdolabına olan ilgi de artıyor. Özellikle uzun süreli yolculuklar yapanlar ve araçlarında fazla vakit geçireler için, oto buzdolapları büyük bir kolaylık sağlıyor ve her an istediği içeceğe ve ürüne ulaşabilmesini sağlıyor. İlk defa oto buzdolabı alacaksanız karşınıza şu iki terim çıkacaktır. Kompresörlü araç buzdolapları ve Termoelektrikli araç buzdolapları.

Kompresörlü Oto Buzdolabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Kompresörlü araç buzdolapları evde kullandığınız buzdolaplarına çok benzerler. Sıcak havayı dışarı verip, soğuk havayı buzdolabının içine aktarır. Bu sayede koymuş olduğunuz yiyecek, içecekler 30 dakika içinde soğumuş olacaktır. Özelikle uzun yol yapan şoförlerin araçlarında bu oto buzdolabından görebilirsiniz. Bunun dışında mobil araçlarda da kullanımı yadırganmayacak derecede fazladır. Kompresörlü oto buzdolabından yüksek verim almak için yapmanız gerekenler; oto buzdolabını güneşi görmeyecek bir yerde muhafaza etmelisiniz , gereksiz kullanımlardan kaçınmalı, kapağını her zaman açmamalısınız , sık kullandığınız yiyecek ve içecekleri en üst rafta muhafaza etmelisiniz , sıvı ve akışkan ürünlerin yerleştirirken doğru seçimi yapmalısınız.

Termoelektrikli Araç Buzdolabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Kompresörlü oto buzdolabından tek farkı soğutucusundandır. Soğutucusu gaz ve kompresör yardımıyla içindeki havayı soğutur. Performans bakımından Kompresörlü oto buzdolabına göre daha az verim alırsınız. İçinde bulunduğunuz ortamın sıcaklığını korur da diyebiliriz. Bu oto buzdolabı için ortamın sıcaklığı 30 dereceyse oto buzdolabının içi 10 derecelerde seyir etmektedir. Termoelektrikli araç buzdolabı ürünlerinden yüksek verim alabilmek için yapmanız gerekenler kompresörlü oto buzdolabıyla neredeyse aynıdır.

Oto Buzdolabı Fiyatları Nelerdir?

Oto Buzdolabı ürünlerinde Ezetil, İcepeak ve Mobicool gibi markalar kaliteli ve kullanışlı ürünleri geliştirmekte ve satmaktadır. Bu markalar aynı zamanda en çok tercih edilen ürünlerdir. Oto buzdolabı fiyatları, kalitesine ve fonksiyonuna göre değişiklik göstermektedir. Ortalama olarak 300 TL gibi bir seviyeden başlayan oto buzdolabı fiyatları, 2000 TL gibi fiyatlara kadar çıkabilmektedir. En kaliteli ve en uygun oto buzdolabı ürünlerini, Cimri.com fiyat karşılaştırma özelliğini kullanarak bulabilirsiniz.