Kemirgen-Sürüngen Dekoru

Kemirgen-Sürüngen Dekoru Fiyatları

25 Ürün gösteriliyor.
Kemirgen-Sürüngen Dekoru fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Akvaryum Su Berraklaştırıcı Fiyatları
 • Zeytin Fiyatları
 • Hazır Çorba ve Bulyon Fiyatları
 • Köpek Kemiği Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Kemirgen-Sürüngen Dekoru Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kemirgen-Sürüngen Dekoru markası:

  En Çok İncelenen Kemirgen-Sürüngen Dekoru Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Kemirgen-Sürüngen Dekoru Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 25 Kemirgen-Sürüngen Dekoru modeli içerisinde en ucuz Kemirgen-Sürüngen Dekoru fiyatı 17.72 TL iken, en yüksek Kemirgen-Sürüngen Dekoru fiyatı 300.8 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kemirgen-Sürüngen Dekoru fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kemirgen-Sürüngen Dekoru fiyatı ise 60.85 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Kemirgen-Sürüngen Dekoru Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Kemirgen ve Sürüngen Dekoru

  Büyükler için farklı bir deneyim, çocuklar için de dünyanın en doğal, en yalın halini keşif anlamına gelen kemirgen ve sürüngen beslemek, farklı deneyimler kadar farklı sorumlulukları da beraberinde getirir. Bu açıdan bakıldığında bilinmesi, daha doğrusu önemsenmesi gereken detayların başında kemirgen ve sürüngen dostlarınızı tam olarak tanımak gelir. Her ne kadar kemirgenler ve sürüngenler birbirine benzetilen ve yabani olarak tanınan canlılar olsalar da işin aslının hiç de öyle olmadığını belirtmek gerekir. Sürüngenlerin tipik özellikleri arasında belli vakitlerde içine kapanıklık, alışkanlıklara bağımlılık ve mahremiyete verilen önem gelir. Kemirgenlerin ise aksine, şımarık bir çocuktan farklı olmadığını, dünyanın en neşeli ve en çılgın hayvanları olduklarını yakından tanıyan herkes bilir. Tabii bu durum asil tavşanlar ve sakin kaplumbağalar için pek de geçerli değil. Kemirgen ve sürüngen dostlarınız için kemirgen sürüngen dekoru üreten firmaların tasarım prensiplerini belirleyen temel etkenlerin başında da bu gelir ve bu da karakterleridir.

  Kemirgen ve Sürüngen Dekoru Modelleri

  Yaşam alanı teraryum olan sürüngenler, genel anlamda benzerlik gösterseler de vakit geçirme, eğlenme ve uyku deneyimi açısından türler arasında değişen özellikler sergiler. Fakat vakit geçirmek, dinlenmek, uyumak, oynamak, kimi zaman da kendilerini güvende hissedebilmek açısından ağırlıklı olarak kapalı mekanları tercih ederler. Sürüngenlerin özgün ihtiyaçlarına hitap eden dekor ürünlerinin ise neredeyse tamamı kendilerini doğal ortamlarında hissedebilmelerini sağlayan tarzda üretilir. Ağırlıklı olarak kahverengi, yeşil, sarı, kemik rengi ve siyah tonların hakim olduğu dekor modelleri arasında çok zengin bir tasarım çeşitliliğine rastlanabilir. Bu çeşitlilik içerisinde sizi bazen bir kaya mağarası, ağaç kovuğu, tahta bufalo evler veya şirin bir tahterevalli karşılayabilir. Kimi zaman da sahibi tarafından terk edilmiş bir kaplumbağa kabuğu, içi boşalmış bir meyve, tatlı bir çeşme, antik çağlardan kalma bir dinozor kafası veya tarihi bir heykeldir. Fakat her birisi için doğadan ilham ile hazırlanan, yalnızca sürüngen dostları değil izleyen herkesi dinlendiren dekorlar oldukları söylenebilir. Fakat hareketli yaşam tarzlarıyla tanınan kemirgen dostlarınız için tasarlanan kemirgen hayvan dekoru ürünleri hiç de öyle değil. Dünyanın en çılgın oyuncak ve vakit geçirme dekorlarının bir araya toplanmış haline tanık olacağınız model yelpazesi içerisinde yok yok denebilir. Sürüngenlerin aksine farklı yaşam alanlarında yaşamayı tercih eden kemirgenler için tasarlanan dekor ürünlerinin başlıca özelliklerini ise doğallıktan ziyade eğlence kültürü oluşturur. Tabii hareketli yönleri esas alınarak tasarlanan tüm dekor ürünlerinde gösteriş kadar önemli olan diğer detayı, konfor oluşturur. En önemli detayı ise oynamaya doymayan, bazen de dinlenmeye doymayan, izlediğinizi gördükçe yeniden can bulan ve tüm neşesini evin içine yansıtan kemirgen dostlarınıza dayanabilecek sağlamlık. Dayanıklı, konforlu ve esnek özellikte üretilen kemirgen ürünleri yelpazesinde başı çeken çeşitleri ise salıncaklar, tahterevalliler, kaydıraklar, çıngıraklar, kemirme çubukları, oyun adaları, köprüler, doğal oyun evleri ve merdivenler oluşturur. Tabii beraberinde yaratıcılıkta sınır tanımayan marka modelleri arasında bulunur. Türlü türlü ödül oyunları, oyun setleri, yemek masaları, tırmanma dekorları, toplar, kaleler, tüneller ve sevecekleri daha nice dekorlarla karşılaşabilirsiniz.

  Kemirgen ve Sürüngen Dekoru Fiyatları

  İç ve dış fiyat etkenlerinden bir arada etkilenen kemirgen sürüngen dekoru fiyatları, kendi içinde değişen fiyat özellikleri ile kullanıcı karşısına çıkar. Birbirinden çok farklı üretim aşamaları ve malzeme detaylarına sahip olan kemirgen ve sürüngen dekorları, fiyat olarak da farklılık gösterir. Bu noktada, daha fazla tasarım detayı ve malzeme kullanımı barındırdığı için kemirgen oyuncak takımlarının en yüksek fiyat değerlerini sergileyebileceği söylemek doğru olur. Fakat aynı şekilde, üretiminde kullanılan malzemeler açısından daha kaliteli olan bir sürüngen dekoru da pek çok sürüngen ve kemirgen dekorundan daha yüksek fiyatlı olabilir. Bu durumda kemirgen ve sürüngen dekor fiyatları üzerinde etki eden temel faktörlerin yapımında kullanılan malzeme, boyut değerleri ve tasarımında sarf edilen emek miktarı olduğu söylenebilir. Beğendiğiniz bir model sürüngen ve kemirgen dekorunun son fiyat değerlerinde karşınıza çıkan farklılık ise satış noktaları arasında değişen fiyat politikalarından kaynaklanır. Bu faktörü, en yüksek kar oranına saniyeler içerisinde erişmenizi sağlayan cimri.com vesilesiyle yapacağınız fiyat araştırması ile kara dönüştürebileceğiniz bir avantaj olarak yorumlayabilirsiniz.

  Kemirgen ve Sürüngen Dekoru Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Temel yuva dekorları, diğer evcil hayvanlardan farklı olarak sürüngen ve kemirgenler çok daha fazlasını ifade eder. Yalnızca oyalanma, oynama veya mekan konsepti açısından aksesuar aygıtı olarak görülmemesi gerekir. Onların yaşam alanı ve aynı zamanda yaşam şekli olacak olan dekorların seçiminde önemli unsurlara dikkat edilmesi hayati önem taşır. Öncelikli olarak beslediğiniz türün özgün karakterini yani nasıl bir ortamda uyumak, yemek yemek istediği gibi ayrıntıları öğrenmeniz gerekir. Aynı şekilde oyuncak olarak kullanacakları dekorların da onların oyun istediğine uyumlu olması yarar sağlar. Önemli olan bir diğer unsuru ise almayı düşündüğünüz dekorun alan ölçüleri oluşturur. Boyut olarak kemirgen ve sürüngenlerinizin yuvalarına uyumlu olması gereken dekorunuzun aynı zamanda onların fiziksel özellikleri ile de uyumlu olması gerekir. Tabii önemli bir ayrıntı daha var ki o da tüm dekorlarınızda birlikte bir de kemirgen kovucu edinmektir. Sürüngen ve kemirgenlerinizi diğer bazı kemirgen ve sürüngenlerden koruyabilmek adına yaşam alanında bir de kemirgen kovucu bulundurabilirsiniz. Böylelikle hem evcil hayvanınız hem kendiniz için çok daha güvenli bir ortam oluşturabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery