track source
track source

Yakıt Tasarruf Ürünleri

Yakıt Tasarruf Ürünleri Fiyatları

51 Ürün gösteriliyor.
Yakıt Tasarruf Ürünleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yakıt Tasarruf Ürünleri modelleri ve Yakıt Tasarruf Ürünleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yakıt Tasarruf Ürünleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Honda, Mann, Polo, Mercedes, Peugeot. 51 adet Yakıt Tasarruf Ürünleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Ford Focus C Max Focus Iı 2,0 Tdcı Yakıt Filitresi 8653668 Pu1018x

Ford Focus C Max Focus Iı 2,0 Tdcı Yakıt Filitresi 8653668 Pu1018x

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ürün Görseli Hazırlanıyor

Yakıt Filtresi Renault Clio Kangoo 15 DCI

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ford Fiesta 1,4 Hdı Yakıt Filtresi 2s6q9155ab Wk939

Ford Fiesta 1,4 Hdı Yakıt Filtresi 2s6q9155ab Wk939

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Yakıt Tasarruf Ürünleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Yakıt Tasarruf Ürünleri markası:

En Çok İncelenen Yakıt Tasarruf Ürünleri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Yakıt Tasarruf Ürünleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 51 Yakıt Tasarruf Ürünleri modeli içerisinde en ucuz Yakıt Tasarruf Ürünleri fiyatı 4.99 TL iken, en yüksek Yakıt Tasarruf Ürünleri fiyatı 1075.4 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Yakıt Tasarruf Ürünleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Yakıt Tasarruf Ürünleri fiyatı ise 67.03 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Yakıt Tasarruf Ürünleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Yakıt Tasarruf Ürünü

Isı enerjisi ortaya çıkaran her türlü maddeye yakıt denir. Yakıt evlerde ısınmak için kullanıldığı gibi araçlarda da kullanılır. Yakıt hayatın hemen hemen her alanında tüketilen bir temel ihtiyaçlardan biridir. Bu kadar yaygın olarak kullanılan bir maddeden tasarruf etmek, giderlerinizi kontrol etmek konusunda size kolaylık sağlayabilir. Yakıt tasarruf ürünleri, pek çok alanda kullandığınız yakıttan tasarruf etmenizi ve kullandığınız aracın ya da ısıtma cihazlarınızın performansını arttırmayı sağlar. Örneğin; arabanızın eski ve motorunun yıpranmış olduğunu düşünüyorsanız yakıt tasarruf ürünlerini kullanabilirsiniz. Yakıt tasarruf ürünleri, yakıt sistemini kir ve pisliklerden arındırma özelliğine sahiptir. Bu ürünler arabalarda benzin ve dizel motor parçaları arasında zamanla biriken karbon ve kurumu çözmeye, motor parçalarını temizlemeye ve yağlamaya yarar. Yakıt tasarruf ürünlerini kullanarak yıpranmış ve daha fazla yakıt harcayan motorun performansını artırıp yakıttan tasarruf etmeyi sağlarsınız. Yakıt tasarruf ürünleri sıvı kimyasal karışımlar olabileceği gibi cihaz olarak da satılabilir. Evlerde yakıttan tasarruf edebilmek için genellikle yakıt tasarruf cihazları kullanılır.

Yakıt Tasarruf Ürünü Çeşitleri

Arabalarda, ev ve iş yerlerinde yakıt tüketimi çok fazla olduğu için kullanıcılar yakıta yapacakları harcamadan tasarruf etmenin yollarını arar. Kullanıcıların tercihine göre yakıt tasarruf ürünü çeşitleri bulunur. Yakıt tasarruf ürünlerinin vaad ettiği gibi tutum sağlayıp sağlamadığına dair kullanıcılar arasında tartışmalar vardır. Kimi kullanıcılar yakıt tasarruf ürünlerinin herhangi bir işe yaramadığını savunurken, kimi kullanıcılar da belirgin bir şekilde bu ürünleri kullanarak tasarruf ettiklerini söyler. Bu konunun uzmanları arabanın ya da ısıtma cihazının yeni olup olmamasına göre durumun değiştiğini belirtir. Yani araba veya ısıtma cihazı yeni ise yakıt tasarruf ürünlerini kullanmak başlangıçta gerekli değildir. Ancak eskimiş bir araba motorunda yakıt tasarruf ürünlerini ya da cihazlarını kullanmak gerektiğini belirtirler. Siz de arabanızın ya da ısıtma cihazlarınızın durumuna bakarak ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz yakıt tasarruf ürünlerini tercih edebilirsiniz. Mikro enerji optimizasyonu teknolojisinin bir ürünü olan yakıt tasarruf ürünleri benzinli, dizel ve LPG’li araçlara uygun olmakla birlikte aracın kullandığı yakıta göre ürünlerin kullanımı farklılık gösterebilir. Farklı amaçlarla kullanılmak üzere çeşitli yakıt tasarruf ürünü bulunur. Arabanın ya da ısıtma sisteminin ihtiyacı ne ise ona göre bir ürün kullanmak önemlidir. Örneğin; arabalarda bulunan yakıt enjektörü memesinin motora dengeli bir şekilde benzin ve oksijen yollayan bir işlevi vardır. Yakıt sisteminde zamanla biriken kirler yakıt enjektörü memesinin tıkanmasına ve işlevini yerine getirmemesine neden olur. Bu da motorun düzgün çalışmamasına, motorun garip sesler çıkarmasına ve aracın gücünün azalmasına yol açacağından enjektör temizleyici kullanabilirsiniz. Enjektör temizleyici sayesinde arabanızda bu tür sorunlar ile karşılaşmaktan kolaylıkla kaçınabilirsiniz.  Dizel partikül temizleyici ise egzoz emisyonunu azaltmak için kullanılan dizel partikül filtresinde biriken karbon ve kül kalıntılarını temizlemeye yarayan bir maddedir. Dizel partikül temizleyici sayesinde araç sahipleri, dizel partikül filtresini sökme ve değiştirme zahmetinden kurtulabilir. Böylece kullanıcılar masraftan da kurtulmuş olur. Yakıt tasarruf ürünleri açık havada yiyecekleri sıcak tutmak için ya da ısınmak için de kullanılabilir. Örneğin; kamp yapan insanlar ısınma ihtiyaçlarını gidermek için, çay ve çorba gibi içecekleri ısıtmak için jel reşo yakıtı kullanabilir.

Yakıt Tasarruf Ürünü Fiyatları

Yakıt tasarruf ürünü fiyatları markadan markaya ve üründeki kullanılan içeriğin kalitesine bağlı olarak değişim gösterebilir. Aracınızın motorunu korumak ve yakıt tasarrufu etmek için kullanacağınız yakıt tasarruf ürünlerinin koruyucu içeriğe sahip olanları daha yüksek fiyatlı olabilir. Araç motorunun eski olması ya da kullanışsız hale gelmesi, normal bir motora göre daha fazla bakım gerektirdiği için kullanacağınız ürün sayısı çeşitlilik gösterebilir. Bu da sizin daha fazla ürüne daha fazla ücret ödemenizi gerektirebilir. Araçlarda kullanılan yakıt türü farklılık gösterir. Kimi araç kullanıcıları yakıttan daha fazla tasarruf edebilmek için LPG kullanır, kimisi ise benzinli motor ya da dizel motor kullanmayı tercih eder. Dolayısıyla bu tür motor çeşitlerinde kullanılan yakıt tasarruf ürünlerinin fiyatları da çeşitlilik gösterebilir. Bütçenizi de göz önüne alarak tercihinize göre yakıt tasarruf ürünlerini cimri.com sitesi üzerinden karşılaştırma yaparak araştırabilirsiniz.

Yakıt Tasarruf Ürünü Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Aracınıza ya da ev ve işyerlerinde ısıtma sistemine zarar vermemek için yakıt tasarruf ürünü alırken dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Yakıt tasarruf ürünlerinin özellikleri, kullanılacak cihazın ya da araba motorunun durumuna göre değişebilir. Araçların ve yakıt sistemlerinin binlerce parçası bulunur. Her parça için uygun olan yakıt tasarruf ürününü kullanmak aracın ve yakıt sisteminin uzun vadede sağlıklı çalışmasını sağlar. Elbette kullanılacak yakıt tasarruf ürünlerinin kalitesi de önemlidir. Ürün içeriğindeki kalite arttıkça satış ücreti de yükselebilir. Yakıt tasarruf ürününün düşük ücretli olması size cazip gelse de bu ürünler aracınıza zarar verebileceği için temkinli davranmak ve iyi bir araştırma yapmak gerekir. Aracınıza ya da yakıt sisteminize uygun olan yakıt tasarruf ürününü belirlemek, hem paranın doğru yere kullanılmasını sağlar hem de araç motorunun ömrünü uzatarak sizi yeni masraflar yapmaktan kurtarır. Eğer yakıt tasarruf cihazları kullanılmak isteniyorsa cihazın aracınız ile veya yakıt sistemi ile uyumlu olup olmamasına dikkat etmelisiniz. Aracınızın LPG’li, benzinli ya da dizel olması kullanılacak cihazın farklılaşmasına neden olabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery