track source
track source

Boyalar & Boyacı Aletleri

Boyalar & Boyacı Aletleri Fiyatları

16159 Ürün gösteriliyor.
Boyalar & Boyacı Aletleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Boyalar & Boyacı Aletleri modelleri ve Boyalar & Boyacı Aletleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Boyalar & Boyacı Aletleri kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Boyalar, Sprey Boya, Boya Malzemeleri, İç Cephe Duvar Boyası, Vernik. 16159 adet Boyalar & Boyacı Aletleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Hiper Stargil Special 18 cm Boya Fırçası
Hiper Stargil Special 18 cm Boya Fırçası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Hiper Stargil Dekoratör 7 cm Boya Fırçası
Hiper Stargil Dekoratör 7 cm Boya Fırçası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Boyalar ve Boyacı Aletleri

Eşyaların ve odaların güzel görünmesi için renklerin iyi durması oldukça önemlidir. Yıpranan ve kirlenen eşyaları yeniden boyayarak, iyi bir görünüm kazandırabilirsiniz. Boyanacak eşyaya göre boya çeşitleri farklılık gösterir. Duvar boyaları, ahşap boyaları ve metal boyaları gibi çeşitler arasında ihtiyacınıza uygun ürün kullanmalısınız. Bu sayede boyalardan maksimum verim kazanabilirsiniz. Ev dekorasyonun önemli bir parçası duvar renkleridir. Mobilyalar, halılar ve perdeler ile duvar renklerinin birbiri ile uyumlu olması odalarda bütünlük sağlar. Belirli aralıklar ile aşınan ve yıpranan duvarların yeniden boyanması gerekir. Nem ve rutubet gibi durumlar duvarın hızlı kirlenmesine neden olur. Ayrıca, evinizde değişik yapmak için duvarların renklerini değiştirebilirsiniz. Duvar renklerini değiştirmek için kullanacağınız boya ve fırça çeşitleri oldukça önemlidir. Odaların duvarlarını boyamak için iç cephe boyası çeşitlerinden birini tercih etmelisiniz. İç cephe boyaları özel formül ile geliştirilir ve sağlık için risk oluşturmaz. Neme dayanıklı özelliklerde üretilen iç cephe boyaları silinebilir olması sebebiyle sizlere temizlik konusunda avantaj sağlar. Duvara boyayı sürmek için farklı ekipmanlar vardır. Kullanım alışkanlığına göre rulo veya fırçaları çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz. Fırça ve rulolar ile kolayca odaların rengini değiştirebilirsiniz. Ayrıca, efekt damgası ile duvarlara hareket kazandırabilirsiniz.  

Boyalar ve Boyacı Aletleri Çeşitleri

Eşyaların şık ve güzel görünmesi için renkleri oldukça önemlidir. Ayrıca ürünleri dış etkenlerden koruyan boyalar, kullanım alanlarına göre farklılık gösterir. Ahşap eşyalar, metal ürünler ve duvar için farklı içeriklere sahip boyalar kullanılması gerekir. Doğru ürüne kullanılan boyalardan maksimum verim alabilirsiniz. Ayrıca, ev dekorasyonda önemli bir rolü olan duvar renklerini değiştirmek için farklı boyalar kullanılır. Dış cephe, iç cephe ve tavan için farklı özelliklere sahip boyalar kullanılır. Dış cephe için üretilen boyanın içeride kullanılması uygun değildir. Tavanlar sigara dumanı, buhar, toz ve rutubet yüzünden zaman içerisinde kirlenir. Ortamın aydınlık ve refah durması için tavanın temiz olması oldukça önemlidir. Odalarınızı boyamadan önce tavanı boyamalısınız. Bu sayede tavandan damlayan boyaların duvarları kirletmesini engelleyebilirsiniz. Tavan boyası çeşitleri diğer boyalara kıyasla daha yoğun kıvamlıdır. Tavanınızda boya izi olmaması için doğru teknikler ile boyayı uygulamamasınız. Boya rulosu kullanarak, rahat bir şekilde tavana boyayı uygulayabilirsiniz. Tavanın büyüklüğüne göre farklı boyutlardaki boya çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. İç cephe boyalarının kendi aralarında çeşitleri vardır. Silinebilir özelliği olan duvar boyası çeşitleri sık tercih edilen ürünler arasında yer alır. Nem oranı yüksek rutubetli bir yerde yaşıyorsanız, rutubete dayanıklı boya çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Boyayı duvara uygulamak için farklı ekipmanlar mevuttur. Rulo fırça modelleri kolay uygulama özelliği sayesinde sık tercih edilen ürünler arasında yer alır. Mekanik pompalı boya rulosu çeşitleri ile merdivene ihtiyaç duymadan kolayca tavan ve duvarları boyayabilirsiniz. Haznesine belli bir miktar boyayı koyup, gerek duydukça pompa ile boyayı rulonun üstüne alıp, uygulayabilirsiniz. İçerden beslenen rulosu sayesinde, etrafa boya damlatmadan kısa sürede duvarlarınızı boyayabilirsiniz. Duvarlarınıza boya uygulamadan önce boya spatulası ile duvardaki kalıntıları ve pürüzleri kazımalısınız. Böylece boyalar duvarda daha iyi ve pürüzsüz görünür. Ayrıca, ahşap eşyalarınızı veya parkelerinize yat verniği uygulayarak parlatabilirsiniz. Doğal bir görünüm veren vernik ile eşyalarınızın ömrünü uzatabilirsiniz.  

Boyalar ve Boyacı Aletleri Fiyatları

Eşyaların iyi görünmesi için renkleri önemlidir. Eşyaların malzemesine göre boya çeşitleri farklılaşır. Ahşap ürünlerin korumak ve parlatmak için genellikle su bazlı vernik çeşitleri kullanılır. Bu sayede nemin verebileceği zararlardan ahşap ürünler korunur. Zımparalanan ahşap yüzeylerin üzerindeki pürüzleri dolgu verniği ile doldurabilirsiniz. Duvar ve tavanlar için ayrı boyalar kullanılması gerekir. Boyaların fiyatları ürünlerin özelliklerine ve boya kilogramlarına göre farklılık gösterir. Ahşap koruyucu vernik fiyatları da ürünlerin boyutlarına göre farklılık gösterir. Boya ve vernikleri uygulamak için çeşitli araçlara ihtiyaç duyulur. Boya fırçası, rulo, spatula ve tiner gibi malzemeler ile istediğiniz zaman boya yapabilirsiniz. Yoğun kıvamlı boya ve verniği tiner ile seyreltebilirsiniz. Ürün çeşitliliği sayesinde her bütçeye uyum sağlayan boya ve boya malzemeleri ile evinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Dilerseniz sayfamızda yer alan boya ve boyacı aletleri çeşitlerini inceleyebilir, aradığınız ürünü kolay bulabilmek için filtrelerden yararlanabilirsiniz.

Boyalar ve Boyacı Aletleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Boya işlemini kolay yapabilmek için doğru boya ve araçları kullanmak oldukça önemlidir. Bu sayede ürünlerden maksimum verim alabilirsiniz. Boya yapacağınız duvarın özelliklerine uygun boyalar tercih etmelisiniz. Tavanlar için ise tavan boyası tercih etmelisiniz. Farklı yüzeyler için üretilen boya çeşitleri arasından, ihtiyacınıza uygun olanı seçmelisiniz. Metal yüzeyler için üretilen bir boya ile duvarları boyayamazsınız. Farklı formlarda üretilen boya çeşitleri arasında yer alan sprey boya seçenekleri sıklıkla tercih ürünler arasında yer alır. Sprey boya çeşitlerin arasında ahşap veya metal yüzeyler arasından ihtiyacınız olanı tercih edebilirsiniz. Sprey formu sayesinde kolay uygulanan boya ile eşyalarınıza farklı görünümler kazandırabilirsiniz. Sprey vernik de kolay uygulanabildiği için sık tercih edilen ürünlerden biridir. Hızlı ve kolay uygulama fırsatı sunan sprey vernik çeşitlerinden ihtiyacınıza uygun ürünleri tercih edebilirsiniz.  Boya uygulaması için doğru fırça seçimi önemlidir. Boya fırçası veya boya hazneli rulo modellerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Duvardaki pürüzleri kazımak için metal spatula çeşitleri sizlere kolaylık sağlar. Boyanacak alanın büyüklüğüne göre boya kilogramı seçmelisiniz. Ayrıca silinebilir ve suya bazlı boyaları tercih etmek, sizlere temizlik sırasında avantaj sağlar.  

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery