Boya Malzemeleri

Boya Malzemeleri Fiyatları

947 Ürün gösteriliyor.
Boya Malzemeleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Boya Malzemeleri modelleri ve Boya Malzemeleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Boya Malzemeleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Rich, Cadence, Artebella, DekorLoft. 947 adet Boya Malzemeleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Boya Malzemeleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Boya Malzemeleri markası:

2021 yılı Boya Malzemeleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 947 Boya Malzemeleri modeli içerisinde en ucuz Boya Malzemeleri fiyatı 1.5 TL iken, en yüksek Boya Malzemeleri fiyatı 18107.76 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Boya Malzemeleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Boya Malzemeleri fiyatı ise 83.43 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Boya Malzemeleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Boya Malzemeleri modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Boya Malzemeleri modeli:
Cimri'nin Seçimi
Hiper Stargil Special 18 cm Boya Fırçası
Hiper Stargil Special 18 cm Boya Fırçası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Hiper Stargil Dekoratör 7 cm Boya Fırçası
Hiper Stargil Dekoratör 7 cm Boya Fırçası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Boya Malzemesi

Ev dekorasyonunda, dış cephelerde ve daha birçok alanda boyama işlemi yapılır. Boyanan alan veya nesne yenilenmiş bir görüntü kazanır. Yapılan işlemin kaliteli ve görsel anlamda yeterli olması için boyadığınız alana uygun boya malzemeleri kullanmanız gerekir. Bu malzemeler, boya işlemini yaparken en büyük yardımcınız olur. Kusursuz görüntüler yakalamak için en kaliteli ve en uygun malzemelerle çalışabilirsiniz. Boyarken en çok dikkat ettiğiniz ve üzerine düşündüğünüz alan, yaşam alanlarınızdır. Zevkinize uygun yaşam alanları yaratmanın ilk adımı duvar renklerini değiştirmek olabilir. Yaşam alanınızın boyanması, iç dünyanızın da yenilenmesini sağlar. Bu nedenle boyanın rengi, dokusu ve kalitesi sizin için önemli bir hal alır. Boyanın kalitesi ve renginden emin olsanız bile uygun malzemelerle gerçekleştirilmeyen işlemlerden dolayı istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için de duvar boya malzemeleri arasından yapacağınız işleme ve duvarlarınızın yapısına en uygun ürünleri seçmeniz gerekir. Seçtiğiniz ürünler ve tercihleriniz sayesinde yepyeni görüntülere, istediğiniz şekilde kavuşabilirsiniz. En az seçeceğiniz boyalar kadar önemli olan boya malzemeleri, her işleme ve ihtiyaca uygun ürün çeşitleri ile üretilir.

Boya Malzemesi Çeşitleri

Boya malzemeleri özellikleri, boyanacak alan ve boyanın çeşidine bağlı olarak değişiklik gösterir. Duvarlarınızı boyamadan önce alt zemindeki kusurları ve çatlakları kapatmanız daha iyi bir görüntü sağlar. Bunun için duvar macunu ile ön hazırlığınızı yapabilirsiniz. Bu yapı malzemesi duvar ve tavanları hizalamak için de kullanılır. Boya malzemeleri denince ilk akla gelen ürün, fırçalardır. Fırçaların özellikleri ve çeşitleri de kullanılacak alana göre çok fazladır. Duvar boyarken boya işlemini hızlı ve pratik bir şekilde yapabileceğiniz fırça çeşitleri vardır. Pompalı boya rulosu, bütün duvar ve tavan boyama işlemleri için ideal bir üründür. Uzun ve hafif pompaları ile merdiven kullanmadan duvar ve tavanları rahatlıkla boyayabilirsiniz. Emiş sistemleri ve içten beslenen ruloları, damlatma yapmadan boyama imkanı sağlar. Boya hazneleri, zaman kaybetmeden, en kısa sürede boyama işlemini bitirmenize yardımcı olur. Duvarlarınızı kişiselleştirmek ve ufak detaylar katmak isterseniz efekt rulosu çeşitlerinin farklı desenleri arasından kendinize uygun bir ürün bulabilirsiniz. Gül, kalp, pullu, çim, tuğla, balon, hasır, dama ve daha birçok deseni seçenekler arasında görebilirsiniz. Ulaşılamayan dar yüzeyler, dolap kapakları, kaloriferler, balkon demirleri gibi alanları boyamak için parmak ruloları kullanabilirsiniz. Boyayacağınız alanın genişliğine göre seçebileceğiniz ebatlarla işlerinizi daha kolay bir hale getirebilirsiniz. İnce işçilikler için uygun olan modeller arasında parmak rulolar da gelir. Duvar ve tavanlarınızı farklı renge boyuyorsanız bu ince işlem için özel bir fırçaya ihtiyaç duyarsınız. Bu köşelerde kestirme yapmak için kestirme fırçaları yardımınıza koşar. Kestirme fırçası, pencereler, süpürgelikler ve diğer ahşap bölümlerin çevresini boyamakta da kullanılır. Ön hazırlarınızı tamamladıktan ve uygun fırça ya da pompa çeşidine karar verdikten sonra boyama işlemine başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz boya, sentetik bir boya ise bu ürünü sentetik tiner yardımı ile inceltmeniz gerekebilir. Sentetik tiner ile incelttiğiniz boyanız duvar üzerinde daha rahat dağılır ve daha düzgün bir görüntü oluşturur. Ayrıca boyama işlemi sırasında da ince yapısı sayesinde zorlanmamanızı sağlar. Boya malzemeleri kullanımı, alınacak sonuçlar açısından önemli bir detaydır. Bu nedenle işlemlerinize başlamadan önce hangi malzemenin, hangi alanda, ne şekilde kullanılması gerektiğini bilmeniz gerekir.

Boya Malzemesi Fiyatları

Boya malzemeleri fiyatları, ürünün çeşidine bağlı bir noktadır. Boyama işlemi için kullanılan rulo ve fırça gibi ürünler arasından en uygun ürün çeşitleri, parmak rulo ve kesik fırçalarıdır. İnce işler için kullanılan bu küçük ebattaki ürünler, hesaplı ürünlerdir. Parmak ruloların çoklu yedek başlıklarını da uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Duvar macunu ve sentetik tiner gibi boyama işleminin yardımcı malzemeleri de fırça modellerine göre daha uygun fiyatlı boya malzemeleridir. Bu ürünler ufak detaylar gibi gözükse de ön hazırlık ve boyama işlemi sırasında etkili rol oynar. Pompalı boya ruloları, son zamanlarda çok talep gören ürünler arasındadır. Boyama işlemini kolaylaştırma ve hızlandırma gibi birçok avantaja sahiptir. Bu pratik ürün, kendi evini kendisi boyamak isteyen kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilir. Hem trend denebilecek hem de işlevsel olan pompalı boya ruloları, fiyat konusunda diğer modellerin önündedir. Efekt rulosu gibi özel rulo modelleri, klasik rulo modellerinden daha yüksek fiyatlarla satışa sunulur. Çünkü özel olarak tasarlanan bu ürünler, özellikleri esas alınarak değer kazanır.

Boya Malzemesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Boyama işlemleri sırasında başarılı sonuçlar almak için seçilen malzemelerin amacınıza uygun nitelikte olması gerekir. Eğer duvar boyayacaksanız öncesinde duvar macunu kullanarak çukurları ve delikleri kapatmanız gerekebilir. Çünkü düzgün olmayan bir yüzey üzerindeki işlemler başarısız durur. Pratik ve başarılı bir sonuç elde etmek isterseniz pompalı boya rulolarını tercih edebilirsiniz. Merdiven kullanmanızı gerektirmeyen bu ürün ile tavanlarınızı da tek hamlede boyayabilirsiniz. Dolap kapaklarınızı, kaloriferlerinizi ve balkon demirlerinizi boyamak gibi ince işleriniz için parmak ruloları kullanabilirsiniz. İç mekanlarınıza kendi zevklerinize uygun dokunuşlar katmak için ise efekt rulo çeşitleri arasından tercih yapabilirsiniz. Duvar ve tavanlarınızı farklı renklere boyuyorsanız kestirme fırçalarını tercih ederek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca kestirme fırçalarını ahşap yüzeyleri boyamak için de tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz boya sentetik bir ürünse sentetik tiner kullanarak boyanızı inceltmeniz gerekir. Boyama işlemleriniz için gerekli boya malzemeleri çeşitlerini cimri.com sitesinde bulabilirsiniz. Cimri.com sitesinin özellikleri sayesinde boyayacağınız alana uygun ürünleri öğrenebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery