Motor Yağ Katkısı

Motor Yağ Katkısı Fiyatları

46 Ürün gösteriliyor.
Motor Yağ Katkısı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Motor Yağ Katkısı modelleri ve Motor Yağ Katkısı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Motor Yağ Katkısı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Modacar, Castrol, Motul, Renault, Chevrolet. 46 adet Motor Yağ Katkısı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Bormax 250 ml Performans Artırıcı Koruyucu Motor Yağı Katkısı

Bormax 250 ml Performans Artırıcı Koruyucu Motor Yağı Katkısı

Double Up Otm841447 Double-up Nano Eski Motor Sürtünme Azaltıcı,metal İyileştirici 841447

Double Up Otm841447 Double-up Nano Eski Motor Sürtünme Azaltıcı,metal İyileştirici 841447

Ürün Görseli Hazırlanıyor

Yağ Basınç Müşiri (Alfa Romeo 159 / Chevrolet Cruze, Orlando / Fiat Stilo / Opel Agila, Astra, Combo, Corsa, İnsignia, Meriva, Vectra, Zafira 1196>)

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Motor Yağ Katkısı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Motor Yağ Katkısı markası:

2021 yılı Motor Yağ Katkısı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 46 Motor Yağ Katkısı modeli içerisinde en ucuz Motor Yağ Katkısı fiyatı 21.19 TL iken, en yüksek Motor Yağ Katkısı fiyatı 414.6 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Motor Yağ Katkısı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Motor Yağ Katkısı fiyatı ise 89.55 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Motor Yağ Katkısı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Motor Yağı Katkısı

Tüm araçlar belirli süreler, kullanımları sonrasında bakıma ve bazı kontrollere ihtiyaç duyarlar. Araçların maruz kaldıkları hava kirliliği, uzun süreli kullanımlar sonrası yıpranma gibi durumlar motorları üzerinde bazı aşınmalara ve tahribatlara yol açar. Bu gibi durumlar söz konusu olmadan önce yapılan gerekli kontroller ve araçların ihtiyaç duyduğu bakımlar bazı ürünler tarafından karşılanır. Örneğin; araç içerisinde hareketi, performansını etkileyen aksamlar belirli aralıklarla bir takım yağlara ihtiyaç duyarlar. Bu ürünler sayesinde sürtünen, aşınan parçalar temizlenmiş olur. Bu işlem sonrasında araç içerisinde yer alan teknik parçalar düzenli çalışarak motorun performansını doğrudan artırır. Aracın 10 bin ve 20 bin gibi belirli aralıklar ile değiştirilen motor yağı için kullanılan motor‌ ‌yağ‌ ‌katkısı bu değişim aralıklarının uzamasına destek sunar. Bu ürünler içerisinde bazıları performansını etkilerken, bazıları da yağın azalmasını önler. Mevcut motorun düzenli çalışmasını ve aynı performansı sunması için kullanıcıların aracına fayda sunan katkı maddelerini kullanmaları gerekir. Bu ürünler aracın yağının aynı seviyede kalması ve basınca maruz kalan parçalar üzerindeki sürtünmenin azalması gibi faydaları kullanıcılarına sunar. 

Motor‌ ‌Yağı‌ ‌Katkısı‌ Çeşitleri

Araçların içerisinde yer alan motor veya farklı parçalarının temizlenmesi, verimli, çalışması ve performanslarının artmasına destek sunan motor yağı çeşitleri sağladıkları faydalar sebebiyle farklılık gösterir. Araç gücünü motordan alır ve bu parçanın iyi performans sunması önemlidir. Ancak motorun performansı araç içerisinde yer alan tüm parçaların doğru çalışması ile mümkün olur. Bu açıdan aracın performansının kullanıcıyı memnun edebilmek için tüm parçaların birbiri ile uyumlu olması gerekir. Bu parçaların temizlenmesi, belirli aralıklar ile bakıma alınması ve doğru ürünler ile desteklenmesi önemlidir. Örneğin; karbüratör, enjektör gibi parçaların temizlenmesi ve mevcut düzenlerinin devamı için yakıt katkısı sunan ürün özellikleri kullanılır. Ayrıca araç içerisinde yer alan parçalar üzerindeki yağ ve kirin temizlenmesi için yağlı‌ ‌kontak‌ ‌spreyi kullanılması gerekir. Bu ürün sayesinde mekanik parçalar temizlenir ve üzerlerindeki yağ kalıntılarından arınmış olur. Ürünün mevcut özelliği olan uçucu yapısı sayesinde parçalar üzerinde kalıntı kalmadan kolaylıkla kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Elektronik parçalar üzerindeki oksitlenmeyi giderilmesinin yanında sürtünmeyi de azaltan bir ürün özelliği sunar. Aracın uzun süreli kullanımı sonrasında yağ tüketimi artar. Motorun uzun süre aynı performansı sunması ve yağ tüketiminin azalması için kullanıcılar Sonax‌ ‌yağ‌ ‌katkısı ürününü kullanarak sürtünmeyi minimum seviyeye indirmiş olurlar. Yakıt filtresini ve sistemini koruyan enjektör temizleyici özellikli ürünler araç içerisindeki tüm sistemin rahatlıkla temizlenmesine destek sunar. Ayrıca motor içerisinde yer alan kabloların ve tüm diğer parçaların üzerinde biriken yağ, kir gibi maddelerin rahatlıkla temizlenmesi için ‌motor‌ ‌koruma‌ ‌ve‌ ‌parlatma özelliği sunan ürünler de kullanılabilir. Paslanmanın önüne geçen bu ürün sayesinde motorun mevcut performansı artar. Ayrıca tüm parçalar uzun süre paslanmaya karşı korunmuş olur. Aracın kaputu kaldırıldığında içerisindeki parçalara kullanılan bu ürün sayesinde elektronik parçaların sudan etkilenmesinin önüne geçilir. Ayrıca kullanım sonrasında bağlantıyı sağlayan soketlerin yapısı korunmuş olur. Uzun süreli yolculuklarda, yağmurlu havalarda motosikletin iyi bir performans için motosiklet‌ ‌zincir‌ ‌yağı kullanılabilir. Özellikle zincir yağının takip edilmesi ve azaldığında bu ürünün kullanılması gerekir. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürüne kullanıcılar  motosikletin modelini ve zincir yapısını kontrol edip, karar vermeleri doğru olur.

Motor‌ ‌Yağı‌ ‌Katkısı‌ Fiyatları

Aracın mekanik parçalarının ısınmasını önleyen ve mevcut motor performansını arttıran motor yağı ve katkısı sunan ürünlerin fiyatları sundukları özelliklere göre değişir. Ayrıca sunduğu performansının yanında ürünün mevcut boyutu da fiyatı doğrudan etkiler. Kullanım sonrasında yüksek performans sunan ve uzun süreler aynı verimi sağlayan ürünlerin fiyat aralıkları yüksektir. Aracın ihtiyacını kısa sürede karşılayan bu ürünlerin içerisinde kullanılan maddeler ve üretim şekilleri de fiyatların değişmesinde etkilidir. Örneğin; motorun performansına olumlu katkı sunan mineral içerikli ürünlerin fiyat aralıkları uygundur. Uzun süre aynı kaliteyi devam ettiren ve yüksek performans sunan sentetik içerikli ürünlerin fiyatları yüksektir. Motorun sessiz çalışmasını sağlayarak, teknik parçalar arasında gaz geçişine izin vermeyen ‌sızıntı‌ ‌önleyici‌ ‌motor‌ ‌yağı değişen özellik ve ürün boyutları ile farklı fiyat aralıklarında kullanıcılar ile buluşur. Kullanıcılar kendi bütçelerine göre birden fazla faktör ve seçenek sunan ürünleri rahatlıkla tercih edebilir ve kullanmaya başlayabilir. 

Motor‌ ‌Yağı‌ ‌Katkısı‌ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Aracın hareketini sağlayan tüm aksamlar motorun mevcut gücünü doğrudan etkiler. Hareketli parçalar kullanım sırasında ve devam eden sürede farklı aşınmalara ve sürtünmelere maruz kalır. Bu parçaların düzenli çalışması ve mevcut veriminin devamı için kullanıcıların motor yağı veya katkı maddeleri olan ürünleri seçerken dikkat etmeleri gerekir. Her kullanıcı kendi aracına göre bu ürünleri tercih etme aşamasında farklı özelliklere dikkat ettiği görülür. Kullanıcıların kendi araçlarının ihtiyacını veya devam eden sorunu için doğru ürüne karar vermesi gerekir. Belirlenen ihtiyaca yönelik ürünün alınması ve kullanımı sonrasında aracın artan verimi rahatlıkla gözlemlenebilir. Eğer motor yağı alınması gerekiyor ise, bu durumda aracın motorunun kaç zamanlı olduğuna dikkat edilmesi önemlidir. Yakıt filtresinin kullanım sonrası daha uzun ömürlü olması ve çalışması için ‌benzin‌ ‌katkısı‌ ‌sistem‌ ‌temizleyici‌ ‌ürünleri ile istenen verim kısa sürede sağlanır. Yakıtı aracın iyi alması ve iyi yanması için kullanıcılar bu ürünü alarak mevcut ihtiyaçlarını kolaylıkla giderebilirler. Ayrıca tercih edilen ürünün aracın parçalarına uyum sağlaması önemlidir. Kullanıcılar mevcut performansın olumsuz etkilenmesinin önüne geçmek için kalite standartlarına göre testlerden başarılı geçen ürünleri tercih etmeleri gerekir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery