track source
track source

Akvaryum Plastik Bitki

Akvaryum Plastik Bitki Fiyatları

7 Ürün gösteriliyor.
Akvaryum Plastik Bitki fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Un & İrmik Fiyatları
 • Akvaryum UV Filtresi Fiyatları
 • Hamster Çarkı Fiyatları
 • Çamaşır Leke Çıkarıcı Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Akvaryum Plastik Bitki Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 4 Akvaryum Plastik Bitki markası:

  En Çok İncelenen Akvaryum Plastik Bitki Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Akvaryum Plastik Bitki Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 7 Akvaryum Plastik Bitki modeli içerisinde en ucuz Akvaryum Plastik Bitki fiyatı 24.85 TL iken, en yüksek Akvaryum Plastik Bitki fiyatı 205.28 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Akvaryum Plastik Bitki fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Akvaryum Plastik Bitki fiyatı ise 71.42 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Akvaryum Plastik Bitki Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri'nin Seçimi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Akvaryum Plastik Bitki

  Yapılan birçok araştırma, akvaryum ve balık seyrinin motive ve sağlık üzerinde pek çok olumlu etkiye sahip olduğunu gösterir. Bu nedenledir; giderek daha fazla sosyal alanın olmazsa olmaz dekorları arasına dahil olur. Tüm dünyada çığ gibi büyüyen bir farkındalık aktivitesi olarak görülmesi henüz taze olsa da; evde balık yetiştiriciliğinin tarihi çok daha eskiye dayanır. Sosyal mekanlarda oluşturulmak istenen dinlendirici ve doğal atmosferin bir numaralı ilacı olmaya aday akvaryum, balıklar ve denize meraklı olanların vazgeçemediği tutkusu olarak hep var olur. Öte yandan evinde hayvan beslemek isteyen fakat koşulları yeterli olmayanlar için de ideal kararı oluşturur. Pek çok hayvan türüne kıyasla daha zahmetsiz bir hobi gibi görünse de belli başlı kaideler eşliğinde yapılması gerekir. Neticede eşsiz duruluğuyla tüm yorgunluğunuzdan, stresinizden bir çırpıda arınmanızı sağlayan balıkların da belli başlı gereksinimleri olur. En temel gereksinimlerden birini de akvaryum yapay süs bitkileri ile kolaylıkla sağlayabileceğiniz ideal ortam oluşturur.

  Akvaryum Plastik Bitki Modelleri ve Özellikleri

  Tekli veya set olarak alabileceğiniz plastik akvaryum bitkileri, balıklarınız için en az su kalitesi, su temizliği, alan ölçeği, yem miktarı kadar önemli olan ideal ortam gereksinimini karşılamak üzere tasarlanır. Tatlı ve tuzlu su balıklarının doğal ortamlarında alışkın oldukları ve ilgi duydukları bitki çeşitlerinden oluşur. Tabii beraberinde göz zevkinize hitap edebilecek şekilde tasarlandıklarını da belirtmek gerekir. Yalnızca hava motoru, ısıtıcı ve bir de kum detayıyla şekillendirilen akvaryum ortamlarından aradığınız hazzı bulabilmeniz, dahası ev konseptinize nitelikli katkılar sunabilmeniz imkansız olur. Oysa uzun ve estetik bitkiler, kısa dip bitkileri ve tamamlayıcı bodur akvaryum plastik bitki modelleri, hem görsel zevkinize hem mekan konseptinize daha şık ve zevkli katkılar sunar. Çabucak yıpranan bitkilerle elde edemeyeceğiniz steril ortam ve konfor imkanlarını sunuyor oluşu da cabası. Haliyle tek bir detayla akvaryumunuzdan elde edeceğiniz verimi kusursuz kılarken; balıklarınız için de çok daha nitelikli yaşam koşullarına vesile olabilirsiniz. Hele de akvaryumunuzun içinde büyük ve küçük balıklar bir arada yaşıyorsa, yalnız yaşayan balığınız için yeni bir arkadaş geliyorsa veya çok kalabalık bir akvaryum nüfusunuz varsa.. Bunun ne kadar da büyük değişimlere yol açacağını, daha doğrusu nasıl mümkün olacağını merak ediyor olabilirsiniz. Değişen akvaryum ebatlarına uygun olarak, farklı boyutlarda üretilen plastik bitki akvaryum modelleri, ağırlıklı olarak yeşil tonlarda üretilir. Fakat beraberinde farklı renk alternatifleri arasından da seçim imkanı sunar.  Balıklarınızın duygu ve hareket mantıklarına hitap eden tasarım ve renklerle üretildikleri için hiç de azımsanmayacak faydalar sağlar. İdeal yumuşaklık oranı sayesinde balıklarınız için eşsiz birer sığınma, vakit geçirme, gezinme, oyun oynama ve yumurtlama alanına dönüşür. Böylelikle balıklarınızın yumurtaları da en güvenli ortamda aranıza katılacağı günü bekleyebilir. Su yüzeyinden attığınız yemleri büyük balıklar anında afiyetle yerken küçük balıklardan yana üzüntü duymanıza engel olur. Çünkü akvaryum bitkileriniz ufalanan yem tanelerini özenle saklar ve küçük balıklarınızın en keyifli ortamda atıştırabilmesini sağlar. Üstelik içi boş ve renksiz akvaryumlara adapte zorluğu çeken ve bir süre sonra ölen balıklarınız da uzun yıllar stressiz bir şekilde aranızda yaşamaya, yorgunluğunuza deva olmaya devam eder.

  Akvaryum Plastik Bitki Fiyatları

  Plastik akvaryum bitkileri, üretim ve tasarımında sahip olduğu meşakatli süreçlere rağmen sergilediği cazip fiyatlarla kullanıcıların beğenisini kazanan ürünler arasında yer alır. Bütçe dostu cazip değerleri sayesinde akvaryumlarınıza özgürce konsept oluşturabilmenizi mümkün kılar. Alımlarınız sırasında karşınıza çıkan birbirinden farklı akvaryum plastik bitki fiyatları ise belli başlı birkaç unsur etrafında şekillenir. Üretici markalar tarafından belirlenen fiyat politikaları ödemeniz gereken tutarların değişmesine yol açar. Büyük ve küçük akvaryumlar için üretilen farklı boyutlara sahip süs bitkileri de birbirinden farklı fiyatlara sahip olur. Aynı şekilde set olarak satılan modeller de tekli olarak alabileceğiniz modellere nazaran daha yüksek fiyat değerlerine sahip olur. Bu unsurları almayı düşündüğünüz plastik bitkinin yapısal özellikleri, işlevsel görevi, üretildiği malzeme türü takip eder. Satış noktaları arasında görülen fiyat farkları ise tüm bu unsurlara eşlik ederek bütçeniz dahilinde plastik akvaryum bitkisi alabilmenizi sağlar. Bunu mümkün kılabilmek için yapmanız gereken tek şey, doğru yönetimi seçerek fiyat araştırması yapmaktır. Araştırma deneyimleriniz için cimri.com’u tercih ederek en cazip fiyat bilgilerine yalnızca birkaç saniyede erişebilirsiniz.

  Akvaryum Plastik Bitki Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Plastik akvaryum bitkileri, standart bir dekor detayı gibi görünse de bundan çok daha fazlasını ifade eder. Balıklarınızın hareket kabiliyeti ve fiziksel özellikleri ile uyumlu üretilen her bir çeşidinde ilave olarak sulu ortama uygun yumuşaklık ve sertlik değerleri baz alınır. Akvaryum modellerinin sahip olduğu en, boy ve yükseklik detayları ise özellikle üzerinde durulan temel detayı oluşturur. Bu nedenle sizlerin de alımlarınız sırasında gerekli özeni göstermesi gerekir. Bunun için öncelikli olarak akvaryumunuzun en, boy, yükseklik değerleri ile iç hacim hesaplamalarını yaparak başlayabilirsiniz. Akvaryumlarınızda besleyeceğiniz balık, kaplumbağa gibi deniz hayvanlarına uyumlu seçim yapabilmek adına ne tür, hangi boy ve renk bitkilerden hoşlandıklarını araştırabilirsiniz. Beraberinde birbiri ile uyumlu görseller seçmeye gayret ederek aynı zamanda görsel zevkinize ve tabii ev konseptinize olumlu katkılar sunabilirsiniz. Tekli alımlarda istediğiniz konsept başarısına erişebileceğinizden emin değilseniz; akvaryum yapay bitki seti alternatifini değerlendirebilirsiniz. Tabii bu arada bir detay daha var ki o da derli toplu kullanım detayı. Eğer aldığınız bitkiler arasında sabit durabilmesini sağlayan zemin parçasına sahip olmayan bitkiler varsa; bitki mandalı gibi ilave aparat alımları yapmanız gerekir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery