iştirakidir.

BİSİKLETLER

En Ucuz Bisikletler Fiyatları

Kategoriler+
Filtreler+

Hoş bir sabah kahvaltısı için taze sıcak bir ekmeğin sofraya katacağı hoşluk, herkesi iyi hissettirir. Ekmeğin yanında alınan bir demek çiçek, hayatı güzelleştirir. Günlük gazete ise gündemden ve yorumlardan uzak kalmamak için her sabah alınır. Bunun gibi alınan her şeyi sepetli bisiklet ile taşımak çok kolay olacaktır. Cimri’de Ümit, Cıka gibi markaların en ucuz kargo bisikletlerini bulabilir ve en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kargo Bisikleti Nedir?

Yurtdışında hemen her ülkede uzun yıllardır kullanılan, ülkemizde son yıllarda oldukça rağbet gören, yüksek bir yük taşıma kapasitesine sahip olan, 3 tekerleğiyle kullanım kolaylığına sahip, ön ve arkada bulunan sepetleri ile işlevsel bir bisiklet çeşididir. Sağlam malzemeden üretilmiş olan 3 tekerlekli kargo bisikletleri son derece rahat selesiyle oturum konforu sunarken, sahip olduğu üçüncü tekeriyle, iki tekerdeki denge sorununu ortadan kaldırır. Elektrikli kargo bisikleti ise aynı bisikletin motorlu olanıdır.

Kargo Bisikleti Nerelerde Kullanılır?

Ticari maksatlı olarak daha büyük seleli olan modelleri; su, tüp, kargo malzemeleri gibi evlere servis yapan bütün işyerlerinin tercihidir. Sağlıklı bir yaşam için yürüyüşle birlikte en çok önerilen spor olan bisiklet sporunu, vitesli kargo bisiklet modelleri ile hem keyif hem güven içerisinde yapabilirsiniz. İki tekerlekli bisiklet süremiyorum, bisiklet üzerinde dengede duramıyorum diyenler için adeta biçilmiş kaftandır üç tekerlekli bisiklet. Sahip olduğu üç tekerlek sayesinde, denge sorunu yaşanmadan kolayca sürme olanağı sağlar.

Diğer bir adı yük bisikleti olan kargo bisikletleri artık köyden kente kadar her yerde karşımıza çıkmaktadır. Değişik vites ve fren yapıları, ince ya da kalın jantları ve rengârenk modelleri ile kargo bisikletleri kendi modasını yaratmış durumdadır.

Kargo bisikleti seçerken dikkat edilmesi gereken nokta; tekerleklerin kalitesi ve iskeletin sağlamlığıdır. Satın aldığınız kargo bisikletinizin temizliğine özen göstermeli ve periyodik aralıklarla bakımını yapmalısınız. Böylece çok daha uzun yıllar size eşlik edecektir.

Özellikle metropol insanının en büyük çilelerinden biri trafik sorunudur. Gelişmiş ülkelerin kullanımını sürekli teşvik ettiği bisikletlerin içinde rahatlığı ve şıklığı ile öne çıkan kargo bisikletleri size hem sağlıklı yaşam hem de ekonomik bir ulaşım imkânı sağlar. Siz de şehir içi trafiğinde, kır gezilerinde ve tatil yörelerinde, spor amaçlı veya yük taşıma amacıyla bir kargo bisikleti edinmek için Cimri’deki en uygun fiyatlara göz atabilirsiniz.