Balık-Akvaryum

Balık-Akvaryum Fiyatları

3221 Ürün gösteriliyor.
Balık-Akvaryum fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Balık-Akvaryum modelleri ve Balık-Akvaryum fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Balık-Akvaryum kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Balık Yemi, Akvaryum Ekipmanı, Akvaryum İç Filtre, Akvaryum Aksesuarı, Akvaryum Dış Filtre. 3221 adet Balık-Akvaryum fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Balık-Akvaryum

Hayvan dostu birçok kullanıcı için onların sağlığı ve konforu daima önem arz eder. Evinde renkli ve sessiz balıklarına  özel alanlar ayıran kullanıcılar onlara aldığı tüm ürünlere ekstra özen gösterir. Balıkların yaşam alanı için büyük ve küçük akvaryum çeşitleri bulunur. Birden fazla balığı olan kullanıcılar için akvaryumlar geniş ebatlarda tasarlanır. Akvaryumu oluşturan birden fazla aparat bulunur. Çoğu malzemesini istediğiniz zaman değiştirme imkanınız vardır. Zamanla yıpranan parçaları akvaryumunuza uygun şekilde yenileyebilirsiniz. Akvaryum süsleri ile balıklarınız için renkli ve dolu bir alan yaratırsınız. Kurulumu ve temizliği oldukça kolay markalar tercih ederek bu işlemi pratik hale getirirsiniz. Balıklarınızın daha canlı ve sağlıklı bir şekilde yaşam sürmesi için akvaryum motorları büyük öneme sahiptir. Akvaryum içerisindeki havanın dikey ve yatay olarak hareket etmesini sağlayarak balıkların solunum kalitesini artırır. Motorlar çeşitli hacim ve litre seçenekleri ile satışa sunulur. Akvaryumlarda iç ve dış olmak üzere iki farklı filtre bulunur. Akvaryum filtresi düzenli temizlendiğinde bir ürünü uzun süre ilk günkü kalitede kullanırsınız. 

Akvaryum Modelleri ve Özellikleri

Evinde ya da ofisinde akvaryuma yer veren kullanıcılar düzenli olarak bakımını ve temizliğini yapar. Tüm çabalara rağmen zamanla bozulan ya da ilk günkü performansını gösteremeyen parçalar olur. Bu parçaları yenisiyle değiştirerek balıkların konfor alanını artırabilirsiniz. Akvaryum içerisindeki sıcaklık dengesini sağlayan akvaryum ısıtıcısı ile balıkların uygun sıcaklıkta yaşamasına katkı sağlarsınız. Balıklar genel olarak sıcak sularda yaşam sürdürdüğü için bulunduğu ortamın ideal ve dengeli bir ısıya sahip olması gerekir. Isıtıcılar  suya daldırılan ve suya yerleştirilen olarak ikiye ayrılır. Bunun yanı sıra pompa ile filtre arasında yer alan in-line ısıtıcı modelleri de bulunur. Akvaryum malzemeleri birden fazla marka ve kalite ile kullanıcı karşısına çıkar. Bazı kullanıcılar sade bir yaşam alanı yerine daha süslü ve renkli bir akvaryuma sahip olmak ister. İçerisine giren süslerin yanı sıra çeşitli ışıklandırma şekilleri de akvaryuma hareket kazandırır. Akvaryum ışıklandırması balıkların daha rahat bir şekilde orada kalması için gereken unsurlar arasındadır. Bunun yanı sıra içeride yer alan bitkilerin gelişimi için de ışıklandırmaya ihtiyaç duyulur. Akvaryum çeşitlleri birden fazla boy ve tasarımla satışa sunulur. Ürünlerde iç ve dış olmak üzere iki ayrı filtre bulunur. İç filtrelerle hem mekanik hem de biyolojik filtreleme yapılır. Kolay temizlenen iç filtreler sayesinde akvaryum temizliğinde zorlanmazsınız. Dış filtreler daha fazla yer kaplar ve kapsamlı bir aktarım işlemi gerçekleştirir. Akvaryumlarda balıkların yaşamını kolaylaştıran birden fazla tamamlayıcı parça bulunur. Akvaryum pompası balıkların kaliteli ve dengeli nefes alışı için gerekli olan unsurlar arasındadır. Bu ürünü değiştirmeden uzun süre ilk günkü kalitesinde kullanırsınız. Akvaryum malzemeleri birden fazla marka tarafından satışa sunulduğu için ürünlerin kalitesi değişiklik gösterir. Balığınızın sağlıklı bir şekilde yaşamaya devam etmesi için suyu düzenli olarak değiştirilmeye ihtiyaç duyar. Su aktarımını pratik hale getiren akvaryumlar sayesinde bu işlemi kolayca halledersiniz. Balıkların kendini doğal ortamında hissedebilmesi için salyangoz ve yosunlar birçok marka tarafından akvaryumlar için özenle hazırlanır. Otomatik yemleme makineleri ile evinizde yokken dahi balığınızı besleyebilirsiniz. 

Akvaryum Fiyatları

Evinde ve ofisinde balıklarla hayatına renk katmak isteyenler için çeşitli akvaryumlar bulunur. Balıkların doğal yaşamına oldukça yakın bir şekilde dizayn edilen akvaryumlar çeşitli seçeneklerle satışa sunulur. Akvaryum modelleri birbirinden farklı özelliklere sahip olduğu için fiyatları aynı olmayabilir. Fonksiyon açısından ortak olsa dahi markaları aynı olmadığı için ödeyeceğiniz ücret değişebilir. Ürünler birden fazla boyuta göre göre tasarlanır. Daha küçük alanlar için hazırlanan akvaryumlarla oldukça büyük olanların fiyatı farklı olabilir. Piyasaya yeni sürülen ve özellikleri açısından diğerlerinden ileri olan modeller yüksek fiyattan alıcıya ulaşabilir. Akvaryum aksesuarları farklı kategorilerde yer aldığı için her biri kendi içinde fiyatlandırılır. Akvaryumun kendisi ile diğer parçaları aynı fiyata sahip olmayabilir. Akvaryum fiyatları genel olarak boyut, marka, fonksiyon gibi özelliklere göre değişiklik gösterir. Ürünün yanı sıra alabileceğiniz aksesuarlarla balıklara uygun yaşam alanı oluşturmak isteyebilirsiniz. Akvaryum süsleri çeşitli özelliklere göre farklı fiyatlardan satışa sunulur. Akvaryum hakkında aradığınız her şeyi satın almadan önce Cimri.com’da fiyat karşılaştırması yaparak nerede daha uygun olduğunu öğrenebilirsiniz. 

Akvaryum Satın Alın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ürün alışverişinde her kullanıcı kendine göre kriterler belirler. Söz konusu akvaryum olduğunda ise bu kriterlerin başında balıkların sağlığı ve konforu gelir. Akvaryum malzemesi alırken ürünler hakkındaki yorumlara göz atarak daha sağlıklı bir alışveriş yapabilirsiniz. Balıklarınızın sağlıklı gelişimi için en uygun yemi ararken oldukça seçici davranabilirsiniz. Balık yemi hakkında kısa bir araştırma yaparak doğru ürüne ulaşabilirsiniz. Akvaryumların bazı malzemeleri zamanla işlevini yerine getirmeyebilir ve yenisini almak isteyebilirsiniz. Akvaryum su motoru alırken balıklar için en iyi hava akışını sağlayan güçlü motorlara yönelebilirsiniz. Ürünün motor gücünü akvaryumun boyutuna orantılı olarak seçebilirsiniz. Filtreler iç de dış olarak ayrıldığı için ürün seçiminde dış filtrelerin daha fonksiyonlu olmasına dikkat edebilirsiniz. Yararlı bakterileri su içinde muhafaza eden ürünlere yönelebilirsiniz. Akvaryum kumu alırken kalitesine ve miktarına dikkat etmenizde fayda var. Balıkların doğal yaşamına en uygun kumu seçmek için öncesinde kriterlerinizi belirleyip alacağınız üründe bunların bulunmasına dikkat edebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery