track source
track source

Pati Life Köpek Konserve Maması

Pati Life Köpek Konserve Maması Fiyatları

10 Ürün gösteriliyor.

Pati Life Köpek Konserve Maması

Pati Life Köpek Konserve Maması fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Pati Life Köpek Konserve Maması ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Pati Life Köpek Konserve Maması Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Pati Life Köpek Konserve Maması incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Biev Tepsiler / Fırın Kapları
 • Biggdesign Gümüş Bilezik
 • Buffalo Kadın Botları
 • Nebbati Erkek Çocuk T-shirt
 • Mode XL Erkek Botları
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Pati Life Köpek Konserve Maması fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Pati Life

  Sıkça Sorulan Sorular

  2021 yılı Pati Life Köpek Konserve Maması Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  16 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 10 Pati Life Köpek Konserve Maması modeli içerisinde en ucuz Pati Life Köpek Konserve Maması fiyatı 7.45 TL iken, en yüksek Pati Life Köpek Konserve Maması fiyatı 200.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Pati Life Köpek Konserve Maması fiyatlarının ortalaması alındığında ise 16 Ekim 2021 tarihinde ortalama Pati Life Köpek Konserve Maması fiyatı ise 34.57 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Pati Life Köpek Konserve Maması Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Pati Life Köpek Konserve Maması

  Evcil hayvanların sağlıklı bir şekilde gelişim göstererek büyümeleri için ihtiyaç duydukları besinleri almaları gerekir. Köpek mamalarının içerisinde köpeklerin ihtiyaç duydukları yararlı besinler, mineraller ve vitaminler bulunur. Düzenli olarak bir beslenme programı takip edildiğinde köpek mamaları köpeklerin gelişiminde olumlu etkilere sebep olur. Beslenmek her canlı için yaşam ihtiyaçları zincirinin birinci basamağında yer alır. Bundan dolayı köpeklerin beslenmelerine de dikkat etmek ve düzenli takip etmek gerekir. Pati Life köpek konservesi farklı tat ve aromalarda üretilerek satışa sunulur. Pati Life konserve köpek maması çeşitlerinin yanı sıra kediler için de mama üretimi yapar. Sığır etli kedi maması, kuzu etli kedi maması ve gurme kedi maması çeşitleri ile sektöre hitap eden Pati Life aroma ve ürün içeriklerini geliştirerek üretimlerine devam eder. Kedi ve köpeklerin cinslerine göre markanın ürünleri farklı kategorilere ayrılır. Pati Life ürünlerine birçok farklı satış ağı üzerinden ulaşılabilir. Ürünlerin kullanım talimatlarına uygun olarak kullanılması gerekir.      

  Pati Life Köpek Konserve Maması

  Pati life köpek konserve mamaları farklı formlarda üretilir. Bu nedenle ürünlerin formlarına göre kullanımları da farklılık gösterir. Ürün paketlerinin üzerinden yer alan beslenme programına uyarak köpeklerin besin takviyeleri yapılabilir. Pati Life konserve köpek maması çeşitleri köpeklerin cinslerinin yanı sıra yaşlarına göre de farklı bileşenlerde üretilir. Yavru ve yetişkin köpekler farklı mamalar ile beslenir. Çünkü her iki köpek cinsinin sağlıklı bir gelişim göstermesi için ihtiyaç duyduğu besin kaynakları farklılık gösterir. Tüm bunların yanı sıra diyet yapan evcil hayvanlar için markanın özel olarak ürettiği diyet mamaları bulunur. Diyet mamalar evcil hayvanların sağlıklı bir şekilde kilo vermesine yardımcı olur. Köpeklerin mamalarında en çok ciğer, kırmızı et ve tavuk aromaları tercih edilir. Bunun sebebi ciğer, kırmızı et ve tavuğun içerisinde diğerlerine göre daha çok yararlı besin kaynağının bulunuyor olmasıdır. Pati Life köpek sığır mama konserve çeşidi içerisinde taze sığır eti bulunur. İçerisindeki taze sığır eti dolayısıyla mamanın güneşe direkt maruz kalmaması gerekir. Bunun için Pati Life köpek mamalarını serin ve kuru alanlarda muhafaza ederek ürünlerin tatları korunabilir. Sığır etli köpek maması analiz değerleri açısından da zengin bir içeriğe sahiptir. %8 oranında ham protein içeriğine sahip olan taze sığır etli köpek maması %5 ham yağ ve %78 nem oranlarında üretilir. Ürünün içerisinde %0.30 değerinde kalsiyum ve %0.28 değerinde de fosfor bulunur. Pati Life konserve köpek maması özellikleri arasında ürünlerin köpeklerin sağlıklı büyümelerine yardımcı olmasının yanı sıra onların tüylerinin ve derilerinin de sağlıklı gözükmesine yardımcı olduğu bilgisi de yer alır. Köpeklerin tüyleri ve derileri onların sağlıklarının önemli bir parçasıdır. Tahılsız içeriğe sahip olan sığır etli köpek maması yetişkin köpekler için üretilir. Ürünün aromasında biftek ve sığır eti yer alır. Markanın ürünlerinin aromalarına göre ürün cinsi de farklılık gösterebilir. Pati Life kuzu etli tahılsız köpek maması da yavru köpekler için konserve ambalaj da üretilir. Markanın evcil hayvanların sağlığını göz önünde bulundurarak ürettiği ürünlerin içerisinde hiçbir katkı maddesi ve benzeri ürünler yer almaz.

  Pati Life Köpek Maması Fiyatları

  Pati Life konserve köpek maması fiyatları ürünlerin içeriklerine göre belirlenir. Marka tarafından ürünlerin fiyatları belirlenirken mamaların hitap ettiği yaş grubu, ürünlerin paket boyu ve paketleme seçeneği, aromaları ve köpeklerin cinsi göz önünde bulundurulur. Pati Life ürünlerini kendi internet sitesi üzerinden standart fiyat çizelgesinde satışa sunar. Ürünler online satış sitelerinde 12’li ve 24’lü olarak set halinde de satışa sunulur. Yeterli depolama alanı olan kullanıcılar tarafından bu tarz ekonomik setler daha uygun fiyata geldiği için tercih edilir. Ürünler doğru saklama şartlarında depolandığında üzerlerinde yazılı olan son kullanma tarihine kadar güvenle tüketilebilir. Pati Life köpek mamaları konserve ambalajda 415 gr gramajda üretilir. Ürünlerin sabit paketleme seçenekleri dolayısıyla fiyata daha çok aromalar etki eder. 415 gr olarak üretilen köpek mamaları tek kullanımlık olarak tüketilir. Bunun için ürünler köpeklerin beslenme programlarına göre adeti belirlenerek toplu olarak satın alınabilir. Ürünlerin fiyatları dair daha ayrıntılı bilgilere bir fiyat karşılaştırma sitesi olan Cimri.com üzerinden ulaşılabilir

  Pati Life Köpek Maması Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Pati Life köpek maması satın alırken öncelikle köpeklerin sevdiği aromalara göre ürünleri tercih etmek gerekir. Bu sayede markanın mamaları evcil hayvanların beslenme programları içerisinde sürekli kullanılabilir. Pati Life konserve köpek maması kullanımı da satın alırken dikkat edilmesi gereken özellikler arasında yer alır. Ürünlerin cinslerine bakarak köpeklerin yemeyi daha çok tercih ettiği mamalar satın alınabilir. Daha çok jöleli ve parçalanmış mama çeşitleri kullanıcılar tarafından satın alınır. Bunun yanı sıra satın alma aşamasında doğru ürünü bulmak için online satış ağlarının filtreleme seçeneklerinden de yardım alınabilir. Markanın köpek maması kategorisinde birçok farklı ürün çeşidi bulunduğu için doğru ürünü kısa sürede bulmak zor olabilir. Bunun için evcil hayvanın cinsini ve yaşını seçerek mevcut ürünler üzerinden seçim yapılabilir. Pati Life diyet mamaları da diyet yapan köpekler tarafından tercih edilebilir. Bu anlamda ürünün içerisinde diyet sırasında köpeklerin ihtiyaç duyduğu birçok yararlı besin kaynağı bulunur.   

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery