Alper Banyo Klozet Kapağı

En Ucuz Alper Banyo Klozet Kapağı Fiyatları

16 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Alper Banyo
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

KLOZET KAPAĞI NASIL SATIN ALINIR?

Bu ürünler, klozetlerin üzerinde yer alan kapaktır. Açılıp, kapanabilir. Kapak kapalı tutularak sifon çekilirse mikrop ve bakterilerin etrafa saçılması engellenmiş olur. Klozetlerin üzerinde bulunan kapağının amacı da budur. Bu kapak, aynı zamanda banyo dekorunun da bir parçasıdır. Teknoloji ve üretim alternatiflerinin gelişmesiyle, klasik düz beyaz kapaklarının yerini, desenli, renkli, motifli, ısıtmalı hatta kırılmaz klozet kapakları almaya başlamıştır. Ürününüzü yenilemek veya çocuğunuz için bir klozet kapağı almak isterseniz, cimri.com sitesini ziyaret edebiliriz. Alper Banyo, Japar,Vitra, Bosphorus, Serel, Cookie & Lewis, Atadan marka tuvalet kapakları, en uygun fiyat garantisiyle cimri.com sitesinde mevcuttur. Ayrıca, satın almak istediğiniz ürünler üzerindeki, ‘fiyat alarmları’ bölümünü etkinleştirerek, fırsat ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Cimri.com sitesi, çeşitli markalara ait modeller arasında fiyat ve özellik karşılaştırması yapma imkanı sunmaktadır.

Klozet kapak modelleri nelerdir?

Bu kapaklar, banyo dekoruna göre seçilebilir. Isıtmalı klozet kapakları, özellikle kış aylarında ısıtma özelliği aktifleştirilerek kullanılmaktadır. Çocuk tuvaletleri için üretilen, küçük kapaklar da vardır. Çocuk klozet kapaklarının üzerinde genellikle çizgi film karakterlerinin resimleri, renkli, sevimli motifler bulunur. Süngerli klozet kapakları da yine çeşitli motiflerle süslenmiş, içinde sünger olan yumuşak kapaklardır. Yavaş kapanan kapak modelleri de mevcuttur. Klozetleri süslemek için klozet kapağı örtüleri de kullanılır.

Klozet kapağı nasıl monte edilir?

Bu kapaklarının montajı oldukça kolaydır. Yeni aldığınız tuvalet kapaklarını, ustaya ihtiyaç duymadan, kendiniz de monte edebilirsiniz. Klozetiniz için bir kapak almadan önce, klozet ölçüsü doğru alınmalıdır. Kapağınızın ölçüsü doğru ise kapak vidalarının şekline bakmamız gerekir. Bazı klozetlerinki alttan vidalı, bazıları ise üstten vidalıdır. Alttan vidalı kapaklarda genellikle kelebek vida kullanılır. Kelebek vidaların sökülmesi için herhangi bir ek alete ihtiyaç duyulmaz. Elle çevirerek sökülebilir. Kelebek vida söküldükten sonra eski kapak yerinden çıkmış olur. Daha sonra, aynı işlemleri tekrar yaparak, yeni tuvalet kapağınızın montajını kolayca yapabilirsiniz. Eski tuvalet kapağınızın vidaları üst bölümde ise, tornavida yardımıyla kolayca yerinden çıkartılabilir, yerine yeni ürün yerine takılabilir.