BigRed, BigLift ve Özsan marka yük taşıma standlarını, en uygun fiyatlarla cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri kolayca karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com, aradığınız ürünün satışını yapan sanal mağazaları sizin için gezerek, en uygun fiyatlı yük taşıma platformlarını bulur ve tek tıkla ekranınıza getirir.

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte, yük taşımak artık çok kolay hale geldi. Yük taşımak ve bir yerden bir yere götürmek için kullanılan özel aletler üretildi. İnsanlar artık fabrikalarda, üretim tesislerinde veya kendi özel işlerini yaparken yük taşıma aletlerini kullanarak, işlerini kolayca yapabiliyor. Bu ürünlerden en çok bilinenlerinden biri de krikolardır.

Kriko nedir? Ne işe yarar? Çeşitleri nelerdir?

Mekanik, vidalı ve hidrolik kullanıma sahip genelde 3 çeşit kriko bulunur. Kullanılacak yer ve taşınacak yükün cinsine göre hangi modelin kullanılacağı seçilir. En çok bilinen işlevi arabaları kaldırarak, tekerleklerini değiştirmek veya altında çalışma yapmak olsa da bir şeyi sabitlemek ve ayırmak için de yine krikolar kullanılabilir. Kriko kullanılırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar, kaldırılacak yükün krikonun taşıma kapasitesine uygun olması, gerektiğinde takoz kullanarak desteklenmesi, yükü kriko üstüne alırken birkaç farklı noktadan desteklenmiş olmasına dikkat etmek, yükü kaldırırken boşluk oluşması durumunda takozlarla desteklemek, kaldırma işlemi bittiğinde ise krikonun emniyetinin sağlanıp çalışmaların başlaması şeklinde olmaktadır. En ucuz krikoları, cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz.

Yük platformları ve hidrolik varil taşıma platformları nerede bulunur?

Bu ürünler daha çok üretim tesislerinde kullanılabileceği gibi sıklıkla yükleme ve boşaltma işlemi yapılan depolarda da kullanılabilir. Özellikle bazı ağır varillerin bir yerden bir yere taşınması için kullanılan varil taşıma platformları, çalışan verimliliğini ciddi oranda artırmaktadır. En ucuz yük platformları ve en ucuz hidrolik varil taşıyıcıları cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri kolayca karşılaştırabilirsiniz.

Yük taşıma standı fiyatları ne kadardır?

Yük taşımakta kullanılan standların fiyatı, ürünün markasına, kapasitesine ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz yük taşıma standlarını, cimri.com sitesinde, yük kaldırma / vinç kategorisi altında yer alan yük taşıma standı sekmesini tıklayarak görüntüleyebilir, taşıma ürünlerini karşılaştırabilirsiniz.