track source

Nike Spor Ayakkabı

En Ucuz Nike Spor Ayakkabı Fiyatları

2765 ürün gösteriliyor.
Markalar
Renk
Cinsiyet
Taban Malzemesi
Ayak Kapama
Taban Tipi
Ön Kısım Bilgisi
Bilek Boyu
Burun Koruma
Saya Teknolojisi
Dış Taban Teknolojisi
Su Geçirmezlik
Su Geçirmezlik Teknolojisi
Yastıklama
Nike Spor Ayakkabı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Spor Ayakkabı kategorisinde en ucuz Nike Spor Ayakkabı arasında karşışaltırma yapabilir filtre seçenekleriyle avantajlı ürünleri inceleyebilirsiniz! Tüm Nike Spor Ayakkabı içerisinden filtre seçenekleri ile birlikte cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Nike Spor Ayakkabı fiyatlarını incele!
Marka
Nike

Nike Spor Ayakkabı

Nike, Phil Knight tarafından 25 Ocak 1964 yılında kurulmuştur. Uzun yıllardır gerek kalitesi gerek rahatlığıyla zirveden inmeyen Nike; spor malzemeleri, ayakkabıları ve kıyafetleri konusunda dünya devi diyebiliriz. Dünyanın her yerinde çokça tercih edilen Nike spor ayakkabılar ayak sağlığı konusunda birçok markanın önüne geçmiş diyebiliriz. Yine de size uygun Nike spor ayakkabıyı nasıl seçeceğiniz konusunda fazla bilgi sahibi değilseniz bu yazı tam da size göre diyebiliriz.

Alacağım Nike Spor Ayakkabının Bana Uygun Olduğunu Nasıl Anlayabilirim?

1. Buna karar verebilmeniz için öncelikle doktor muayenesi ile taban ölçümü ve doğru ayakkabı tipini belirlemeniz gerekir. Ayak şeklinize uygun olmayan bir ayakkabı alırsanız tırnak batması, kemik çıkması, nasır, düz taban gibi çeşitli ayak sağlığınızı etkileyecek rahatsızlıklara sebebiyet verebilirsiniz.

2. Hangi sporla uğraşıyorsanız ona uygun olarak üretilen Nike spor ayakkabıları tercih etmeniz gerekir. Tenis gibi parmak ucuna daha fazla yüklenilen sporlarda ayak yan bölümünde, basketbol gibi sıçrama sporlarında topuk ve ayak tabanında desteklerin olması önemlidir. Ayrıca yürüyüş yaparken kullanılacak ayakkabılar esnek olmalı, koşu ayakkabılarında ise daha sert ayakkabılar tercih edilmelidir. Yani her spor dalına özel materyal olduğu gibi kıyafet ve ayakkabı da bulunmaktadır.

3. Aynı şekilde beğendiğiniz spor ayakkabıyı satın alınmadan önce mutlaka kullanılacağınız zemin hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Çünkü spor ayakkabılar farklı zemin türlerine göre özel olarak üretilmektedir. Bu da dikkate alınması gereken önemli bir özelliktir.

4. Alacağınız Nike spor ayakkabıyı mutlaka öğleden sonra, yani ayağınız şiş olduğu bir zamanda denemelisiniz. Her ayakkabıda olduğu gibi spor ayakkabılarında da ayağınız spor sonrasında şişer ve ayakkabı sizi rahatsız edebilir. Doğru numarayı bulabilmek için öğleden sonra alışveriş yapmanız yararınıza olacaktır.

5. Bir Nike spor ayakkabı seçerken mutlaka en uzun parmağınızı baz almanız gerekir. En uzun ayak parmağınızla ayakkabının ucu arasında 1 cm boşluk olmalıdır. Topuk tabana sıkıca oturmalı ve taşma olmamalıdır. Ayakkabıyı giydiğiniz zaman parmaklarınızı içinde rahatça hareket ettirebilmeniz gerekir. Bunların hepsi tamamsa beğendiğiniz Nike spor ayakkabıyı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz demektir.

Nike Spor Ayakkabı Fiyatları Ne Kadar?

Alacağınız Nike spor ayakkabının hem tasarruflu hem de kaliteli olmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Cimri.com beğendiğiniz Nike spor ayakkabı modellerini bulmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda almak istediğiniz Nike spor ayakkabının en ucuza nerede satıldığını kolayca bulur. Net bir fiyat vermek zor olsa da Nike spor ayakkabıların fiyatlarının 50 ile 1500 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz. Bu durumda Cimri.com sayesinde en ucuz Nike spor ayakkabı artık bir tık uzağınızda.