Creavit Lavabo

Creavit Lavabo Fiyatları

48 Ürün gösteriliyor.

Creavit Lavabo

Creavit Lavabo fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Creavit Lavabo ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Creavit Lavabo Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Creavit Lavabo incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Valentino Unisex Güneş Gözlükleri
 • Lancome Kaş Makyajı
 • Aria Bass Gitarlar
 • CVS Şofbenler
 • LG Yedek Parça - Elektrikli El Aletleri
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Creavit Lavabo fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Creavit

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Creavit Lavabo Ürünleri Hangileridir?

  2022 yılı Creavit Lavabo Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  7 Temmuz 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 48 Creavit Lavabo modeli içerisinde en ucuz Creavit Lavabo fiyatı 330.0 TL iken, en yüksek Creavit Lavabo fiyatı 25836.36 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Creavit Lavabo fiyatlarının ortalaması alındığında ise 7 Temmuz 2022 tarihinde ortalama Creavit Lavabo fiyatı ise 771.1 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Creavit Lavabo Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Creavit Lavabo

  Doğa dostu olan markalar arasında yer alan Creavit, üretim süreçlerine bu anlamda dikkat eder. İlk yolculuklarına mozaik tuvalet taşı üretimi ile başlayan marka Çanakçılar Şirketler Grubu’na aittir. Gerçekleştirdikleri üretimler ile kullanıcıları tarafından beğenilen markanın geniş ürün yelpazesi bulunur. Creavit ürünleri arasında klozetlerden banyo mobilyalarına, tuvalet taşlarından lavaboya kadar pek çok ürün çeşidi bulunur. Türkiye’de alanında önde gelen markalardan biri olan Creavit’in birbirinden farklı lavabo modelleri, lavabo araştıran kişiler tarafından dikkat çeker. Creavit kişilerin zevk ve beğenilerine hitap eden lavabolar tasarlarken onların fiziksel olarak farklı özellikteki lavabolara ihtiyaç duyabileceği durumunu es geçmez. Farklı ölçülerde ve renklerde gerçekleştirdiği üretimlerle her banyoya uygun seçenek sunar. Bu gibi ürünlerde kişiler kendilerine uygun olanı seçmelidirler. İnsan sağlığı ile de alakalı olduklarından doğru karar verilmelidir. Lavabolar kişilerin gün içinde uğrak oldukları yerlerden olduğu için, boyu dahi önemli olan detaylar arasına girer. Creavit lavabo satın almak isteyen kişiler, bu detayı da göz önünde bulundurmalıdırlar.

  Creavit Lavabo Modelleri ve Özellikleri

  Çanakçılar Şirketler Grubu üyesi olan Creavit, gerçekleştirdiği üretimlerde kullanıcı deneyimini önemser. Aynı zamanda ergonomiye de önem verir. Bunun için farklı ihtiyaçları karşılayabilecek birbirinden farklı modeller üreterek kişilerin arayışlarını yanıtlamayı sağlar. Üretimlerine vitrifiye seramik sağlık gereçleri ile başlayan ve zamanla ıslak mekân ve büroların da beklentilerine dönük üretimler geliştiren Creavit, doğa dostu üretim süreci ile de dikkat çeker. Lavabo satın almayı düşünen kişiler için üretimini gerçekleştirdiği farklı modeller ile bu ihtiyacı karşılamaya çalışırlar. Creavit banyo lavabosu almayı düşünüyorsanız sizin için alternatif modeller mevcuttur. Ayaklı olan modellerle klasik görünümü sevenler için beyaz rengi tamamlayıcı olabilir. Creavit ayaklı lavabo duvara monte edilerek kullanılabilir. Creavit tezgah altı lavabolar tezgaha gömülü olarak kullanılırlar. Gömülü olması özelliği ile daha az yer kaplıyor hissi verdiğinden tercih edilebilir. Düz zemin sevenler için ideal seçeneklerden biri olabilir. Tezgah üstü lavabolar da estetik duruşlarıyla dikkat çekicidir. Göz önünde olmasından rahatsızlık duymayan kişiler için estetik zevklerine hitap edecek alternatif Creavit tezgah üstü lavabo modelleri bulunur. Creavit çanak lavabolar tezgah üstü lavabolar gibi kullanılabilir. Burada da farklı şekillerde lavabo alternatifleri bulunur. Köşeli veya oval lavabo seviyorsanız, zevklerine göre herhangi birini tercih edebilirsiniz. Evlerinde klasik çizgileri seven kişiler için ideal alternatiflerden birisi olan Creavit antik lavabolar sahip oldukları tasarımları ile oldukça beğenilir. Ayaklı yapıda olan bu lavabolar, retro çizgileri ile de eskinin dokusunu bugüne taşır. Geçmiş ile bugünü birleştiren tasarımlar, klasik çizgiyi seven kişiler için tercih olabilir. Creavit ideal lavabolar birbirinden farklı ölçülerle üretilir. Kişiler istedikleri hacimlerde tercihlerini yapabilirler. Alanları için nispeten daha küçük lavabolar uygunsa 45x60 cm’lik İdeal lavabo modeli tercih edilebilir. Orta ölçekte 45x70 cm ve 45x80 cm’lik ölçüler de bulunur. Daha geniş alanlara sahip olan veya geniş lavabo isteyenler için 45x90 cm ve 45x100 cm ölçülerinde de lavabolar bulunur. Etajer ihtiyacınız bulunuyorsa Creavit etajerli lavabo modellerini de incelemeyi düşünebilirsiniz. Türkçe’ye Fransızca’dan geçen etajer kelimesi raflı dolap anlamına gelir. Creavit hilton lavabo modeli de kişiler tarafından araştırılan modellerden biridir.

  Creavit Lavabo Fiyatları

  Lavabo arayışında iseniz sizin için pek çok farklı alternatif sunan Creavit, kişilerin zevklerine de hitap eden ürünler ortaya koyar. Birbirinden farklı modelleri bulunan lavaboların renk alternatifleri de vardır. Koyu renkleri sevenler için siyah, kırmızının çekiciliğinden vazgeçemeyenler için kırmızı, klasikten şaşmayanlar için de beyaz renkleri öne çıkanlardandır. Lavaboların modelleri arasında fiyat farklılıkları bulunur. Aynı model içerisinde farklı ölçülerde olan lavabolarında fiyatları birbirinden farklıdır. Creavit ürettiği farklı tasarımlarla kullanıcılarının ihtiyaç ve zevklerine hitap ederken, farklı ölçülerle de üretimlerini desteklerler. Aynı model içerisinde farklı ölçüler bulunabilir. Banyolarınız için uygun ölçüde olan lavaboyu tercih edebilirsiniz. Lavabo satın alırken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak tercih yapmanız, sizin daha ekonomik kararlar vermelerini sağlayabilir. Creavit lavabo fiyatlarını araştırırken farklı web sitelerinden incelemeler yaparken kıyaslamada zorluk yaşayabilirsiniz. Hem özelliklerini hem fiyatlarını inceleyen bu zorluğu aşmak için cimri.com üzerinden araştırmaları yapabilirsiniz. Daha kolay kıyaslama yaparken zaman tasarrufunda da bulunmuş olursunuz.

  Creavit Lavabo Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Banyo ihtiyaçlarını tamamlamayı düşünüyor veya yenilik yapmak istiyorsanız incelediği markalardan biri olan Creavit, gerçekleştirdiği tasarımlarıyla kullanıcıların zevklerine hitap eder ve onların ihtiyaçlarına yanıt verir. Banyo mobilyalarından armatürlere, hela taşından lavaboya dek pek çok ürün kaleminde üretimlerini gerçekleştiren Creavit, modellerinde farklı ölçülere de yer vererek kişiler için ideal olanı sunmaya çalışır. Lavabo satın alırken bazı dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Lavabo almayı düşünen kişilerin dikkat etmesi gerekenlerin başında lavaboyu koyacakları alan ile alacakları lavabonun hacminin birbirine uygun olması gelir. Ölçü dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan birisidir. Creavit lavabo modelleri arasından beğendiğiniz bir modelin farklı ölçü alternatifleri olabilir. Alanınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken noktalardan bazıları da estetik zevklerle alakalıdır. Kişiden kişiye değişebilecek olan bu durum için Creavit ürettiği farklı tasarım ürünler ile kişilerin beğenisine hitap eder. Lavabo şekli önemli olan detaylardan birisidir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery