Pırlanta Kolye

Pırlanta Kolye Fiyatları

1288 Ürün gösteriliyor.
Taş Özellikleri
Diğer Taşların Özellikleri
Pırlanta Kolye fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Pırlanta Kolye modelleri ve Pırlanta Kolye fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Pırlanta Kolye kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Harem Altın, Chavin, Ejoya, Lova Pırlanta. 1288 adet Pırlanta Kolye fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Pırlanta Kolye Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Pırlanta Kolye markası:

2021 yılı Pırlanta Kolye Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1288 Pırlanta Kolye modeli içerisinde en ucuz Pırlanta Kolye fiyatı 21.28 TL iken, en yüksek Pırlanta Kolye fiyatı 63432.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Pırlanta Kolye fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Pırlanta Kolye fiyatı ise 1879.2 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Pırlanta Kolye Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Pırlanta Kolye

Özel gün ya da haftalarda en çok tercih edilen hediye modellerinden biri de pırlanta kolyelerdir. Özellikle pek çok kadın tarafından oldukça fazla sevilen pırlanta kolye modelleri, en kolay hediye çeşitlerinden biri olarak da görülebilir. Buna karşın pek çok marka da kendi marka imzasını taşıyan farklı kolye modelini piyasaya sürer. Her biri birbirinden farklı dizayn ve tasarıma sahip olan bu gibi pırlanta kolye modelleri son derece zarif görünüşleri ile de göz doldurur. Bunun yanı sıra pırlanta kolyeler tek olarak satıldığı gibi set halinde de satışa sunulur. Küpe ve bileklik ile set haline dönüştürülen bu gibi takımlar şıklığını son derece zarif bir şekilde tamamlamak isteyen kişilerce sıklıkla tercih edilir. Ayrıca pırlanta kolye çeşitleri tektaş, baget ya da coronet olmak üzere pek çok modeli ile de hemen hemen her kesimden kişinin zevkine hitap etmeyi sürdürür. Farklı tasarımlarının yanı sıra farklı renklerin de bulunması, çeşitliliğin fazlalığını ifade eder. 

Pırlanta Kolye Modelleri

Kişiler bazen karşılarındaki kişinin özel olduğunu anlamaları ya da hissetmelerini ister. Bunun için de yapılması gerekilen en temel şey bu kişilere onların hoşlanacağı ya da beğeneceği hediyeler almalarından geçer. Bu da özellikle sevgililer veya yıl dönümü gibi özel günlerde olan bir durumdur. Bu gibi günler özellikle ne alabilirim diye durmadan düşünen ve hediye konusunda kafa yoran kişiler için bazen çekilmez bir hal dahi alabilir. Buna karşın bu gibi anlarda karşıdaki kişiye verilebilecek en güzel hediyelerden biri de pırlanta kolyedir. Ayrıca şıklığını arttırmak ve kombinlerini öne çıkarmak isteyen kullanıcılar da kendileri için pırlanta kolye modellerini tercih eder. Son derece şık ve zarif duruşları ile hemen hemen herkes tarafından beğenilen pırlanta kolyeler pek çok modele de sahiptir. Zarifliğin sembolü olarak da görülebilen tek taşların yanı sıra coronet ya da gerdanlıklar da pırlanta kolye modelleri arasında kendine bir yer bulur. Bunun yanı sıra pırlanta kolye modelleri tek tek alınabileceği gibi pırlanta kolye set halinde de satışa sunulur. Bu gibi pırlanta kolye takımı modellerinde genellikle küpe, yüzük ya da bileklik yer alır. Ayrıca pırlanta kolye bileklik ile son derece harika bir uyum sağlar. Bunun yanı sıra kolye modelleri farklı karat özellikleri ile de göz kamaştırır. Özellikle şık bir kıyafetle kombinlenen pırlanta kolye küpe de tüm dikkatleri bir anda üzerine çekebilir. Kendine has parlaklığı ve ışığı yansıtan yapısı ile yüze en yakışan pırlanta takı çeşitlerinden biri de küpelerdir. Farklı renk ve şekillerde üretilen küpeler sade bir kıyafeti bile son derece şık bir hale getirebilir. Zümrüt, yakut, safir veya ametist gibi taşların sıklıkla kullanıldığı kolye modellerinin pek çoğunun satışı pırlanta kolye ucu olarak tekli olarak da gerçekleşir. Farklı renklere de sahip olmaları, pırlanta kolye modellerini tek tipli olmaktan kurtararak çeşitlilik yaratılmasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra pırlanta kolye büyük uçlara sahip olan modelleriyle de gösterişi seven kişiler tarafından sıkça tercih edilir. Bu gibi ürünler, genellikle baget olarak da bilinen iri taşlı ve kenarı işlemeli olan ürünlerdir.

Pırlanta Kolye Fiyatları

Pırlanta kolye fiyatları; pırlantanın karat değerine, ürün tasarımına, kullanılan diğer değerli taşlara göre farklılık gösterir. Özellikle yıl dönümü ya da sevgililer gibi özel günlerde sıklıkla satın alınan ürünlerden olan pırlanta kolyeler, son derece zarif bir görünüme de sahiptir. Ayrıca pek çok marka tarafından da satışa sunulur. Bunun yanı sıra her bir pırlanta kolye tek bir fiyattan satışa sunulmaz. Farklı özellik ya da niteliklere sahip olmaları herbirinin farklı fiyat aralıkları ile satılmasına sebep olur. Bunun en büyük nedeni ise karat farklarıdır. Karat derecesi arttıkça fiyat da bu doğrultuda artar. Tek bir pırlanta kolye almaktansa set halinde almak ideal olabilir. Bu bağlamda pırlanta kolye set fiyatları da pırlantanın boyutuna göre azalıp artacaktır. Bunun yanı sıra alınacak kolya ya da ürün modelinde herhangi bir el işçiliğinin olup olmaması ya da hangi taşın kullanıldığı da fiyat farklılıklarının oluşmasına neden olan temel etkenler arasında yer alır. 

Pırlanta Kolye Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Günümüzde insanların hemen hemen pek çoğu satın alacağı ürünü en küçük ayrıntısına kadar inceler. Bunun en önemli nedeni ise kullanıcıların gelişen teknolojinin de vermiş olduğu kolaylık ile daha rahat ürün seçmeleridir. Pırlanta kolye ya da set satın almadan önce göz önünde bulundurulması gereken detaylar bulunur. Birbirinden zarif tasarımlarla üretilen pırlanta kolye modellerinden birini satın almak isteyen kişiler, öncelikle ihtiyaçlarını belirlemelidir. Hediyelik bir model alınacaksa karşı tarafın zevki göz önünde bulundurulabilir. Eğer kendinize göre bir model alacaksanız, hangi ortamlarda kullanacağınıza da dikkat edebilirsiniz. Özel günler için daha gösterişli modeller tercih edebilirsiniz. Günlük kullanımlarda ise sade modeller ideal seçim olur. Ayrıca dilerseniz pırlanta kolye setleri ile hoş bir takım da oluşturabilirsiniz. Ayrıca karat yani pırlantanın ağırlığı da bu anlamda önem taşır. Bunun yanı sıra pırlanta kolye mutlaka bilinen bir yer ve sertifikalı ürün satan bir mağaza olmasına da dikkat edilmelidir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery