Bridgestone Lastikler

Bridgestone Lastikler Fiyatları

2199 Ürün gösteriliyor.
Mevsim
Jant Çapı
Yanak Kalınlığı
Taban Genişliği
Yakıt Verimliliği
Islak Zemin Sürüş Hakimiyeti
Gürültü Seviyesi

Bridgestone Lastikler

Bridgestone Lastikler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Bridgestone Lastikler ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Bridgestone Lastikler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Bridgestone Lastikler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Puma Spor Ayakkabı
 • Philips Kahve Makineleri
 • Nike Spor Ayakkabı
 • Tefal Tencere / Tava Setleri
 • Tommy Hilfiger Spor Ayakkabı
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Bridgestone Lastikler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Bridgestone

  Sıkça Sorulan Sorular

  2021 yılı Bridgestone Lastikler Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2201 Bridgestone Lastikler modeli içerisinde en ucuz Bridgestone Lastikler fiyatı 180.0 TL iken, en yüksek Bridgestone Lastikler fiyatı 4404.73 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bridgestone Lastikler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Nisan 2021 tarihinde ortalama Bridgestone Lastikler fiyatı ise 458.27 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Bridgestone Lastikler Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Bridgestone Lastik

  Şehir içi ve şehir dışı seyahatler için birbirinden farklı alternatifler vardır. Karayolu ise geçmişten bugüne bu alternatiflerin en başında gelir. Değişen sosyal yapı beraberinde toplumların değişen ulaşım tercihlerini de getirir. Böylece günümüzde otomobil kullanımı gittikçe artmaya devam etmektedir. Bu tercihle beraber otomobil sektörü de gelişmekte, ileri teknoloji ve güvenlik testleriyle yeni modeller tasarlanmaktadır. Emniyet lastiği denildiğinde akla ilk gelenler arasında yer alan Bridgestone lastik, her mevsime ve zorlu hava şartlarına göre özel olarak geliştirilir. İlk lastiği 1930’da Japonya’da üretilen Bridgestone, bugün 150 ülkede 140.000 çalışanıyla ilk günkü gibi özveriyle hizmet verir. Gelecek için en iyi yolculuğu tasarlama motivasyonuyla inovasyon, güvenlik ve sürdürülebilirliği birleştirerek Bridgestone lastik çeşitlerini ortaya çıkarır.

  Bridgestone Lastik Modelleri

  Araç modeline ve lastik ölçülerine göre değişiklik gösteren Bridgestone lastik özellikleri temelde mevsimsel olarak incelenir; kış lastiği, yaz lastiği ve dört mevsim lastikleri. Bridgestone kış lastiği, bahar aylarından itibaren ısınan havalarda kullanılan lastikler yerine ağır kış şartlarına daha dayanıklı ve yeterlidir. Islak ve buzlu yollarda kısa fren mesafesine ek, güçlü yol tutuşu ile güvenli ve kontrollü bir sürüş sağlar. Bridgestone yaz lastiği, kış lastiğinin aksine sıcak havalarda daha yüksek performans için geliştirilmiştir. Düşük yakıt tüketimiyle beraber daha sessiz ve konforlu bir yolculuk geçirmenize yardımcı olur. Bridgestone 4 mevsim lastikleri çok amaçlı performans özellikleriyle son dönemlerde sıkça tercih edilir. Islak zeminlerin yanında hafif kış koşullarına uyumlu, diş ömürleri uzun olan lastiklerdir. Ancak tamamiyle yaz ve kış lastiklerinin fonksiyonlarını almazlar. Yaz lastiği kadar yol tutuşu sağlamaz, kış lastiği kadar ise buzlu yollarda ilerleyemez. Kişisel kullanım tercihlerine ve araca göre mevsimsel lastik seçimi önemlidir. Mevsime uygun lastik kullanmak, lastiğinizin ömrünü uzatmakla birlikte yolculuğunuz için güvenli ortamı da oluşturur. Mevsimlere uyumlu lastiklerin dışında patlak yol alabilen lastik olarak da bilinen Bridgestone rft lastik uzun yıllar önemini koruyan patlak lastiklere çözüm olarak tasarlanmıştır. Rft lastikler patladığında yaklaşık 80 kilometre hız ile en az 80 kilometre daha gidebilmeyi sağlayarak lastik değiştirme zamanından tasarruf etmenizi sağlar. Stepneye ihtiyaç duyulmayacağı için aracınızda yer açılır ve yükü azalır. Bu teknoloji lastik hava basınç sistemine sahip araçların kullanımına uygundur. Çevre duyarlılığına sahip rft lastiklerden en yüksek oranda yararlanılması için standart lastiklerde olduğu gibi set olarak kullanılması tavsiye edilir.

  Bridgestone Lastik Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Bridgestone lastik satın alırken dikkat edilmesi gereken birkaç özellik bulunur. Bunlar arasında araç modeli, lastik boyutu, devir değeri, mevsim, bölgenin yol yapısı, diş yapısı ve yük kapasitesi vardır.  Bir kış lastiğinin devir değeri, tırmanış ve yük kapasitesi ile yaz lastiğinin kapasitesi birbirinden farklı olur. Dört mevsim lastikleri özellikle yakıt tasarrufu ve diş ömrü ile ortaya çıkar ve tatmin edici bir performans sunar. Ancak yol tutuş kapasitesi kış lastiklerininki kadar güçlü değildir. Bu nedenle ılıman iklimin hakim olduğu bölgelerde daha kullanışlı olacaktır. Bir başka değerlendirme kriteri seçilen lastiklerin dörtlü set şeklinde alınmasıdır. Orantısız dağılan araç yükü, eşit dağılan yüke göre lastiği daha hızlı yıpratır. O nedenle yeni alınacak lastiklerin mutlaka diğer eşleriyle birlikte takılması önerilir. Eğer kuru ve ıslak zeminde yüksek performans sağlayan ve güvenlik testlerinden başarıyla geçen bir yaz lastiği düşünüyorsanız Bridgestone lastik 205 55 r16 modelini değerlendirebilirsiniz. Aşınma direnci, dayanıklılık, ses seviyesi, ıslak ve kuru zemin performansının ölçüldüğü ADAC testinden tam not alan 205 55 r16 lastiği güvenli sürüş deneyimine bambaşka bir boyut getirir. Dilerseniz satın alma işlemi öncesinde sayfamızdaki Bridgestone lastik yorumlarını inceleyebilir, farklı modeller hakkında fikir edinebilirsiniz.

  Bridgestone Lastik Fiyatları

  Bridgestone lastik fiyatları araç modeline, lastik boyutlarına, mevsime ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Lastik dayanıklılığı, kısa frenleme mesafesi ve kilometre performansı satın alma seçimini etkileyen unsurlardır. Bridgestone oto lastik almadan önce modellerin özellikleriyle beraber kullanımınıza yönelik detaylı bir araştırma etkili olacaktır.

  Bridgestone Lastik Kullanımı

  Mevsime ve farklı ihtiyaçlara göre tasarlanan Bridgestone lastik modelleri güvenli ve konforlu yolculuklar için alternatif çözümler sunar. Bu çözümlerden aracınıza uygun olan lastiği seçtikten sonraki adım lastiklerin kullanım ve bakımıdır. Lastikleri setiyle beraber kullanmak toplam araç yükünü lastikler üzerine eşit dağıtacağından, uzun vadede lastiklerinizin yıpranmasını da yavaşlatır. Lastiklerin diş yapısı 1.6 mm güvenlik sınırında olması gerekir ve düzenli aralıklarla kontrol edilmesi önerilir. Dişler arasına sıkışan zararlı ve yabancı maddeler sürüşünüzü tehlikeye sokar. Emniyetli yolculuklar için bu tür kullanım şekillerine dikkat edilmelidir. Uygun lastikleri seçmek kadar, onlara gereken bakımı yapmak da önem arz eder. Araç lastiklerinin bakımı serin ve kuru yerde muhafaza ederek petrol, asit gibi kimyasallardan uzak tutarak gerçekleştirilir. Uzun süreli saklamalar için direk gün ışığından uzak, yerden 10 cm yukarıda lastik çatalları dik olacak şekilde yerleştirilmelidir. Herhangi bir bozukluk oluşmaması adına lastiklerinizi ayda bir söndürebilirsiniz. Beş yılda bir uzman kontrolü yaptırmak Bridgestone lastik kullanımı ve ömrü açısından ayrı öneme sahiptir. Bridgestone lastik ömrü iyi bir bakım ve kullanım ile uzun vadelidir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery