Bocchi Lavabo

Bocchi Lavabo Fiyatları

512 Ürün gösteriliyor.

Bocchi Lavabo

Bocchi Lavabo fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Bocchi Lavabo ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Bocchi Lavabo Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Bocchi Lavabo incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Cotton Bar Erkek Günlük Ayakkabıları
 • White Glo Diş Macunları
 • İmza Erkek Takım Elbise
 • Sinobi Kol Saatleri
 • Dockers Erkek Pantolon
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Bocchi Lavabo fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Bocchi

  Sıkça Sorulan Sorular

  2022 yılı Bocchi Lavabo Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  26 Mayıs 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 512 Bocchi Lavabo modeli içerisinde en ucuz Bocchi Lavabo fiyatı 396.48 TL iken, en yüksek Bocchi Lavabo fiyatı 20424.03 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bocchi Lavabo fiyatlarının ortalaması alındığında ise 26 Mayıs 2022 tarihinde ortalama Bocchi Lavabo fiyatı ise 2355.42 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Bocchi Lavabo Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Bocchi Lavabo

  Banyo dekorasyonu, estetik unsurların ve hijyenik faktörlerin bir arada değerlendirilmesini gerektirir. Banyonun tasarımı açısından lavabo, klozet ve duşun bir arada bulunduğu banyolar olduğu gibi duşun ayrı olduğu banyolar da bulunur. Banyo tasarımı evin diğer odalarına göre daha farklı unsurlar içerebilir. Örneğin, klozet ve lavabolar uygun tesisat sistemine göre önceden belirlenir. Bu sebeple, uygun lavabo ve klozet modellerini önceden belirlemek önemli olabilir. Lavabo sistemleri açısından bakıldığında, banyonun stil ve tarzına göre günümüzde tezgâh üstü, ayaklı veya çanak şeklinde farklı modeller bulunur. Bu açıdan banyonun ölçülerine uygun bir tarzda modelleri değerlendirebilirsiniz. Örneğin, Bocchi lavabo kişisel zevkinize uygun stil ve tarzlarda lavabo modelleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda tasarımın yanında dolap ve çekmecelerin de kapladığı alan gibi ölçülerin göz önünde bulundurulması gerekebilir. Lavabonun hem fonksiyonel hem estetik açısından uygun modelleri incelenebilir. Buna ek olarak çeşitleri değerlendirirken lavabonun üretildiği materyale göre de karar verilebilir. Seramik, bakır, altın gibi farklı malzemelerden yapılmış Bocchı lavabo ile banyonuza şıklık veya sade bir görünüm katabilirsiniz.

  Bocchi Lavabo Modelleri

   Bocchi lavabo modelleri tezgâh üstü, mini veya çanak olmak üzere banyonuzda farklı konumlarda kullanmanız için uygun olarak kullanıcıya sunulur. Tezgâh üstü ve altı olarak lavabonun şekline ve yapısına farklı modeller bulunur. Tezgâh üstü lavaboları çanak, mini veya ayaklı lavabo olarak görebilirsiniz. Örneğin, Bocchi çanak lavabo seramikten üretilmiş modern görünümlü banyo tasarımları için uygun bir model olabilir. Ebat ve boy ölçüleri açısından lavabonuz için şık bir dokunuş katacak bir ürün olarak tercih edilebilir. Bu modelin alt marka olarak Bocchi Etna çanak lavabo olarak bir seride üretildiğini görebilirsiniz. Markanın günümüzdeki modern tasarımlı banyolar için ürettiği modellerinden biri olarak karşınıza çıkabilir. Diğer bir çanak lavabo modeli olarak ise Bocchi Venezia lavabo tercih edilebilir. Bu ürünün tezgah üstünde oval bir görünümü mevcut. Diğer çanak lavabolarda olduğu su taşma deliği bulunmamakla birlikte modern tasarımlı ürünlerden biri olarak kullanılabilir. Bunun yanında farklı bir tasarım açısından tezgah üstü modeller arasında Bocchi monoblok lavabo aşağıya doğru uzanan bir lavabo yapısına sahip. Seramikten yapılmış olup genişlik açısından çanak lavabolara göre biraz daha geniş bir alanda tercih edilebilir. Bu model ile birlikte Bocchi tezgah üstü lavabo açısından geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu için ister sade bir görünüm ister şık bir dokunuş için farklı modelleri inceleyebilirsiniz. Tezgah üstü lavaboların özelliklerinden biri de bazı modellerin asma olarak kullanabilmesi olabilir. Eğer banyonuzda klozet gibi diğer banyo ürünleri için asma modelleri tercih ediyorsanız, lavabonuz için hem asma hem tezgah üstü kullanılabilen Bocchi Taormina lavabo sizin için uygun olabilir. Bu ürün aynı zamanda etajerli lavabo olarak da bilinir. Ürüne ek olarak kolon bir ayakla da kullanılması mümkün olabilir. Ayrıca tezgah üstü modellere ek olarak tercih edebileceğiniz alternatif bir ürün olarak Bocchi tezgah altı lavabo kullanabilir. Bu lavabo çeşidi büyük alışveriş merkezlerinde görebileceğiniz modellerden biri olarak düşünülebilir. Modern tasarım düşünen kullanıcılara hitap edebilir. Eğer daha klasik görünümlü bir banyo tasarımına sahip olmak isterseniz Bocchi ayaklı lavabo sizin için uygun olabilir.

  Bocchi Lavabo Fiyatları

  Piyasada bulunan lavabo modelleri, asma veya ayaklı olma ve malzemesine göre maliyetleri açısından farklılaşır. Bu noktada Bocchi Lavabo fiyatları açısından orta segmentte yer alan bir marka olarak düşünülebilir. Ancak ürünlerin modelleri önemli bir unsur olabilir. Bu açıdan mini olarak piyasada bulunan modellerin fiyatları ebatları ile görece daha düşük olabilir. Ayrıca lavaboların günümüzdeki modern tasarımları arasında sayılan çanak lavaboların fiyatları daha yüksek olabilir. Bu noktada ayaklı modeller daha uygun bütçeli bir ürün arayan kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Aynı zamanda maliyeti etkileyen ürünlerden biri de lavabo bataryası ve sifonu gibi detaylar olabilir. Bu açıdan Bocchi lavabo bataryası kullanım açısından tek kumandalı, yüksek ya da uzun çıkışlı olmak üzere kullanıcıya farklı modeller sunar. Seçilen lavabo modeline uygun tasarımda bir batarya tercih edebilirsiniz. Diğer bir açıdan lavabo modeline uygun olarak Bocchi lavabo sifonu da satın alabilirsiniz. Lavabo sifon modelleri ile lavabonuzun şekline uygun bir gider aparatı tercih edebilirsiniz. Maliyeti açısından ise malzeme türü ve uzunluk önemli unsurlar olabilir.

  Bocchi Lavabo Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Lavabo tasarım açısından banyo ölçülerine uygun olarak tercih edilmesi gereken bir ürün olarak düşünülebilir. Bunun sebebi, lavabonun, batarya, sifon ve haznesi gibi yer kaplayan ek aparatlarının olması olarak düşünülebilir. Aynı zamanda lavabo için tezgâh, ayna ve havlular gibi ek alanların da düşünülmesi gerekir. Bu açıdan kimi modeller için banyonuzda daha fazla yer ayırmanız gerekebilir. Eğer yer açısından tasarruf yapmak istiyorsanız mini ya da köşe tipi lavaboları kullanabilirsiniz. Diğer bir nokta olarak, lavabonun tasarımının diğer banyo ürünleriyle de uyumlu olması önemli olabilir. Banyonuza sade, modern veya klasik bir hava katabilmek için renkler ve malzemeler açısından mat veya parlak ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu noktada lavabo Bocchi markası altındaki modelleri inceleyerek eviniz için uygun bir modeli bulabilirsiniz. Markanın ürünlerini internet sayfaları aracılığıyla karşılaştırabilir ve bütçenize uygun bir modele ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda maliyet açısından fiyat karşılaştırması yaparak ve kullanıcı yorumlarını okuyarak fiyat performans değerlendirmesi yapabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery