Jotun Boyalar

Jotun Boyalar Fiyatları

80 Ürün gösteriliyor.
Ürün Tipi

Jotun Boyalar

Jotun Boyalar fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Jotun Boyalar ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Jotun Boyalar Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Jotun Boyalar incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Migros Beyaz Et
 • Bosphorus Mumluk
 • Clinique Outlet-Teşhir Parfüm
 • Muslima Wear Tesettür Giyim
 • Torex Erkek Çocuk Bot
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Jotun Boyalar fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Jotun

  Sıkça Sorulan Sorular

  2021 yılı Jotun Boyalar Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  16 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 80 Jotun Boyalar modeli içerisinde en ucuz Jotun Boyalar fiyatı 34.5 TL iken, en yüksek Jotun Boyalar fiyatı 1480.41 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Jotun Boyalar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 16 Ekim 2021 tarihinde ortalama Jotun Boyalar fiyatı ise 393.98 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Jotun Boyalar Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Marshall Deniz Kabuğu 15 Kg Silikonlu İpek Mat İç Cephe Boyası
  Marshall Deniz Kabuğu 15 Kg Silikonlu İpek Mat İç Cephe Boyası
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Jotun Boya

  Evlerin dış cepheleri ve odaların duvarlarından endüstri ürünlerine kadar çok geniş bir alanda estetik ve kaliteli bir yapı görünümü için kullanılan boyalar çok önemlidir. Kullanılan boyanın zarar vermeyen ve koruyucu bir özelliğe sahip olması yapının gücün kaybetmemesi için oldukça büyük önem taşır. Aynı zamanda boyanın sahip olduğu zenginleştirilmiş formül ile birlikte canlı ve parlak renklere sahip olması böylece de göze daha çok hitap etmesi müşteriler tarafından dikkat edilen bir diğer özelliktir. Müşteri memnuniyetine ciddi bir önem veren ve ürün kalitesini geliştirmek için her geçen gün daha çok çalışan boya firmalarından bir tanesi de jotun boyadır.

  Jotun Grup, 1920 yılında Norveç’te Odd Gleditsch tarafından gemilere yönelik bir dükkân faaliyeti olarak hayata geçirilmiştir. Günümüzde ise dünya genelinde kendi içerisinde 7 farklı bölgeye ayrılarak dekoratif boyalar ve performans boyaları, örneğin deniz, endüstri ve toz boyalar olmak üzere, alanında faaliyet göstermektedir. Günümüzde 19 ülkede 36 tane tüm hızı ile üretime devam eden fabrika ve 45 ülkede her geçen gün daha iyisine ulaşmak adına çalışan 74 tane şirket ile 90'dan fazla ülkede başarılı bir şekilde temsil edilmektedir. Jotun grup, penguen ruhlarının temel taşlarını saygı, cesaret, plan, ilgi ve sadakat olmak üzere açıklamıştır. Müşteri memnuniyetine büyük ölçüde önem veren ve ürün kalitesindeki titiz çalışmalarını büyük bir dikkatle devam eden jotun boya her geçen gün aydınlık geleceğine doğru başarılı ve emin adımlar atmaktadır.

  Jotun Boya Çeşitleri

  Daha memnun müşteriler ve daha kaliteli ürünler ortaya çıkarmak için büyük bir titizlik ile çalışan jotun boya, müşterilerinin dilediği her ihtiyaca uygun boyalar üretmek içinde oldukça büyük bir özen göstermektedir. Jotun boya, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre jotun zehirli boya, jotun plastik boya, iç cephe boyaları ve toz boyalar gibi birçok farklı türde piyasada yer alan jotun boya çeşitleri sahip oldukları canlı ve parlak doku sayesinde müşterilerinin ilk tercihleri arasında yer almayı başarmışlardır.

  Jotun zehirli boya kendiliğinden parlatma özelliğine sahip olan bir sualtı boyasıdır. Jotun grup uzmanları tarafından uzun ve detaylı bir çalışma sonucu üretilmiş özel ve eşsiz bir reçine sistemine sahiptir. Jotun zehirli boya su altı kirlenmelerine karşı inanılmaz derecede kuvvetli bir koruma sağlar ve bütün bir sezon boyunca temiz ürün gövdesinin temiz kalmasını sağlar. Sahip olduğu reçine sistemi sayesinde devamlı olarak yenilenen aktif bir yüzey sağlar. Boyanın sahip olduğu asıl renk ise suya girdikten sonra net bir şekilde görülmeye başlanacaktır.

  Jotun boya dış cephe ahşap yapılar, ahşap bahçe eşyaları ve kapı ve pencereler olmak üzere oldukça geniş bir yelpazede kullanım gösteren boya jotun boya türleridir. Sahip olduğunuz ahşap yapılara jotun boya ile yaptığınız ufak dokunuşlar sayesinde büyük değişimler elde edecek ve eşyalarınızın eskisinden daha yeni ve güzel görünmesini sağlayacaksınız. Ahşap yapılar çevre dostu yapılar olmasının yanı sıra hava koşullarının sıklıkla değişmesi ve zararlı güneş ışınları gibi etkiler dolayısı ile çürüme, mantar ve aşınma gibi problemler yaşayan bir yapıdır. Jotun dış cephe boyalarının sahip olduğu özel koruyucu formülü sayesinde yapılarınızın bu gibi sorunlar yaşamasına karşı bir endişeniz kalmayacaktır.

  Jotun boya iç cephe boyaları sayesinde evinizde her odanızda istediğiniz özelleştirmeleri yaparak tamamen kendi zevklerini yansıtan duvar renkleri elde edebileceksiniz. Jotun boya sahip olduğu geniş renk kartelâsı sayesinde size istediğiniz renk tonlarını tam olarak bulma fırsatı sağlayacak ve jotun boya renklerinin sahip olduğu canlı ve parlak yapı sayesinde şık ve estetik bir görünüm elde edeceksiniz.

  Jotun Boyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

  Geniş bir ürün yelpazesi ve aynı zamanda da geniş bir renk kartelâsı sunan jotun boyaları satın alırken dikkat etmemiz gereken bazı durumlar vardır. Örneğin ahşap bahçe eşyalarımız için seçeceğimiz boyaları jotun plastik boya kategorisi altından seçmek yerine suya karşı daha dayanıklı olan bir kategori altından seçmek daha doğru olacaktır. Jotun plastik boya kategorisi altından seçtiğimiz boyalar daha çok iç cephe boyası olarak kullanılmakta olup duvarınızın nefes almasını sağlayarak size daha kaliteli bir deneyim yaşama imkânı sunacaktır. Kullanmak istediğiniz jotun boya rengini belirledikten sonra bu renkte üretilmiş farklı türdeki jotun boyaları incelemeli ve kullanacağınız alan için en uygun olan boya türünü seçmelisiniz.

  Jotun Boya Fiyatları

  Jotun boya fiyatları ürünlerin sahip oldukları karmaşık ve özelleştirilmiş formüllere göre değişmektedir. Örneğin, fenomastic iç cephe boyaları daha düşük bütçeler isterken zengin mat  ve ipek mat iç cephe boyaları müşterilerden daha büyük bütçeler ayırmasını istemektedir. Aynı şekilde jotun boya firması tarafından özel olarak elde edilmiş olan ve kendi özel formüllerine sahip olan jotun boyalar müşterilerinden daha yüksek ücretler talep etmektedir. Endüstri amaçlı tasarlanmış olan boyaların oldukça karmaşık bir yapısı olduğu için ve daha fazla özellik barındırmak zorunda kalması bakımından daha derin bir üretim süreci istediği gerçeği dolayısı ile diğer boya çeşitlerine göre daha müşterilerin daha yüksek miktarlarda bütçe ayırmaları gerekir. Jotun boya firması tarafından seri halinde özel olarak üretilmiş olan boyalar diğer içerikteki boyalara göre biraz daha yüksek ücretlere sahiptirler.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery