Michelin Lastikler

Michelin Lastikler Fiyatları

5289 Ürün gösteriliyor.
Mevsim
Jant Çapı
Yanak Kalınlığı
Taban Genişliği
Yakıt Verimliliği
Islak Zemin Sürüş Hakimiyeti
Gürültü Seviyesi

Michelin Lastikler

Michelin Lastikler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Michelin Lastikler ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Michelin Lastikler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Michelin Lastikler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Tefal Tost Makineleri
 • Arçelik Televizyonlar
 • Bosch Bulaşık Makineleri
 • Nespresso Kahve Makineleri
 • Ümit Çocuk Bisikletleri
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Michelin Lastikler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Michelin

  Sıkça Sorulan Sorular

  2021 yılı Michelin Lastikler Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 5289 Michelin Lastikler modeli içerisinde en ucuz Michelin Lastikler fiyatı 252.0 TL iken, en yüksek Michelin Lastikler fiyatı 8038.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Michelin Lastikler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Nisan 2021 tarihinde ortalama Michelin Lastikler fiyatı ise 657.89 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Michelin Lastikler Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Michelin Lastik

  Michelin firması, 28 Mayıs 1889 yılında Fransa’nın Clermont-Ferrand şehrinde kurulmuştur. İlk olarak ve devamında da günümüze kadar bilindiği üzere araba lastiği üretmekte ve gerek yayınlanan reklamlarıyla, gerek kulaklarımıza gelen duyumlarıyla zihnimizde araç lastiği dendiğinde akla gelen firmaların başlarında gelmektedir. Günümüzde araç kullanımı bir hayli fazladır. Hava koşuluna uygun lastikler kullanmak sürücünün kendisini koruduğu gibi diğer sürücüleri de korumaktadır. Can güvenliği yapılan her işin önünde gelmeli ve insan hayatını korumak ise insan hayatının riske edilidği yerlerde alınması gereken önceliklerden birisidir. Michelin lastik firması ise her mevsime göre lastikler üreterek sürücülerin can güvenliğini arttırmayı, oluşabilecek kaza riskini minimuma indirmeyi, her mevsimde kaliteli sürüş keyfini ve güvenli yolculuklar oluşturmayı hedeflemektedir. Ülkemizin coğrafik özellikleri bakımından farklı zemin koşullarında düzgün seyir etmek bir hayli zor olsa da Michelin lastik modelleri ile mümkündür.

  Michelin Lastik Özellikleri Ve Modelleri

  Lastik kullanımı ne kadar basit gözükse de birçok sürücü tarafından ilgili odak noktası olmasa da bir aracın belki de en çok dikkat edilmesi gereken yerlerinden birisi olmaktadır. Zira yolculuk esnasında lastikten dolayı oluşan sıkıntı ve arızaların giderilmesi hem  uğraştırıcı hem de bir hayli zordur. Bu nedenle mevsime göre özellik taşıyan lastiklerin kullanımı sürücülere kolaylık sağlamaktadır. Bunun yanı sıra Michelin 4 mevsim lastik modelleri de kullanım için uygun olmakla birlikte her mevsim koşulları için ideal bir şekilde üretilmiştir. Bu seriye örnek verecek olursak CrossClimate serisi verilmektedir. Lastiklerin özelliklerine göre kullanmak, mevsimine göre lastik kullanmak daha uygundur. Kışlık lastikler yaz mevsiminde kullanıldığında yakıt tüketimini arttırmaktadır.  Michelin kışlık lastikleri sürücülere daha iyi yol tutuşu, yüksek fren gücünü, performans artışını beraberinde getirmektedir. Kış mevsiminde yazlık lastik kullanmak ise son derece tehlikelidir. Michelin yaz lastikleri daha rahat yol tutuşu sağlarken daha sessiz ve yumuşak bir sürüşü sürücülere sunmaktadır. Ayrıca yazlık lastiği kış mevsimi hariç havanın 7 derecenin altına düşmediği her koşulda kullanabilmeniz mümkün.Ayrıca belirtilmelidir ki lastiklerinde bir kullanım koşulu vardır bu koşullara uymak can güvenliğiniz açısından da son derece önemlidir. Michelin lastik ömrü azami olarak 10 yıldır. Ancak 5 yıl kullanım süresine ulaştığınızda muhakkak bir uzman tarafından muayene edilmesi hem kendinizi hem de diğer sürücüleri korumanız için fayda sağlamaktadır. Özelliklerine göre lastik seçimi yapmak sadece yol tutuşu, yumuşak veya kontrollü sürüşü sağlamakla kalmaz, mevsimine göre kullanılan her lastik sürücüleri yakıttan da tasarruf ettirmektedir. Hem can güvenliğinizi, hem hata riskinizi minime etmek, hem de fazla yakıt tüketiminden mevsime göre lastik tercihinizle uzak durmanız Michelin lastikleri ile artık mümkündür.

  Michelin Lastik Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Lastik almak, kullanmak basit gözüken ama aslında kilit rol oynayan bir husustur. Kaliteli yol tutuşuna sahipseniz, kaza yapma riskiniz de bir o kadar düşük olacaktır. Bunun için lastik alırken mevcut mevsime  uygun lastikler olup olmadığına dikkat etmek gerekmektedir. Michelin lastik çeşitlerine bakıldığında fazlasıyla çeşit saymak mümkündür. Her çeşidi üretim alanında ise sürücüsüne yüksek oranda kaliteyi de sunmaktadır. Ancak popülerlik bakımından ve yazlık lastik olmasına rağmen yağmurlu hava koşulunda bile üstün performans gösteren Michelin lastik 205 55 r16 modeli su tahliyesi için dörtlü kanallarıyla yağmurlu havada etkili fren gücü ve sağlam yol tutuşunu sağlamaktadır. Lastik alırken ya da kullanırken saklama koşullarına ve lastik ömrüne de dikkat etmek gerekmektedir. Lastik değişiminde ise balans ayarlarına da bakmak aracı minik arızalardan ve sürpriz masraflardan korumaktadır. Lastik deyip geçmemek gerek çünkü o sadece lastik masrafından ibaret kalmamakta, en ufak bir sıkıntıda başka sıkıntıları da beraberinde getireceğinden ötürü, lastik seçimi, alımı son derece büyük önem taşımaktadır.

  Michelin Lastik Fiyatları

  Lastik alırken can güvenliği diyerek yüksek ücret ödemekten geri durmayan kullanıcılar olsa da Michelin oto lastiklerinde uygun fiyatlara da can güvenliğinizi arttırmak mümkündür. Lastik fiyatları belirli standartlarda olsa da bulunduğumuz mevsime göre fiyatları değişime uğramaktadır. Daha uygun fiyata almak isteyenler yazlık lastikleri kıştan, kışlıkları ise yazdan almakta böylece bütçeden tasarruf etmektedirler. Michelin lastik fiyatları ise belirli bir standartlara sahip olmasıyla birlikte sürücülere uygun rakamlara kaliteli, yüksek performanslı ürünler sunmaktadır.  Bazı modellerin ekstra fonksiyonlarına göre de fiyatlar değişmektedir. Bazı lastiklerin su tahliyesi için kanal sayısının fazla olduğu lastikler ya da yaz mevsimi için yumuşak sürüş açısından daha uygun bir malzemeden üretilen özel lastikler için de fiyatların değişimi söz konusudur. Bu yüzden kullanıcılar detaya pek girmekten kaçındıklarından dolayı dört mevsim özelliği taşıyan lastiklere yönelmektedir. Michelin lastikleri ile kaliteli sürüşü uygun fiyatlara bularak, can güvenliğiniz ile bütçe güvenliğinizi korumanız mümkün olmaktadır. 

  Michelin Lastik Kullanımı 

  Lastik kullanımı lastiğin ömrünü uzatmak adına son derece önem taşımaktadır. Michelin lastik yorumları bu konuda diğer kullanıcılara da fayda sağlamaktadır. Lastiklerin 5 yıl kullanım süresi ile birlikte uzman tarafından muayene edilmesi, düzgün koşullarda saklanması fazla masraftan sürücüleri korumaktadır. Bu nedenle lastiklerin basıncı, hava değeri, her sürüş öncesi kontrol edilmelidir. Bozuk yollarda, çukur ve kasisli yollarda lastiklerin zarar görmesi ve kullanıcının bilinçsiz hareketleri kısa vadede büyük masraflara yol açmaktadır. Bu nedenle düzgün bir lastik kullanımı hem sürücüyü, hem de kullanıcının bütçesini korumaktadır. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery